Za dedu - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Zoran Jov

Za dedu

Oceni ovaj blog
Dobro veče svim dobrim ljudima. Želim pronaći suprugu za mog dedu Johana, koji ima 95 godina i živeće još oko 10 (svi u familiji smo dugoveki), stariju damu od 60 do 80 godina, sa kojom bi proveo ostatak života u ljubavi i sreći, i uz koju bi izlečio samoću. Udovac je već dosta godina i živi sam u prelepoj trospratnici u centru Minhena. Društvo mu prave tri sluškinje i baštovan. Ali ja ipak osetim da je on nesrećan, jer jedan minut priča a pet minuta zamišljeno gleda u kukasti krst na zidu, i sve tako.

11248803_463396463819803_8096862759355571719_n.jpg

Ovo je njegova slika iz mlađih dana, malo je saprana i skenirana. Novijih slika na žalost nema, jer se deda plaši blica. I dalje je lep i naočit čovek. Ukoliko neko poznaje damu koja bi odgovarala mom dedi, ili ukoliko ovde takva postoji, molim da mi se javi u inbox. Bez ružnih komentara, moliću lepo, a nepristojne i neozbiljne ću bačiti na block. Ende.

Pošalji "Za dedu" na Facebook Pošalji "Za dedu" na Google Pošalji "Za dedu" na My Yahoo! Pošalji "Za dedu" na Live Pošalji "Za dedu" na MySpace Pošalji "Za dedu" na Twitter Pošalji "Za dedu" na Digg Pošalji "Za dedu" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Lord Gledston (avatar)
    Ja prijavljujem kandidatkinju za tvog deduJedna komsinica u zgradi u kojoj stanujem,ima 98 godina.Ona me je molila
    da joj preporucim nekog dedu,ona bi se udala.Zena je vrlo drzeca.Dobra domacica,i uopste fina zena.Njen jedini
    uslov je kako mi rece,da taj covek bude bar par godina,mladji od nje.Pa kako je tvoj deda bas par godina mladji,ja
    sam spreman,da ucestvujem u njihovom upoznavanju. Javi se ovim putem,sa detaljima o tvom dedi.Dobro bi bilo,ako
    moze od svog lekara,da dobije potvrdu,da je u fit kondiciji,koja je potrebna za upraznjavanje u braku.
  2. Zoran Jov (avatar)
    Ne može. Deda traži najstariju ženu od 80 godina. Ende.