EPIDEMIJA ZABLUDA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sanjalica53

EPIDEMIJA ZABLUDA

Oceni ovaj blog
Eto tako........

Pošalji "EPIDEMIJA ZABLUDA" na Facebook Pošalji "EPIDEMIJA ZABLUDA" na Google Pošalji "EPIDEMIJA ZABLUDA" na My Yahoo! Pošalji "EPIDEMIJA ZABLUDA" na Live Pošalji "EPIDEMIJA ZABLUDA" na MySpace Pošalji "EPIDEMIJA ZABLUDA" na Twitter Pošalji "EPIDEMIJA ZABLUDA" na Digg Pošalji "EPIDEMIJA ZABLUDA" na del.icio.us

Ažurirano 27.08.2015. u 17:06, autor: sanjalica53

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. faraonn (avatar)
    ...kolektivno nesvjesno i globalno zabludjelo...
    ...analiticar bi mnoge od nas proglasio svojim utopijama tj. zamisljenim preprekama neprobojnim
    jer se virus i nesvjesnog i potisnutog prosirio i zaimunio...kad potisnuto izdvojimo i postavimo ga na vivisekciju
    postanemo svjesni da vise nije to ono potisnuto koje nijesmo tada rijesiti nego je napredovalo u svojim komplikacijama paralelno nama...nasi zahtjevi od samih nas povecavaju zahtjeve i najblizih...bolesti koje smo'voljeli' ...gripovi , prehlade, nekakve upalice jer tada smo bili postedjeni i u viziru paznje
    sada su pod prijetnjom opasnog i nepoznatog...
    ...Sanjalica je uspjela podvesti san javi i ocima
    sklopljene oci,- cita...tako misli Faraonn o epidemiji koje Sanjalica tjera...
    Ažurirano 27.08.2015. u 17:07, autor: sanjalica53
  2. 123loncar (avatar)
  3. sanjalica53 (avatar)
    [QUOTE=123loncar;bt275107][IMG]http://opusteno.rs/slike/2011/09/noj-pesak-12426/_sp-noj-pesak.jpg[/IMG][/QUOTE]

kad malo bolje razmislim moguce je i da su sve to procesi prirodne selekcije i da priroda jednostavno balansira energiju na planeti. Ipak energija kruzi i prozima materiju na ovoj planeti te je tako cini zivom. Taj proces je uslovljen odredjenim nivoom kolektivne svesti koja mora biti izbalansirana sa kolektivnom nesvesnoscu da bi uopste covek mogao da postoji. Cini mi se da ljudsko bice i postoji bas upravo zbog tog balansa . Zato je jako vazan nivo svesnosti o postojanju i zivotu.
    Nekada su to ratovi nekada bolesti ili bilo koje druge zablude ali svima je isto jedno da odlaze oni koji su u toj igranci na ovaj ili onaj nacin ! Postavlja se onda pitanje zasto odlaze neduzni ? Pa svi smo neduzni ali nismo svi jednako svesni ....
    Stop ZABLUDAMA ! :)
    Ažurirano 27.08.2015. u 17:08, autor: sanjalica53
  4. sanjalica53 (avatar)
    [QUOTE=123loncar;bt275107][IMG]http://opusteno.rs/slike/2011/09/noj-pesak-12426/_sp-noj-pesak.jpg[/IMG][/QUOTE]

Gde nadje ovog noja ...heheheeee ? !
  5. 123loncar (avatar)
    ...pa posle čitanja teksta , imao sam viziju , da guru to traži od mene !
  6. sanjalica53 (avatar)
    [QUOTE=123loncar;bt275133]...pa posle čitanja teksta , imao sam viziju , da guru to traži od mene ![/QUOTE]

Vizija ti je prava ...hehehee ! :)
  7. sanjalica53 (avatar)
    [QUOTE=faraonn;bt275102]...kolektivno nesvjesno i globalno zabludjelo...
    ...analiticar bi mnoge od nas proglasio svojim utopijama tj. zamisljenim preprekama neprobojnim
    jer se virus i nesvjesnog i potisnutog prosirio i zaimunio...kad potisnuto izdvojimo i postavimo ga na vivisekciju
    postanemo svjesni da vise nije to ono potisnuto koje nijesmo tada rijesiti nego je napredovalo u svojim komplikacijama paralelno nama...nasi zahtjevi od samih nas povecavaju zahtjeve i najblizih...bolesti koje smo'voljeli' ...gripovi , prehlade, nekakve upalice jer tada smo bili postedjeni i u viziru paznje
    sada su pod prijetnjom opasnog i nepoznatog...
    ...Sanjalica je uspjela podvesti san javi i ocima
    sklopljene oci,- cita...tako misli Faraonn o epidemiji koje Sanjalica tjera...:bye:[/QUOTE]

Hvala na lepom komentaru :)