Zrenje ili Sazrevanje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

tirano

Zrenje ili Sazrevanje

Oceni ovaj blog
Kad smo pre nekoliko vremena,pronasli internet,svo bogatstvo informacija...Radosti nikad kraja
citali smo, gledali sva ta cuda po svetu i kao mala djeca bili puni sebe.No bar meni se desilo da sam vremenom
bio zeljan lepog teksta,price,teksta pisanog ne da dobije puno lajkova.Samo da navede na razmisljanje
da samo u trenutku,osjetimo bol onu kad nas neko ne shvati,strah ,da smo losiji od drugih ,nesposobni da osmislimo Zivot sebi
i sebi dragima.zaborav na dane kad smo bili neposredni,ponekad i prosti a svoji i sebi svojim snovima odani.Zaboravili smo pijacni zagor u jutro,shoping centri su tihi zastrasujuci ,neshvatljivo da stotine ljudi bude na malom prostoru a da bude potpuna tisina.Pecivo za dobar dan je imalo miris sad.........kesa u kesi markice........Sve nam je nekako bilo drugacije a opet sjetno
o kako hvali duga dozrela ljubav sa puno prepirki kad se dodje do tacke da se ocima razgovara, da se jednim migom,izazove salva smijeha.i produzi dalje.Sazreli nismo tu fazu smo kao ljudi preskocili,ostarali jesmo,mudriji ne ili je i ovo neko zudno zrenje
samo kakvo samo kakvo.Pisao blogic trezan.

Pošalji "Zrenje ili Sazrevanje" na Facebook Pošalji "Zrenje ili Sazrevanje" na Google Pošalji "Zrenje ili Sazrevanje" na My Yahoo! Pošalji "Zrenje ili Sazrevanje" na Live Pošalji "Zrenje ili Sazrevanje" na MySpace Pošalji "Zrenje ili Sazrevanje" na Twitter Pošalji "Zrenje ili Sazrevanje" na Digg Pošalji "Zrenje ili Sazrevanje" na del.icio.us

Ažurirano 26.05.2016. u 13:33, autor: tirano

Kategorije
Književnost

Komentari

1. Soradze (avatar)
    Tirano, divno pišeš!! Onako čovečno, zdravo....Podsećaš nas kako se jednim migom krenulo dalje...Baš je lepo razmišljanje...Da, to smo preskočili, tu smo se zakočili, tu je praznina, to nam svakako nedostaje..nama, a generacijama posle ne verujem da će biti dobro. Izgleda da smo mi poslednja generacija koja ima ovo sećanje..
  2. mizaca (avatar)
    Da Tirano! Globalizacija nam je nametnula odlazak u trzne centre u kojima kupujemo sve.Ja sam cak sebe jednom uhvatila u mastanju o nekakvoj kupovini u istom.Ali i osvijestila sam se......
    Snovi danasnjih ljudi samo se krecu u pravcu kupovine,brzine i svega sto prazni nas um za prave osjecaje...............Sreca je sto pomocu ovog cuda mozemo da probudimo naostalgiju inace bi i nju zaboravili.........