Uzalud potrošene reči - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

LBarbara

Uzalud potrošene reči

Oceni ovaj blog
Gde žive reči, reči koje smo uzalud potrošili i poklonili nekome kome možda nisu ni bile potrebne?
Svaku reč isprati i poneka emocija skrivena u oku, u neprimetnoj grimasi drhtaja donje usne, u podignutoj
levoj obrvi, namrštenom nosu i čeka svoju eksploziju. Nemoguće da takve reči ostanu u nekom medjuprostoru
gde nikom ništa ne znače a toliki deo nas samih poseduju.

Rekao si - vv -olim v!
Pitala sam - zauvek?
- Zauvek!
- Zauvek je mnogo dugačka reč...uzvratila sam, spuštajući glavu na tvoje grudi.

Naše divno "zauvek" utopilo se u moru reči i rečenica razmenjenih dok je uzalud trajalo.
Zauvek ne postoji...

Pošalji "Uzalud potrošene reči" na Facebook Pošalji "Uzalud potrošene reči" na Google Pošalji "Uzalud potrošene reči" na My Yahoo! Pošalji "Uzalud potrošene reči" na Live Pošalji "Uzalud potrošene reči" na MySpace Pošalji "Uzalud potrošene reči" na Twitter Pošalji "Uzalud potrošene reči" na Digg Pošalji "Uzalud potrošene reči" na del.icio.us

Ažurirano 03.09.2015. u 23:20, autor: LBarbara

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mizaca (avatar)
    Treba reci-nekada ce doci do mozga.A ako ne vrijedi onda i djelati........Rijeci su jeftine,ali se skupo prodaju.........Zato je istina uvijek sama.........
  2. Soradze (avatar)
    Reč "zauvek" poseduje najlepši deo nas i voljena je našom suštinom.
  3. gost 356641 (avatar)
    Za nas zive u sećanju , a moguće je da postoje u nekom paralelnom svetu.
  4. LBarbara (avatar)
    ..možda i nije bilo uzalud..
  5. faraonn (avatar)
    ...Barb,- teska pitanja postavljas
    onda i sama bi da vratis svaku rijec posebno
    da od pitanja
    odgovor napravis
    jer,
    samo sebi bezrezervno vjerujes
    a i kako drugacije
    kad se ,- Naprijed m o r a ...
  6. gost 391353 (avatar)
    Bome, pitanja (mi) nisu teška,.. odgovori (uuff?!).. nije uzalud,.. ama baš ništa,. ne bih ja to tako (rekao).