AKO TI JAVE UMRO SAM - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

AKO TI JAVE UMRO SAM

Oceni ovaj blog

Prijatelji i poštovaoci čuvenog pesnika Miroslava Mike Antića, okupili su u sredu uveče u njegovom rodnom Mokrinu, 30. put zaredom nakon njegove smrti.Tako su Mokrinčani i oni koji vole Miku i ove godine ispunili njegovu želju. Pesnički vojvoda od Vojvodine, pred kraj života poželeo je da se, kad on ode na drugi svet, u njegovom Mokrinu okupljaju pesnici i da govore stihove.

http://www.blic.rs/Kultura/Vesti/570837/U-Mokrinu-odrzan-Memorijal-Mika-Antic-Secanje-na-velikog-decaka

Pošalji "AKO TI JAVE UMRO SAM" na Facebook Pošalji "AKO TI JAVE UMRO SAM" na Google Pošalji "AKO TI JAVE UMRO SAM" na My Yahoo! Pošalji "AKO TI JAVE UMRO SAM" na Live Pošalji "AKO TI JAVE UMRO SAM" na MySpace Pošalji "AKO TI JAVE UMRO SAM" na Twitter Pošalji "AKO TI JAVE UMRO SAM" na Digg Pošalji "AKO TI JAVE UMRO SAM" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coco bill (avatar)
    Genije, čisti genije!

Lepo da si se setio...
  2. Soradze (avatar)
    Hvala Lončar na ovoj lepoti ...na uživanju...ovo je prekrasno...hvala
  3. 123loncar (avatar)
  4. Lord Gledston (avatar)
    Smrt je konacni kraj,samo za ljude,koji su za svog zivota,cinili zla,drugim ljudima.Covek koji je celog svog zivota,
    cinio dobra,bogo ugodna dela,NIKADA NE UMIRE ! Umire njegovo telo.Ali ne umire secanje na njega.Zatire se svaki
    pomen,na diktatore,koji su osiono vladali za zivota.Ali,uzmimo samo za primer,neumrlog Arcibalda Rajsa,velikog
    prijatelja,srpskog naroda.Pomisao na njega,nikada nec umreti.Vecito ce mo se secati,velikog humaniste i iskrenog
    prijatelja.

Toliko velikih svetskih pisaca i slikara.Tolstoj,Dostojevski,Balzak.......Ticijan,L eonardo.....i mnogi drugi,nikada se njihova imena,dok je sveta i veka,nece zaboraviti.
  5. Tol (avatar)
  6. Tol (avatar)
  7. Tol (avatar)
  8. 123loncar (avatar)
    Hvala !