Nekad bombama,danas kamenjem - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Nekad bombama,danas kamenjem

Oceni ovaj blog

24. Mart 1999.godine.Kasno je popodne,prelaz između dana i veceri.Žena i ja uz kafu na terasi zabrinuto pričamo o vestima koje slušamo.Brinemo zbog dece ako počnu da nas bombarduju.Odjednom, tu ispred nas,pojavljuje se avion.Oboje ga netremice gledamo jer je toliko blizu da mi se čini da vidim pilota u kabini.Neverovatno,on stoji u mestu.Nikad nisam imao prilike da tako nešto vidim,obično prelete a ovaj je nepomičan.Pitam ženu vidi li i ona isto,kaže vidi.Odjednom je iz njega suknula vatra i par sekundi kasnije čula se strahovita eksplozija.Neka drhtavica mi je prošla kroz telo,neverica pomešana sa strahom i pitanjem da li je moguće da su počeli da nam ubijaju decu...ostalo se zna,prošli smo kroz isti pako svi koji smo se zadesili te godine u Srbiji.

Danas kažu da su nam prijatelji.Ne bacaju više bombe sad nas ponižavaju,ucenjuju.Decu nam ne ubijaju ali ih odvode u svoj truli svet,treba im sveža,čista krv da im poprave drogom deformisane generacije,treba im zdrava pamet jer je kod njih već odavno izvetrela u gomilama zelenih novčanica.Bombe pune uranijumom sada prazne na nekom drugom mestu a nas kolko da ne zaboravim gađaju kamenjem.Gađajte,možete sve da nam uzmete ali ne možete dostojanstvo koje vi nemate i nikad nećete da imate.Juče sam bio zbunjen, danas ne, jer opet niste uspeli.

Pošalji "Nekad bombama,danas kamenjem" na Facebook Pošalji "Nekad bombama,danas kamenjem" na Google Pošalji "Nekad bombama,danas kamenjem" na My Yahoo! Pošalji "Nekad bombama,danas kamenjem" na Live Pošalji "Nekad bombama,danas kamenjem" na MySpace Pošalji "Nekad bombama,danas kamenjem" na Twitter Pošalji "Nekad bombama,danas kamenjem" na Digg Pošalji "Nekad bombama,danas kamenjem" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Gadjasmo i mi njima tenis lopticama ćoškove po terenima Vimbldona a uz to često i samo nama znanim psovkama
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Gadjasmo i mi njima tenis lopticama ćoškove po terenima Vimbldona a uz to često i samo nama znanim psovkama
    Da ti bidem iskren uzivao sam juce u Novakovoj pobedi i to doziveo kao vise od tenisa.Jesi video kolko su ga pritiskali van terena samo je falilo da napisu i rezoluciju za njega.
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Da ti bidem iskren uzivao sam juce u Novakovoj pobedi i to doziveo kao vise od tenisa.Jesi video kolko su ga pritiskali van terena samo je falilo da napisu i rezoluciju za njega.
    Nole dobi pehar a oni dobiše *enis ,hoću reći baš dobar... tenis
    Ažurirano 13.07.2015. u 10:28, autor: zxy
  4. SibirskiTigar (avatar)
    Evo da im odgovorimo evropski.Da ne budem prost, evo im jedan izmedju dva...mislim na "reket i dve loptice"

5. mizaca (avatar)
    Prezivjecemo!!!!!
  6. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio mizaca
    Prezivjecemo!!!!!
    Kao i uvek,jaci smo od sudbine
  7. SibirskiTigar (avatar)

8. zxy (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Kao i uvek,jaci smo od sudbine
    Ko preživi pričaće
  9. SibirskiTigar (avatar)