DANAŠNJI POZDRAV U IME PROŠLIH VREMENA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

DANAŠNJI POZDRAV U IME PROŠLIH VREMENA

Oceni ovaj blog

Htedoh da vas pozdravim , drago blogerski prijatelji - te da pokušam kod starijih da prizovem sećanja , lepa sećanja na detinjstvo ; a mlađe potsetim na prolaznost , koja u suštini ima iste probleme za svaku generaciju !

Pošalji "DANAŠNJI POZDRAV U IME PROŠLIH VREMENA" na Facebook Pošalji "DANAŠNJI POZDRAV U IME PROŠLIH VREMENA" na Google Pošalji "DANAŠNJI POZDRAV U IME PROŠLIH VREMENA" na My Yahoo! Pošalji "DANAŠNJI POZDRAV U IME PROŠLIH VREMENA" na Live Pošalji "DANAŠNJI POZDRAV U IME PROŠLIH VREMENA" na MySpace Pošalji "DANAŠNJI POZDRAV U IME PROŠLIH VREMENA" na Twitter Pošalji "DANAŠNJI POZDRAV U IME PROŠLIH VREMENA" na Digg Pošalji "DANAŠNJI POZDRAV U IME PROŠLIH VREMENA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mizaca (avatar)
  2. Kukki (avatar)
    Eh ja se trudim da zaboravim a ti me teras da placem.

Neeee,necu.

Kad krenes da se secas, gotov si.

A ja jos nisam spremna ...
  3. Lord Gledston (avatar)
    Interesantna je ova recenica,koja pise na tarabi kuce,u kojoj stanuje nas prijatelj Loncar.

Recenica glasi:ANA VOLI MILOVANA.! Verovatno ce se mnogi od vas,uoitati,zasto je ova recenica tako
    interesantna.??? Interesantna je s toga,sto je to,jedina recenica,koja bilo da se cita,s leva na desno,ili
    s desna na levo,uvek glasi:Ana voli Milovana !!!
  4. Lord Gledston (avatar)
    Interesantna je ova recenica,koja pise na tarabi kuce,u kojoj stanuje nas prijatelj Loncar.

Recenica glasi:ANA VOLI MILOVANA.! Verovatno ce se mnogi od vas,uoitati,zasto je ova recenica tako
    interesantna.??? Interesantna je s toga,sto je to,jedina recenica,koja bilo da se cita,s leva na desno,ili
    s desna na levo,uvek glasi:Ana voli Milovana !!!
  5. 123loncar (avatar)
    ...ta vremena , kad mo se pisali na tarabe - vremenima o kojima se ćuti , pitiskaju ljudske duše , hoće da izađu iz dubine prošlosti i celom svetu da se pokažu u svoj svojoj lepoti ; onako najvna , čedna , dečije bela !...pa opet , o njima ćutimo !
  6. SibirskiTigar (avatar)
    Nekad se pisalo na tarbama,danas isto to ali na kajronu TVa.
  7. 123loncar (avatar)
    ...mani ti Sibirski XXI vek....ovo je moje vreme i nedam ga...još se ponekad poklonim grafitima sa ovakvim i sličnim oslikanim porukama istog sadržaja....
    ...u vreme bombardovanja , jedno jutro na jednoj zgradi osvane grafit u kome dečak poručuje devojčici da u slučaju najgoreg zna da je on večno voli...nema čoveka koji to jutro u autobusu kojim sam putovao , nije uočio ovu poruku , te nije teško uzdahnuo !...dosmanlije posle obrisali - prekrečili...greh !...zato nisu dugo ni trajali !
  8. Lord Gledston (avatar)
    Svasta se na tarabama moglo videti.Na jednoj tarabi je kazu,bila napravljena rupa.Pored te rupe,pisalo je kazu:
    P..ka. Od tog vremena,vele stariji ljudi:E,nije sve istina,sto na tarabi pise........
  9. 123loncar (avatar)
    ...e lorde , veruješ onima koji iz rupe nisu triput mrdnuli...a oni koji su sveta obišli i čak pre masakra triput - ej triput u Srebrnicu bili , ti znaju da je to bila namastirska taraba , a iza nje dežurno dupe zabrađeno....ako ne meruješ pitaj ove zamonašene , kačevendirane !....nema laži , nema prevare....a pošto je ovaj zaštitnik uterao prestonu intelegenciju da izbrišu polove i uvedu rodnu pripadnost , pa sad istorodni mogu da se ševe umesto u braku , u nekom ortakluku , sad su sve rupe ona ženska stvar !...a banana je banana ....to je super stvar !

Posle ovog , štićenja manjinskih prava i uvođenja rodnog lista , nema više ljudi i majmuni - do su sve humanoidi :

10. pely (avatar)
    Nedaj 123loncar svoje vreme.... Ko ima šta taj ima šta i da brani!
  11. 123loncar (avatar)
    ...pa da !....nije bilo ovih novotarija , ali su zato bile tarabe , spomenari , šaputanja , sanjarenja , očijukanja i nežna udvaranja !...ovo sad tehnološko robotizovano , rijatili uprostačeno , da bog sačuva !..

Pozdrav Pely - i hvala !
  12. 123loncar (avatar)
  13. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...mani ti Sibirski XXI vek....ovo je moje vreme i nedam ga...još se ponekad poklonim grafitima sa ovakvim i sličnim oslikanim porukama istog sadržaja....
    ...u vreme bombardovanja , jedno jutro na jednoj zgradi osvane grafit u kome dečak poručuje devojčici da u slučaju najgoreg zna da je on večno voli...nema čoveka koji to jutro u autobusu kojim sam putovao , nije uočio ovu poruku , te nije teško uzdahnuo !...dosmanlije posle obrisali - prekrečili...greh !...zato nisu dugo ni trajali !
    Ne sporim ti ja to niti mogu, samo sam primetio da je preteca televiziji taraba i kako Grof napisa al' nespretno na tarabana se svasta i crtalo.Cesto si mogao da vidis nacrtanu p*cku al je nije niko ni mazio ni lizao bas kao na televiziji,gomile gologuzih starleta al' mozes samo da ih gledas.
    Ažurirano 06.07.2015. u 09:48, autor: SibirskiTigar
  14. 123loncar (avatar)
    ...na ovoj vrućinčini 'oćeš da mi utepaš nostalgična romantična sećanja !....ja i dan dani gledam preživele tarabe , ne bi li iz njih izbela vremena kad smo se lepo i pristojno pisali po tarabama....ne gledam TV....zatucan sam u tom pogledu kao pustinjak !
  15. 123loncar (avatar)
  16. 123loncar (avatar)
    ...kažu da je ova fotografija nastala kao slika plesne zvodničke igre labuda - da čovek ne poveruje !