BLOGERI INTELEKTUAlCI

Dobro jutro.
Ja sam jedan od moderatora Bloga Krstarice a Vi ste upravo na ovom Blogu postali blogerka sa 3 objavljena bloga.
Komentare niste omogućili. To je jedan od razloga što ih nemate. Ovo je uputstvo kako tu grešku da ispravite, naravno, ukoliko ćelite.


OMOGUĆAVANJE KOMENTARA

Ukoliko želite da omogućite komentare na svom blogu, to možete uraditi samo na pojedinačnom ili možete da date komandu koja će važiti za sve buduće vaše blogove dok je ne promenite.

Na jednom blogu:

1. Dodjete na svoj blog
2. Kursor stavite na naslov i pojavi se olovkica....kliknite na nju
3. Ulazite u svoj blog
4. Idite na „napredne opcije“ da dobijete sve komande
5. Ispod prozora za tekst su „opcije“
6. „Omogući ostavljanje komentara“
7. „Snimi izmene“

Za sve buduće blogove:

1. Idite na „podešavanja“
2. skroz dole levo ispod avatara je crni kvadrat „blog“
3. dolazite na „dozvole i privatnost“
4. Tu podešavate sve što želite za vaš blog pa i omogućavanje komentara

Prijatan dan :)
 
Poslednja izmena:
sanjalica53;bt274583:
Postovana , hvala na pomoci ali ja i dalje nemam opcije koje navodite da treba da aktiviram.Pokusala sam neke izmene ali bez rezultata., lep pozdrav !

Naravno da imate opcije.
Ovo treba da uradite i važiće za sve naredne blogove dok ne promenite. Znači, idite na svoj profil, pa na kućicu "blog" i tu odštriklirajte sve što želite i na kraju "snimi"

Za sve buduće blogove:

1. Idite na „PODEŠAVANJAl“
2. skroz dole levo ispod avatara je crni kvadrat „blog“
3. dolazite na „dozvole i privatnost“
4. Tu podešavate sve što želite za vaš blog pa i omogućavanje komentara


Ja sam vam omogućila komentare na svakom vašem blogu koji je do sada objavljen, na njih 4.
Ne mogu da ulazim na vaš prof zbog privatnosti, te ostalo morate sami.
 
Poslednja izmena:
Da ti ne bi lupala svoju glavicu eno ja sam priznao zašto sam gornji blog napisao i uz to ovlastio Krstaricu da ga čuva,ko zna kakva nas čekaju vremena;):D
O neeee,kasno ukapirah da ja sebe ovim u intelektualce svrstah:dash: ja sam samo bre onaj dokoni što jariće krsti:lol:
 
Poslednja izmena:
Reč "Mala" muškarci često upotrebljavaju kada se obraćaju ženi s kojom su u intimnoj vezi. Postoji ozbiljna sumnja da Lorda privlači Sanjalica i da je ta simpatija prešla u neku neočekivanu fazu, koju ovde imamo priliku da pratimo. Šta vi mislite o toj verziji događaja?
 
Ali naravno da je upregnuće stručnjaka u fabriku lopatanje koje stvara korist samo gazdi.

Kako ti drugačije objašnjavaš vreme koje je moglo biti utrošeno na ostvarenje epohalnih zamisli izgubljeno u nečijoj firmi na rutinskim poslovima?
 
Ja ne vidim čime si to opovrgao ono što sam rekao. Nema tu intelektualaca. To je gomila robova koja vuče blokove za piramidu novog svetskog poretka pod udarcima korbača malobrojne elite. Jedini pravi intelektualci su anarhisti i odmetnici spremni da se izlože i samim vatrama pakla ako je to cena opstanka njihove nezavisnosti. Tako ti je to dragi moj Lončar.
 
Vidiš, Sanjalice, svet se organizovao u mravinjak. Anarhizam se poistovetio sa bezakonjem, odmetništvo sa opasnošću, a velika dela sa ludilom.

Neki to nazivaju teorijama zavere, a neki pravim imenom - robovlasništvo, gde je pobuna nepoželjna i izopštena.
 
Bravo Stipane !

...baš zbog toga svi pobunjenici ovoga sveta viču živela sloboda !

...a kad je čovek pobunjenik , šta on radi ....zar ne ruši sve autoritete pred sobom....samo utvrđeni autoriteti ograničavaju slobode !
 

Back
Top