Mala Galerija deo dvadeset sedmi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Stipanov Dućan

Mala Galerija deo dvadeset sedmi

Oceni ovaj blog

Priložene sličice Priložene slike

Pošalji "Mala Galerija deo dvadeset sedmi" na Facebook Pošalji "Mala Galerija deo dvadeset sedmi" na Google Pošalji "Mala Galerija deo dvadeset sedmi" na My Yahoo! Pošalji "Mala Galerija deo dvadeset sedmi" na Live Pošalji "Mala Galerija deo dvadeset sedmi" na MySpace Pošalji "Mala Galerija deo dvadeset sedmi" na Twitter Pošalji "Mala Galerija deo dvadeset sedmi" na Digg Pošalji "Mala Galerija deo dvadeset sedmi" na del.icio.us

Kategorije
Slike

Komentari

1. 123loncar (avatar)
  2. Stipan Severnjak (avatar)
    HVALA LONČAR!
  3. Lord Gledston (avatar)
    Stipan Severnjak - E moj Stipane.Ti postavi ove tvoje "slike",i verovatno hoces da te odmah prime,za redovnog
    clana ULUS-a.Stipane moj.Ostavi se slikanja,i radi posao,za koji si rodjen.Ja cenim tvoj trud,tvoj napor,da postanes
    slikar,na kako se to kaze:"mala vrata".

Dragi moj Stipane.Ja ne znam,koliko ti godina imas.Ali ove tvoje slike,koje si nam blagoizvoleo pokazati nemaju
    umetnicku vrednost.Slike slicne tvojima,ja sam "slikao",kada mi je bilo osam godina.Mozda je to bilo dobro,za
    jednog osmogodisnjaka.Ali ti,imas verovatno vise godina od osam.

Ne bih zeleo,da te dekuraziram,ali tvoje slike,zaista ne odaju,da ih je napravio neko,ko ce mozda,jednoga dana
    postati dobar slikar.

Puno te pozdravljam,i zelim ti da se bavis poslom,koji ce ti doneti stvaran uspeh,u profesiji,kojom se
    budes bavio.
  4. Stipan Severnjak (avatar)
    Ali... Ja jesam član ULUS-a...