Arsen Dedić

Poklanjala si al' si krala
I nevjerna si bila ti
Ne, suviše mi nisi dala
O mladosti, o mladosti,
O mladosti moja



To škrto sunce što je sjalo
Ta ljubav jadna, kratki sni
Za uspomene to je malo
O mladosti, mladosti



Daj stani na čas i daj mi snage
Da oprostim se bar od nje
I da mi društvo pjesmu svrši
I da se čaša ispije



Još prepun nade, što da radim
Na pola puta tek smo mi
A jutros vec su drugi mladi
O mladosti, o mladosti
O mladosti moja



Pa zbogom, budi bolja s drugim
I daj mu više nježnosti
Jer to je ništa što ja gubim
O mladosti,
mladosti...​

... i najbolje izvođenje pesme...
Lepi Jovica:


 
Ipak mislim da je bolje to otpewao Arsen Dedic nego owaj isechak iz filma...Arsena slusham skoro godinu dana i mislim da je on (narawno sa Radetom Sherbedzhijom) najweci poetichar:whistling: sa owix prostora...Mada je i Balashewic tu negde. Nisam werowao da je moguce da ljudi znaju da pokazhu i ona najslozhenija osecanja:dash:, ali izgleda da je i to moguce...Ma swaka im chast:worth:...ali zaista...:per:
 
Decembarsko jutro,pijem kafu,lepi Jovica svira...Nisam do sad videla ovu verziju (ni film).Nije za dobro jutro,nije ni za laku noć...Posle ovog slušanja se pada u razmišljanja koja stvaraju nesanicu ili traže još muzičke tuge...
Prelepo.
 
Poslednja izmena:
E pa Eden38g vrlo si se zeznuo.KOSHEI zaista nema veze sa SPS-om niti je ikada imao-to ti tvrdimlose si procenio.A sto se tice blogova u svom blogu moze da pise svako sta zeli a ti nemoj da citas ako ti se ne svidja.Tvoje reci ni pas s maslom nebi polizao.Nemoj vredjati vec na dostojanstven nacin izrazi svoje neslaganje ako ti se vec ne dopada sadrzaj teksta.
 
@Eden38G

Па да појаснимо неке ствари:
Пошто ми је налог банован трајно пре пар дана, ја сам отворио истоимени, а како имам права да све своје собом носим (Omnia mea mecum porto) тако сам и све своје текстове понео са собом!
Што се тиче Адама Вајсхаупта (а банован сам једном зато што сам написао биографију поменутог на Форуму) он је сада, колико ја знам предмет обраде Државне безбедности, јер су његови текстови у најмању руку непримерени православној већини ове земље. Нико му не брани да иде у своју Црну Гору па да тамо продаје своју сатанистичку мудрост Мирашу Дедеићу!
Припази се и ти, ако ниси он, да и ти не доспеш на листу БИА!

Иначе, члан сам ДСС, нисам НИКАДА био члан ни КПЈ ни СКЈ ни СПС, ЈУЛ... ни мој отац, иако је био 41 годину правник у Скупштини града Београда није био ни дана члан поменутих организација. Деда ми је пре рата био члан ДС - Давидовић-Грол!

А какав је твој политички родослов?
 

Back
Top