RASPAD SISTEMA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Stipanov Dućan

RASPAD SISTEMA

Oceni ovaj blog
.
.
Gradovi su goreli i krv je tekla
negde daleko, daleko
a drumovi su bili pretrpani
gladnima i uplašenima
dok smo nas dvoje ljubav sanjali
i maštali o dodirima i poljupcima
koje nikad razmenili nismo.

Bes je kuljao sa stranica štampe
lažima su nas zasipali sa TV ekrana
i debeli su gadovi džipove vozili
a očajnici se bacali s desetog sprata
dok smo nas dvoje ljubav sanjali
i maštali o dodirima i poljupcima
koje nikad razmenili nismo.
.

.

Pošalji "RASPAD SISTEMA" na Facebook Pošalji "RASPAD SISTEMA" na Google Pošalji "RASPAD SISTEMA" na My Yahoo! Pošalji "RASPAD SISTEMA" na Live Pošalji "RASPAD SISTEMA" na MySpace Pošalji "RASPAD SISTEMA" na Twitter Pošalji "RASPAD SISTEMA" na Digg Pošalji "RASPAD SISTEMA" na del.icio.us

Kategorije
Poezija

Komentari

1. 123loncar (avatar)
  2. Stipan Severnjak (avatar)
    Hvala Lončar!
  3. Lord Gledston (avatar)
    Slabo ti je to ,moj Stipane.Nema tu,ni l,od literarne vrednosti.Ima mnogo onoga,
    sto mi nazivamo defetizmom.Nema zivotne radosti,nema nade.Ovom izmucenom
    narodu,trebaju poletni mladi pisci.Treba ovom narodu,uliti radosr zivljenja.

Treba pisati optimisticki.Takva nazadna skrabanja,uticu negativno,Nama treba
    radost,pogonska energija,koja nadom u buducnost,nadima nasa pluca.

Slabo pisanje,koje postize kod citaoca,lose raspolozenje,i ne uliva nadu.
  4. 123loncar (avatar)
    ...ne nasedaj Stipane na prapagandu botova koji rade za parče sarajevskog bureka i pola čaše jogurta , kod smailovićke ka spolni net saradnici....samo ti piši svojom dušom , kad tad rulji doćiće iz debelog mesa uglavu - naročito prestonoj !....samo neznam kako će prekodrinci ....došli su na balvanima , a kako će da odu , kad neznaju da lete !...daj bože da se snađu !
  5. Stipan Severnjak (avatar)
    Opšte je poznato da je ovaj narod prepun optimizma i radosti življenja, pa su im defetisti nepotreban balast. Fala Lorde na iscrpnom i poučnom komentaru. A ti i ja Lončare se razumemo i bez previše reči, nije li tako?
  6. 123loncar (avatar)

Lord provocira dijalog - konačno moramo sa različitih pozicija stvar da sagledavamo , makar u biti i ne bili na poziciji sa koje učestvujemo u raspravi....problem treba iz mnogih uglova rasvetliti....a mi to neznamo kao stanovništvo....takvi smo !
  7. mizaca (avatar)
    Fino!
  8. Stipan Severnjak (avatar)
    Hvala Mizaca!
  9. gost 356641 (avatar)
    :klap:
  10. Stipan Severnjak (avatar)
    Hvala Fandango.