KUDA IDEŠ SRBIJO - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

KUDA IDEŠ SRBIJO

Oceni ovaj blog

Komentari

1. zxy (avatar)
    Pitaš.. kao da ne znaš.Sad samo možemo da se uzdamo u čudo ali i čuda se dešavaju ,zar ne,pa što ne bi moglo i nas neko čudo da spase
  2. 123loncar (avatar)
    ...kako beše ona hipi fora : "NEMA NADE ZA NOMADE"......to mu prevedeno na XXI , u vezi nas , znači , da oni koji se sele iz duhovnosti u ništavilo , ni čudo ne spašava - jerbo oni su čudo neviđeno za pametne , razmne , časne i poštene....

...i kako to sad da objasnim ovim egzitovcima , koji vele da uživaju u roku koji im sviraju matori narkomani, provereni alkoholičari koji su učestvovali svojim primerom u onoj fori : "NEMA NADE ZA NOMADE"

3. Lord Gledston (avatar)
    Loncar --- Ne znam sto si ti tako zabrinut za buducnost.Vidim u grafikonu sto si dao,da godisnje umire 35.OOO
    gradjana.Pa to nij znak za uzbunu.Sto manje ljudi,to ce kolac da se deli na vece komade.Normalno je,da sto manje
    ljudi zivi u jednoj zemlji,standard ce da raste.Eto vidis,citav niz malih zemalja u evropi,ima najvisi zivotni standard.
    Pogledaj,Luksemburg,Monako,Svajcarska......sve su to male zemlje,ali imaju najvisi standard.

Uostalom,ja nisam proveravao,ali medicinska literatura (koju pratim),ka ze,da mali muskarci,imaju najveci penis.
    Ako podjemo od tog saznanja,onda je normalno,da i male zemlje,imaju najveci........standard !!!
  4. 123loncar (avatar)
    ....Lorde ovih dana logika ti nije naklonjena....

...priraštaj stanovništva zavisi u mnogome od penisa....penis bonus - bogata i mnogoljudna država.....
    ...imajući u vidu da već više od dve decenije , svake godine izumre jedna lepa varoš, ta stvar sa malim ljudima ne funkcioniše .....nema dece , kao što vidiš , nema ni standarda !
    Ažurirano 17.07.2015. u 21:44, autor: 123loncar
  5. 123loncar (avatar)
    PLJAČKA U 3 KORAKA Poslodavci ojade trudnice, a DRŽAVA ih onda dokrajči

Kako otimaju novac

1. Poslodavac više meseci kasni sa isplatom plate ili naknade za period kada je važio solidarni porez

2.Poslodavac nakon prestanka važenja solidarnog poreza uplaćuje više plata ili naknada, tako da zbir premaši 60.000 dinara

3. Država odmah uzme 10 odsto te sume, iako je prestao da važi solidarni porez jer je reč o zaostalim primanjima iz vremena važenja solidarnog poreza

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/575993/PLJACKA-U-3-KORAKA-Poslodavci-ojade-trudnice-a-DRZAVA-ih-onda-dokrajci
  6. mizaca (avatar)
    Bravo kolega Loncar.............Srbi vec odavno imaju mnogo teritorije a manjak radno sposobnog stanovnistva............Sta mislis kako je nama u RS-u.tek............Bez jakih sela em ni jakih gradova................Zato Srbi ne treba da se bave politikom vec samo nacionalnom strategijom stanovnistva i privrede.............A ti Lorde,moras da nadjes neku djevojku,ali pod hitno...........Zaprepastena sam tvojom posesivnoscu ovih dana................Bogatstvo u samoci bez smijeha nije dobar izbor ..................
  7. 123loncar (avatar)
    Mizace , da smo se više bavili politikom časno i pošteno - ljudski , kako se to kaže , mislim da danas ne bi bili u ovakvoj situaciji , ne samo mi , već i svi drugi oko nas...nego svi zajedno udri , pljačkaj , ruši , otimaj , uništavaj --- kao probudila se u svima nacionalno proleće , pa u ime toga uništavaj....i šta smo dobili i oni i mi...političare ratne huškaše , profitere , novu suržoaziju krvavoh ruku do ušiju , ponavljački kapitalizam --- i naravno velike žrtve zajedno sa svom živom sirotinjom koja beduje....a bedovanje stvara mržnju i neverovanje.....sad su nam se političari udruženi sa novom buržoazijom reciklirali , evropeizovali - čas nas mire , čas nas lade , pa nas opet nacionalno greju - i tako do sto jedan i nazad.....
    ...i zašto bi se tu deca rađala...ima li jedan valjan razlog da rode kod nas dolaze !?

...beda duha je idiotsko stanje - u bukvalnom i svakom drugom značenju te reči : IDIOT !

...a kolegu Lorda treba malo doživeti i kao provokatora....inicira / pospešuje dijalog , na njemu svojstven način....mangupče sa beogradskog trotoara....uvaljuje nama provincijalcima ciglu-geg !...dobar nam je plemeniti , dobar...mnogo nam je dobar , kao TV program ...ma bolji je mali od pinkovizije !...samo ga treba dešifrovati !