PISMO ZBOG KOGA MI DUŠA PLAČE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

PISMO ZBOG KOGA MI DUŠA PLAČE

Oceni ovaj blog
(Ne)patriotsko pismo jednog diplomca

Kad budem otišao odavde i kad budem bio daleko, videćeš, prijatelju moj, da sam ja najveći patriota. Kad ne budem morao da se trudim da preguram mesec do kraja i kad ne budem morao da gledam na televiziji političare bez empatije i sa kompleksima više vrednosti, tj. kad budem bio mnogo, mnogo daleko, videćeš kako ću da volim svoju zemlju.

http://www.danas.rs/danasrs/dijalog/_nepatriotsko_pismo_jednog_diplomca.46.html?news_id=305198

Koračajte kroz svet , sa puno poverenja u dobar ishod !
Ako nađete izlaz i srpskog bezdna , ne vraćajte se !
Srećno !

Pošalji "PISMO ZBOG KOGA MI DUŠA PLAČE" na Facebook Pošalji "PISMO ZBOG KOGA MI DUŠA PLAČE" na Google Pošalji "PISMO ZBOG KOGA MI DUŠA PLAČE" na My Yahoo! Pošalji "PISMO ZBOG KOGA MI DUŠA PLAČE" na Live Pošalji "PISMO ZBOG KOGA MI DUŠA PLAČE" na MySpace Pošalji "PISMO ZBOG KOGA MI DUŠA PLAČE" na Twitter Pošalji "PISMO ZBOG KOGA MI DUŠA PLAČE" na Digg Pošalji "PISMO ZBOG KOGA MI DUŠA PLAČE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. xena7 (avatar)
    Tuga.. i istina..nažalost.
  2. mizaca (avatar)
    Cista istina..........A ja ostala nadajuci se boljem sutra.............Mozda mi jos nije kasno da kidnem
  3. Lord Gledston (avatar)
    Svi mi,koji smo mogli da odemo van "grane",i da dobijemo i te kako dobar posao,ostali smo na zalost "kratkih rukava".
    Poverovali smo u ono:"Ostajte ovde,sunce tudjeg neba itd.itd." Na zalost,politicari kao osvedoceni lazovi (svi odreda)
    prevarise nas po obicaju.

Mi ostasmo u "lajnama",a oni se obogatise,odnesose pare u inostrane banke (S.Milosevic) a nama dadose jalove
    parole.Sami smo krivi.Onaj ko je najvan,taj pretstavlja "meso" za prevarante svih fela.Sto rece ona narodna poslovica
    (uvek su premudre) posle .ebanje,nema kajanje.
  4. orfej sa ibra (avatar)
  5. Гром (avatar)
    Ово је дивна земља, али нажалост има пуно неспособних људи који не знају да осмисле свој живот. Они чекају да им политичари обезбеде посао на којем би они добро зарађивали да покрију своје животне потребе. А у те потребе спада и ђепарац за коцкарницу, и покоје пиће у луксузном локалу, одлазак на море, вечеринке на сплавовима и ко зна шта је све потребно људима неспособним за живот. Увек гладни, свега им је мало.
    А деца у африци немају хлеба да једу, за воду иду километрима да би захватили са неке нмутне баре, Флаше од кокаколе су им обућа( од њих са мало канапа направе напрстак) И срећна су и у тим условима. Него смо ми себични смрадови, којима је увек мало јер неможемо да зајазимо алу себичноти. Интелектуалци, неразумна стока, ето шта смо ми.
    Ažurirano 24.07.2015. u 20:40, autor: Гром
  6. 123loncar (avatar)
    ...ti si Grome zastranio , brate....onoliko...pa kad si tolika ljudina , što ne odeš da kopaš bunare po afričkim zemljama , rođeni....da nisi od onih svetih karađorđevića , koji vele : ajte vi napred a ja ću za vama ......treba rođeni da se razbradiš , pa da kao čovek počneš da sagledavaš stvari....mani se farisejskih propovedi sa rajske terase parazitske , svom svetu koji gmiže u paklenim mukama ......mani se čoveče...to je ružno !
  7. LadyDydy (avatar)
    " Ja osećam ipak,ispod svežih grana
    i kalema novih,da,ko nekad jaka,
    u korenu starom struji snažna hrana,
    neiscrpna krepost starinskih junaka"
    Odlomak iz Rodoljube pesme ;Milan Rakić
    ....Ja predlazem da se na forumu ne dozvoljavaju teme koje propagiraju izdaju Naše Zemlje.
  8. faraonn (avatar)
    ...L_D,
    -je jedno pozitivno nabijeno Bice
    uvjerena je da svaka noc je osudjena
    na jedno veliko,- S v i c e ...
    ...dijelim njeno misljenje
    i veseli me entuzijazam i jos
    studentska neumor zelja
    na ,- ...plamene zore .''

Loni je ovdje samo pokusao da nas izazove
    a sad ,- njega cekamo...
  9. faraonn (avatar)
    ...Loni,
    -evo,-tipican Primjer
    iskalkulacije
    kako rece Ledy od Darkvuda,
    .//...
  10. 123loncar (avatar)
    IZMEĐU ŽELJA I MOGUĆNOSTI Čak 63 odsto studenata iz Niša želi da ode iz Srbije

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/590318/IZMEDjU-ZELJA-I-MOGUCNOSTI-Cak-63-odsto-studenata-iz-Nisa-zeli-da-ode-iz-Srbije