... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Young_blood

...

Oceni ovaj blog
Nikad nemoj želeti da previše znaš, što čovek manje zna, život je jednostavniji. Znanje čini čovjeka slobodnim, ali ne i sretnim.
Dođi, pij sa mnom, u ime bezazlenosti, gluposti, vere u budućnost, snova o sreći.......

E.M.Remark

Pošalji "..." na Facebook Pošalji "..." na Google Pošalji "..." na My Yahoo! Pošalji "..." na Live Pošalji "..." na MySpace Pošalji "..." na Twitter Pošalji "..." na Digg Pošalji "..." na del.icio.us

Oznake: covek, sreca, znanje
Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hirajgoagain (avatar)
    pa da znash
    mada i ne mozes da biras mislim
  2. zxy (avatar)
    Ko umnožava znanje umnožava muku piše u Bibliji a car Solomon koji je imao i probao svašta na kraju je zaključio;
    Sve ,sve al nema čoveku druge nego da jede i pije i bude srećan tu gdi je
  3. 123loncar (avatar)
    ...pa da , pa da dovedemo kralja , domaćina , našeg dobrotvora da on lupa glavu za nas - da nas odvede na svetsku klanicu i oslobodi ovozemljaskih muka....svartno mudro...što blesaviji to ljudskiji...što gluplji to argatorski upotrebljiviji...fali samo kačevendizam pa da uživaju oni koji izaberu glupost , budalaštinu , neznanje i tako to...gratis ide koja flaša dnevno , mučenice , lekovite - zozovače !...za patriotske raspoložene pride dođe za zabavu i Fikreta u toplesu , bez carskih rezova na licu i telu !
  4. ljilja milos (avatar)
    zavisi sta vise volis
    slobodu
    ili
    srecu?
    ja glasam za
    SLOBODU :cool:
  5. zxy (avatar)
    Citat Original postavio ljilja milos
    zavisi sta vise volis
    slobodu
    ili
    srecu?
    ja glasam za
    SLOBODU
    E sad me i ti brineš,kako misliš ti da se udaš ,a ?
  6. 123loncar (avatar)
    "vie liberté"
  7. 123loncar (avatar)
    SLOBODA !....za tu Damu život se daje - za nju se živi i mre !
  8. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    SLOBODA !....za tu Damu život se daje - za nju se živi i mre !
    Ma kolko bi ti dao pare ,evrića msm,za ovakvu rasnu...pozamašnu
  9. zxy (avatar)
    Eh da je Eva bila mudra ko ti još bi u raju bili svi,ono drvo od znanja bi ...zaobilazili
  10. 123loncar (avatar)
    ...ta Dama , sa slike , okrenula je točak istorije i ustoličila kapitalizam....neoliberalni kapitalizam , kao da ju je odveo pod giljotinu , te tako zaustavio istorijski točak - bar za ovaj vek i sve njegove generacije.....REVOLUCIJA JE UBIJENA....sa njom sve slobode....sloboda nema cenu....ona se životima plaća....ovaj neoliberalni čovek / buržuj / , sličan je pacovu u kanalizaciji - a i neuništiv je !...da nije poražavajuće , bilo bi smešno...taj pacovski čovek sve bi da kupi , plati - izradi....njemu ne ide iz debelog mesa u mozak da se pamet , čovečnost , dostojanstvo , čast i sloboda ne kupuju....i ma koliko išli na tržnicu roblja ( ustanove za zapošljavanje i oslobađanje od zatvorskih kazni ) , neće moći slobodu da kupe !