BLOGERI INTELEKTUAlCI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sanjalica53

BLOGERI INTELEKTUAlCI

Oceni ovaj blog
nema teksta

Pošalji "BLOGERI   INTELEKTUAlCI" na Facebook Pošalji "BLOGERI   INTELEKTUAlCI" na Google Pošalji "BLOGERI   INTELEKTUAlCI" na My Yahoo! Pošalji "BLOGERI   INTELEKTUAlCI" na Live Pošalji "BLOGERI   INTELEKTUAlCI" na MySpace Pošalji "BLOGERI   INTELEKTUAlCI" na Twitter Pošalji "BLOGERI   INTELEKTUAlCI" na Digg Pošalji "BLOGERI   INTELEKTUAlCI" na del.icio.us

Ažurirano 17.08.2015. u 14:16, autor: sanjalica53

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. LJILJA MMM (avatar)
    Dobro jutro.
    Ja sam jedan od moderatora Bloga Krstarice a Vi ste upravo na ovom Blogu postali blogerka sa 3 objavljena bloga.
    Komentare niste omogućili. To je jedan od razloga što ih nemate. Ovo je uputstvo kako tu grešku da ispravite, naravno, ukoliko ćelite.

OMOGUĆAVANJE KOMENTARA

Ukoliko želite da omogućite komentare na svom blogu, to možete uraditi samo na pojedinačnom ili možete da date komandu koja će važiti za sve buduće vaše blogove dok je ne promenite.

Na jednom blogu:

1. Dodjete na svoj blog
    2. Kursor stavite na naslov i pojavi se olovkica....kliknite na nju
    3. Ulazite u svoj blog
    4. Idite na „napredne opcije“ da dobijete sve komande
    5. Ispod prozora za tekst su „opcije“
    6. „Omogući ostavljanje komentara“
    7. „Snimi izmene“

Za sve buduće blogove:

1. Idite na „podešavanja“
    2. skroz dole levo ispod avatara je crni kvadrat „blog“
    3. dolazite na „dozvole i privatnost“
    4. Tu podešavate sve što želite za vaš blog pa i omogućavanje komentara

Prijatan dan
    Ažurirano 14.08.2015. u 10:53, autor: LJILJA MMM
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Zaboravih da napišem. Na svim blogovima sam vam omogućila komentare. Dalje, sami uredite prema gornjem uputstvu.
  3. sanjalica53 (avatar)
    [QUOTE=LJILJA MMM;bt274582]Zaboravih da napišem. Na svim blogovima sam vam omogućila komentare. Dalje, sami uredite prema gornjem uputstvu.[/QUOTE]
    Postovana , hvala na pomoci ali ja i dalje nemam opcije koje navodite da treba da aktiviram.Pokusala sam neke izmene ali bez rezultata., lep pozdrav !
  4. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio sanjalica53
    Postovana , hvala na pomoci ali ja i dalje nemam opcije koje navodite da treba da aktiviram.Pokusala sam neke izmene ali bez rezultata., lep pozdrav !
    Naravno da imate opcije.
    Ovo treba da uradite i važiće za sve naredne blogove dok ne promenite. Znači, idite na svoj profil, pa na kućicu "blog" i tu odštriklirajte sve što želite i na kraju "snimi"

Za sve buduće blogove:

1. Idite na „PODEŠAVANJAl“
    2. skroz dole levo ispod avatara je crni kvadrat „blog“
    3. dolazite na „dozvole i privatnost“
    4. Tu podešavate sve što želite za vaš blog pa i omogućavanje komentara

Ja sam vam omogućila komentare na svakom vašem blogu koji je do sada objavljen, na njih 4.
    Ne mogu da ulazim na vaš prof zbog privatnosti, te ostalo morate sami.
    Ažurirano 14.08.2015. u 10:52, autor: LJILJA MMM
  5. Soradze (avatar)
    Bogu hvala da ste stigli, da mislite ispravno i da pišete to što treba!!!
  6. mizaca (avatar)
    Divno.Pogodili ste sustinu draga Sanjalice 53.......Dosta je to nasljedje prethodnog drustvenog sistema,Intelektualac treba prije svega biti hrabar i moralan..........Pozdrav!
  7. zxy (avatar)
    Da ti ne bi lupala svoju glavicu eno ja sam priznao zašto sam gornji blog napisao i uz to ovlastio Krstaricu da ga čuva,ko zna kakva nas čekaju vremena
    O neeee,kasno ukapirah da ja sebe ovim u intelektualce svrstah ja sam samo bre onaj dokoni što jariće krsti
    Ažurirano 14.08.2015. u 12:54, autor: zxy
  8. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Da ti ne bi lupala svoju glavicu eno ja sam priznao zašto sam gornji blog napisao i uz to ovlastio Krstaricu da ga čuva,ko zna kakva nas čekaju vremena
  9. zxy (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Ma složićemo se ona i ja bre na kraju balade ,i ja volim da spavam..a ne volim intelektualce
  10. sanjalica53 (avatar)
    Ma sve je ok , jedino mi je zao sto jos uvek nemam opcije komentarisanja drugih blogova .kao ni neke druge opcije. I pored sve dobre volje administratora ne resismo problem :( . pozdrav svima ovde ! :)
  11. Stipan Severnjak (avatar)
    Pojam intelektualac nije povezan ni sa školskom spremom niti sa bogatstvom.
    Ažurirano 14.08.2015. u 20:25, autor: Stipan Severnjak
  12. Stipan Severnjak (avatar)
    Reč "Mala" muškarci često upotrebljavaju kada se obraćaju ženi s kojom su u intimnoj vezi. Postoji ozbiljna sumnja da Lorda privlači Sanjalica i da je ta simpatija prešla u neku neočekivanu fazu, koju ovde imamo priliku da pratimo. Šta vi mislite o toj verziji događaja?
  13. Stipan Severnjak (avatar)
    Znaš, Lončar, postoji problem sa Lordovom definicijom intelektualca.

Po njemu su Slina i Palma intelektualci, a Čarls Bukovski H.P. Lavkraft nisu.

To je nešto s čime se nikad neću složiti. Ubij me, ali ne mogu.
  14. Stipan Severnjak (avatar)
    Kovanica "društveno korisno" je najcrnja obmana koju je ljudski um ikada iznedrio.

To je formulacija koja stvara robove.
  15. sanjalica53 (avatar)
    [QUOTE=Stipan Severnjak;bt274698]Kovanica "društveno korisno" je najcrnja obmana koju je ljudski um ikada iznedrio.

To je formulacija koja stvara robove.[/QUOTE]

Jees ! :)
  16. Stipan Severnjak (avatar)
    Ali naravno da je upregnuće stručnjaka u fabriku lopatanje koje stvara korist samo gazdi.

Kako ti drugačije objašnjavaš vreme koje je moglo biti utrošeno na ostvarenje epohalnih zamisli izgubljeno u nečijoj firmi na rutinskim poslovima?
  17. Stipan Severnjak (avatar)
    Ja ne vidim čime si to opovrgao ono što sam rekao. Nema tu intelektualaca. To je gomila robova koja vuče blokove za piramidu novog svetskog poretka pod udarcima korbača malobrojne elite. Jedini pravi intelektualci su anarhisti i odmetnici spremni da se izlože i samim vatrama pakla ako je to cena opstanka njihove nezavisnosti. Tako ti je to dragi moj Lončar.
  18. Stipan Severnjak (avatar)
    Vidiš, Sanjalice, svet se organizovao u mravinjak. Anarhizam se poistovetio sa bezakonjem, odmetništvo sa opasnošću, a velika dela sa ludilom.

Neki to nazivaju teorijama zavere, a neki pravim imenom - robovlasništvo, gde je pobuna nepoželjna i izopštena.
  19. Stipan Severnjak (avatar)
    Ako, Lončar, ako... Pa gde bi stigli da svi mislimo isto?

Svako treba da ima svoje poglede. Možda tako nekuda i stignemo...

Ti bar imaš stav i svoje razloge, a to nije mala stvar.
  20. 123loncar (avatar)
    ..ajd' Stipane, da ostanemo na onom , rekao bih zajedničkom , da jošte majka nije rodila časnog revolucionara , intelektualca , da pokrene oslobođenje roblja od "faraonske" tiranije...

Pozdrav !
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja