Daj narodu starleta i leba - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Daj narodu starleta i leba

Oceni ovaj blog

Nekako baš u ovo vreme prošle godine striptizeta Bijanka Lejk (31) iz Velike Britanije izbačena je iz „Velikog brata“ jer se skinula pred svima.Čudan narod ti Britanci,izbaciše ženu što im pokaza sise!Nešto se mislim šta bi rekli da su gledali naše Parove i Maldive. Bahanalije,tuče,psovanja,zlostavljanje žena,vređanje po verskoj i nacionalnoj osnovi,pišanje po žbunju i bazenu,nameštanje glasanja,seks pred kamerama sa prenosom uživo,maltretiranje gledalaca sa prenosom do jutarnjih sati obeležiše ova dva rijalitija a sve pod plaštom većeg rejtinga.

Nekad se govorilo daj narodu 'pi*ke i pogače' a sad 'leba i rijalitija' i starleta sa velikim peticama i guzovima,može i jedan obdareni muškarac da bi Milomir Marić imao temu za svoj 'goli život'.Baš su čudan narod ti Englezi?

Bijanka Lejk

Pošalji "Daj narodu starleta i leba" na Facebook Pošalji "Daj narodu starleta i leba" na Google Pošalji "Daj narodu starleta i leba" na My Yahoo! Pošalji "Daj narodu starleta i leba" na Live Pošalji "Daj narodu starleta i leba" na MySpace Pošalji "Daj narodu starleta i leba" na Twitter Pošalji "Daj narodu starleta i leba" na Digg Pošalji "Daj narodu starleta i leba" na del.icio.us

Ažurirano 31.07.2015. u 13:33, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. Lord Gledston (avatar)
    U vezi rijaliti emisije "parovi",ja nikako ne mogu da ne pomislim na Milomira Marica,novinara par-ekselans,zbog cijih
    kolumni,smo mi pravi intelektualci,citali nedeljnike,u kojima je on saradjivao.Takodje,tesko mi je da prihvatim i tu
    tuznu cinjenicu,da ovaj narod,kome i ja pripadam,vise voli dojke br sest,razdrockanih guzova "starleta",nego
    SEkspira,Dikensa,Tolstoja,Andrica.........Zar je komunisticki rezim,toliko poprostacio,ovu nasu naciju,da bi zbog supka
    neke znojave karakondzule,prodao sve vrednosti i ideale prave lepote,koja se oko nas nalazi.!!!
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio Lord Gledston
    U vezi rijaliti emisije "parovi",ja nikako ne mogu da ne pomislim na Milomira Marica,novinara par-ekselans,zbog cijih
    kolumni,smo mi pravi intelektualci,citali nedeljnike,u kojima je on saradjivao.Takodje,tesko mi je da prihvatim i tu
    tuznu cinjenicu,da ovaj narod,kome i ja pripadam,vise voli dojke br sest,razdrockanih guzova "starleta",nego
    SEkspira,Dikensa,Tolstoja,Andrica.........Zar je komunisticki rezim,toliko poprostacio,ovu nasu naciju,da bi zbog supka
    neke znojave karakondzule,prodao sve vrednosti i ideale prave lepote,koja se oko nas nalazi.!!!
    U komunizmu nisi mogao ni da sanjas da je nesto ovako moguce.Ovo je doslo sa Demokratama i njihovom teznjom da po svaku cenu udjemo u Evropui.Trazili ste pa eto vam sad.A sto se tice ovih ljudi u rijalitima,sta im je drugo ostalo nego da ovako pokusaju sebi da pronadjui parce neba.Fakultetski obrazovani,doktoranti,poznati gitaristi,glumci,reziseri su deo ovog rijalitija.Od neceg moraju da zive kad im drzava nije obezbedila posten poso.Lepi moj vec sam o tome negde napisao u nekom od tih poglavlaj za ulazak u EU stoji da Srbija mora da omoguci ovakve rijalitije a veyuju ga za slobodu izrazavanja,zbog toga RRA cuti ...
  3. SibirskiTigar (avatar)
    Ajd ovako kad smo komunizma.Tada su me roditeljio vodili u ove letnje mesece u Makarsku i Piran na more.Danas kad nemamo komunizma dobijamo vaucer da letujemo u Srbiji uz obavezno gledanje Parova i Maldiva.
  4. mari47 (avatar)
    Sibirski, imam sve više razloga da se slažem s tobom.
    S; poštovanjem.
  5. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio mari47
    Sibirski, imam sve više razloga da se slažem s tobom.
    S; poštovanjem.
    Hvala mari
  6. 123loncar (avatar)
    ...mnogo toga se trabunja u vezi evrope....pre neki dan , slušam hmeljne intelektualce na gajbama ispred bircusa , kako po nalogu evrope moraju reciklirani evropejci da proizvedu još ponosnih srba i srpkinja , te kad dostignu broj kritične mase kao seksualna manjina ozakoni se njihova istopolna ševa i brakovima...i sad jelte , na sve strane prave se gejovcu , guzeri , buzeri , lezbosi , gejosi i ostali ponosan srpski rod...mora se malkice pogledati istina u oči...kad smo to počeli da tonemo...kad su deljeni veliki vaučeri - mislim na vremena kad se stanarsko pravo pretvaralo za glas naroda u vlasništvo....a morate priznati gospodo , kad se ognjište stekne na mufte , prevaru , poltronizam - sve je to razbojništvo...nemojte samo onu otrcanu kako su ti ljudi radili i pošteno zaradili ta ognjišta...većina je još poštenije radila , sebi ognjišta gradila i nije tražila taj vaučer....pa onda o ratnim profiterima i njihovim legionarima ( evropa nam nije to tražila )....treba pošteno reći , potislo nas i pritislo ništavilo ognjišta otetih , pljačke , muvaže i svekoliki kriminal - kome gle čuda , mal mal podvlačimo crtu i legalizujemo zatečeno stanje....
    ...ogrezli smo u ništavilu....kome ono treba , svima....kako beše ono sa onim što je upao u septičku jamu , svog spasioca uvuče u istu jamu - da i on smrdi...pa tako je sa nama....
  7. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...mnogo toga se trabunja u vezi evrope....pre neki dan , slušam hmeljne intelektualce na gajbama ispred bircusa , kako po nalogu evrope moraju reciklirani evropejci da proizvedu još ponosnih srba i srpkinja , te kad dostignu broj kritične mase kao seksualna manjina ozakoni se njihova istopolna ševa i brakovima...i sad jelte , na sve strane prave se gejovcu , guzeri , buzeri , lezbosi , gejosi i ostali ponosan srpski rod...mora se malkice pogledati istina u oči...kad smo to počeli da tonemo...kad su deljeni veliki vaučeri - mislim na vremena kad se stanarsko pravo pretvaralo za glas naroda u vlasništvo....a morate priznati gospodo , kad se ognjište stekne na mufte , prevaru , poltronizam - sve je to razbojništvo...nemojte samo onu otrcanu kako su ti ljudi radili i pošteno zaradili ta ognjišta...većina je još poštenije radila , sebi ognjišta gradila i nije tražila taj vaučer....pa onda o ratnim profiterima i njihovim legionarima ( evropa nam nije to tražila )....treba pošteno reći , potislo nas i pritislo ništavilo ognjišta otetih , pljačke , muvaže i svekoliki kriminal - kome gle čuda , mal mal podvlačimo crtu i legalizujemo zatečeno stanje....
    ...ogrezli smo u ništavilu....kome ono treba , svima....kako beše ono sa onim što je upao u septičku jamu , svog spasioca uvuče u istu jamu - da i on smrdi...pa tako je sa nama....
    Tacno,pogledaj rijaliti Maldivi.Prepun je gej populacije.Vise ne pokusavaju ni da prikriju da devojke imaju devojke a muskarci oblace haljine...
  8. mari47 (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Tacno,pogledaj rijaliti Maldivi.Prepun je gej populacije.Vise ne pokusavaju ni da prikriju da devojke imaju devojke a muskarci oblace haljine...

.....i usput misle da je Rusija kontinent
  9. Stipan Severnjak (avatar)
    Vi stvarno gledate to đubre neopevano?
  10. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio mari47
    .....i usput misle da je Rusija kontinent
    Da je samo to ni po jada, ali ne mozes se otrgnuti uitisku da su to sve ljudi iz naseg okruzenja.To je nova generacija se podize na moralnim prijncipima EU.
  11. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio Stipan Severnjak
    Da,ja za razliku od mnogih koji gledaju i kriju ponekad,samo u kasnim nocnim satima bacim oko i na to jer su bas u to vreme najaktivniji u "skidanju" maski kako kazu.Nekako mi lepse pogledat i ovo nego ono sto je Pink nudio i nudi i dalje,nabijanje Srba na kolac i ucenje turskog i indijskog jezika online.
  12. mari47 (avatar)

Ako si i mene pitao, Stipane, ne gledam ali sam upoznata.
    Znaš ono, da bi se borio protiv neprijatelja, trebaš ga upoznati.
  13. Stipan Severnjak (avatar)
  14. SibirskiTigar (avatar)
    @Stipan Severnjak

Jel to ono,volim seks i rado ga se secam
  15. 123loncar (avatar)
    ...tu nema šta da se gleda...ta stvar je počela kad su jevrejštine zakupile televiziju i krenule sa onim "velikim bratom"...sam naziv rekao je sve , i razvio se u ovo što danas imamo...sve ukupno od tad nemam brat bratu 10 min gledanja tih programa , kroz ono - listanje kanala...u razgovoru sa ljudima saznajem takozvane masne i pikantne detalje....sve to unižava čoveka....bukvalno unižava....
    ....pikanterija koja se prepričava , odslikava svu duhovnu nakaznost...noćni sadržaji su samo "duhovni nudizam" nakaznaosti u koju tone ovo stanovništvo....

...babe kažu sve čoveku biva od glave...svaka boljka , pa i rugobidnost i nakaznost.....sudeći po ovim glavama koje nas vode , te procenjujući glave koje ove oće da naslede , nas tek očekuje neviđena nakaznost !....zato se netreba čuditi šta sve postaje in , kul , elitizam - kad nam je takav "KRUG DVOJKE"
  16. Stipan Severnjak (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    @Stipan Severnjak

Jel to ono,volim seks i rado ga se secam

Da, da, da! Sećanje me izdaje, ali mi se čini da nije bilo loše!
  17. zxy (avatar)
    "Pučina je stoka jedna grdna" ..mada mora im se priznati,više su postigli preko Holivuda i sada TVa nego ratom i diplomatijom.Nema sumnje upravljaće svetom ako šta preostane jer glavonja i oružja ima na sve strane.A za nas ne treba brinuti,dokazano je da smo izdržljivi,savest nam slabašna a ni pamćenje nas ne muči,gledaćemo rijaliti i kad se svim drugima smuči
  18. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...tu nema šta da se gleda...ta stvar je počela kad su jevrejštine zakupile televiziju i krenule sa onim "velikim bratom"...sam naziv rekao je sve , i razvio se u ovo što danas imamo...sve ukupno od tad nemam brat bratu 10 min gledanja tih programa , kroz ono - listanje kanala...u razgovoru sa ljudima saznajem takozvane masne i pikantne detalje....sve to unižava čoveka....bukvalno unižava....
    ....pikanterija koja se prepričava , odslikava svu duhovnu nakaznost...noćni sadržaji su samo "duhovni nudizam" nakaznaosti u koju tone ovo stanovništvo....

...babe kažu sve čoveku biva od glave...svaka boljka , pa i rugobidnost i nakaznost.....sudeći po ovim glavama koje nas vode , te procenjujući glave koje ove oće da naslede , nas tek očekuje neviđena nakaznost !....zato se netreba čuditi šta sve postaje in , kul , elitizam - kad nam je takav "KRUG DVOJKE"
    Ima da se gleda,ne znam zasto neces da priznas.Nisu za oskara ali ima petica,sestica,dobrih guzova...ima i politicara a ti volis da pises o njima
  19. SibirskiTigar (avatar)
    Da, da, da! Sećanje me izdaje, ali mi se čini da nije bilo loše!
    Dobro,ima još po neki fleš
  20. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    "Pučina je stoka jedna grdna" ..mada mora im se priznati,više su postigli preko Holivuda i sada TVa nego ratom i diplomatijom.Nema sumnje upravljaće svetom ako šta preostane jer glavonja i oružja ima na sve strane.A za nas ne treba brinuti,dokazano je da smo izdržljivi,savest nam slabašna a ni pamćenje nas ne muči,gledaćemo rijaliti i kad se svim drugima smuči
    Zar nije lepše gledati onaj mladi svet,koliko god priglup bio nego političare koji nam živote kroje po sopstvenim aršinima.I ti i ja Maldive jednim klikom mozemo da isključimo,političare samo možemo da psujemo a i guzovi su im nikakvi..zar ne deliš samnom isto mišljenje? Pogledaj ovu što noćas u ponoć ulazi Anđela Veštica je zovu.ZXY znam da ti je gušt pogledati je a tebe Lončar i Stipan?

Ažurirano 25.07.2015. u 14:19, autor: SibirskiTigar
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja