NASLOV JE U TEKSTU - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sanjalica53

NASLOV JE U TEKSTU

Oceni ovaj blog
Eto tako....

Pošalji "NASLOV JE U TEKSTU" na Facebook Pošalji "NASLOV JE U TEKSTU" na Google Pošalji "NASLOV JE U TEKSTU" na My Yahoo! Pošalji "NASLOV JE U TEKSTU" na Live Pošalji "NASLOV JE U TEKSTU" na MySpace Pošalji "NASLOV JE U TEKSTU" na Twitter Pošalji "NASLOV JE U TEKSTU" na Digg Pošalji "NASLOV JE U TEKSTU" na del.icio.us

Ažurirano 27.08.2015. u 17:13, autor: sanjalica53

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Predlažem naslov "Način kao istine začin".. ili možda obrnuto
  2. sanjalica53 (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt274892]Predlažem naslov "Način kao istine začin":D.. ili možda obrnuto :think:[/QUOTE]

Super ti je nacin na koji si osmisio naslov :) !
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio sanjalica53
    Super ti je nacin na koji si osmisio naslov !
    Znaš ..malo si previše ozbiljna za jednu sanjalicu pa ja mislio da malo napravim ravnotežu
    Jer svaka etika koja je imperativna danas publiku nervira i izgleda sumnjiva iako istine u sebi ima al tako je to, mnogo zavisi baš od ...načina
  4. sanjalica53 (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt274895]Znaš ..malo si previše ozbiljna za jednu sanjalicu pa ja mislio da malo napravim ravnotežu;):lol:
    Jer svaka etika koja je imperativna danas publiku nervira i izgleda sumnjiva iako istine u sebi ima al tako je to, mnogo zavisi baš od ...načina:D[/QUOTE]

Moj nacin je BAS ME BRIGA ZA ETIKU I INPERATIV :) !
  5. zxy (avatar)
    Citat Original postavio sanjalica53
    Moj nacin je BAS ME BRIGA ZA ETIKU I INPERATIV !
    E sad znam kakva si a i kakvi su ti sni ...što se mene tiče samo nastavi
    Ma ...samo nek se pleše
  6. sanjalica53 (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt274899]E sad znam kakva si a i kakvi su ti sni ...što se mene tiče samo nastavi:D
    Ma ...samo nek se pleše;)[/QUOTE]

Da , samo nek se plese :) ! Zivot je PLES SA ZVEZDAMA !