Večiti drugi

p3CrX8o.jpg


Ne možeš da pobegneš od sudbine koliko god da se trudiš ili želiš.Evo mog primera.Oduvek sam želeo da nekoj ženi budem prvi ali nisam imao te sreće.Kad god sam pitao koji sam ti po redu, uvek sam dobijao isti odgovor,drugi.Dok bejah još momak,sramežljiv i tih, devojka bi mi rekla,šteta što nisi prvi.Pa dobro a koji sam,pitao bih.Bože kakvo glupo pitanje,odgovorila bi, pa drugi.A ja posramljen spustim glavu što ispadoh glup.Imao sam iskustava i sa udatom ženom,morao sam isto da je pitam, jer sam želeo bar jednom kad ne mogu prvi da budem bar treći.I opet bih dobio šamar u odgovoru,što me pitaš kad znaš da si drugi,kakvom me ti ženom smatraš,sram te bilo, pa ja sam udata.Kad razmislim u pravu je.Stvarno sam budala,što pitam kad unapred znam.Eto, to je sudbina,ne da ne mogu da budem prvi,nego ne mogu ni treći.Valjda kad se rodiš bude ti zapisano u zvezdama da si večiti drugi.Kako vreme odmiče sve mi se više čini da je sudbina prema meni ipak bila blagonaklona a da je i prvom i trećem okrenula leđa...
 
Poslednja izmena:
Hahahahaha, ulepšao si mi ovaj sumorni dan :lol:

A što ti je to toliko bitno? Ma, ne brini... nisi uvek bio drugi, sigurno si bio i prvi, ali nisu htele da ti kažu da ne ispadne da ih niko nije hteo pre tebe, a sigurno si bio i treći i četvrti, ali je broj 2 verovatno nekima onako zgodan, nije veliki...a dovoljan :D
 
U pravu si, nije to samo tvoje iskustvo.

Majku mu, ko su ti prvi?

Kao što ovaj gore reče, nije to važno, ali je interesantno razmišljanje :hahaha:,
i zašto uvek takav odgovor?
Ja više volim one vičnije, bar da sam deseti.
Iskustvo se ne stiče samo sa drugim.

Još nisam upoznao nijednog prvog, a muškarci vole da se hvale?:think:
 
Poslednja izmena:
Kiki_GNR;bt272268:
Ja nisam "ovaj" , već OVA :lol:

Nikada mi nije ni bilo jasan cilj postavljanja tog pitanja ? Čemu to ?

Izvinjavam se ovoj :D.

I žene pitaju, a muškarci lažu i uvek povećavaju.

Psihološki je to interesantno, provincijalizam i nazadnost,
a i neka se priča u bliskom razgovoru, povedu se takve teme u "krevetu", i žene pitaju,
i što je najveća stvar razočaraju se u muškarca sa malim brojem "recki".
Može i to, ali ta nesrazmera, poželjnost muškarca sa iskustvom i žene device,
tu se ogleda nazadnost društva u kojem živimo.

Ovih dana sam čitao neke muslimanske pesnike i uvek se pominju "čiste" žene, u prevodu
nevine. I ovim teroristima samoubicama obećavaju 900 devica, čini mi se, koje će ih čekati
na nebu. Tu se ogleda sva tragedija primitivizma.

I sve religije su po tom pitanju slične: žena, rasplodna "stvar", koja će da neguje muža
i koti se, za dobrobit nacije, jer eto, "nestajemo", a šta će žena na ovom svetu osim da rađa?
Takva diskriminacija je trebala da nestane davno, a kao što vidimo evo je i u 21. veku!!!

Religija, tradicija i folklor su ostavili dubok trag u psihi ljudi,
a najveći je problem što se to ne iskorenjuje lako.
Da ne pričamo o licemerju. Koja budala bi pristala, mislim i na muškarce
i na žene, da za života ima samo jednog partnera.
Odavno je sex prestao da bude nagonska stvar. Čovek u sexu treba da uživa,
čovek u sexu ima psihološko zadovoljenje, sex je deo mentalne higijene!

Moraju se ljudi naučiti da mogu da vole, a da nužno i ne poseduju!
 
Poslednja izmena:
Kiki_GNR;bt272266:
Hahahahaha, ulepšao si mi ovaj sumorni dan :lol:

A što ti je to toliko bitno? Ma, ne brini... nisi uvek bio drugi, sigurno si bio i prvi, ali nisu htele da ti kažu da ne ispadne da ih niko nije hteo pre tebe, a sigurno si bio i treći i četvrti, ali je broj 2 verovatno nekima onako zgodan, nije veliki...a dovoljan :D

Kako nije bitno? Bitno i te kako kad zelis a ne mozes da to postignes.Znao bih valjda da sam bio prvi,mislis da je moguce da se to ne oseti? :)
 
Timosten;bt272267:
U pravu si, nije to samo tvoje iskustvo.

Majku mu, ko su ti prvi?

Kao što ovaj gore reče, nije to važno, ali je interesantno razmišljanje :hahaha:,
i zašto uvek takav odgovor?
Ja više volim one vičnije, bar da sam deseti.
Iskustvo se ne stiče samo sa drugim.

Još nisam upoznao nijednog prvog, a muškarci vole da se hvale?:think:

Nadam se da nemas i ti slicna iskustva,Da li si nekad cuo da si deseti?:D
 
Timosten;bt272271:
Izvinjavam se ovoj :D.

I žene pitaju, a muškarci lažu i uvek povećavaju.

Psihološki je to interesantno, provincijalizam i nazadnost,
a i neka se priča u bliskom razgovoru, povedu se takve teme u "krevetu", i žene pitaju,
i što je najveća stvar razočaraju se u muškarca sa malim brojem "recki".
Može i to, ali ta nesrazmera, poželjnost muškarca sa iskustvom i žene device,
tu se ogleda nazadnost društva u kojem živimo.

Ovih dana sam čitao neke muslimanske pesnike i uvek se pominju "čiste" žene, u prevodu
nevine. I ovim teroristima samoubicama obećavaju 900 devica, čini mi se, koje će ih čekati
na nebu. Tu se ogleda sva tragedija primitivizma.

I sve religije su po tom pitanju slične: žena, rasplodna "stvar", koja će da neguje muža
i koti se, za dobrobit nacije, jer eto, "nestajemo", a šta će žena na ovom svetu osim da rađa?
Takva diskriminacija je trebala da nestane davno, a kao što vidimo evo je i u 21. veku!!!

Religija, tradicija i folklor su ostavili dubok trag u psihi ljudi,
a najveći je problem što se to ne iskorenjuje lako.
Da ne pričamo o licemerju. Koja budala bi pristala, mislim i na muškarce
i na žene, da za života ima samo jednog partnera.
Odavno je sex prestao da bude nagonska stvar. Čovek u sexu treba da uživa,
čovek u sexu ima psihološko zadovoljenje, sex je deo mentalne higijene!

Moraju se ljudi naučiti da mogu da vole, a da nužno i ne poseduju!

Ma pusti religiju,ovo je jednostavno,zasto sam ja veciti drugi?
 
SibirskiTigar;bt272275:
Nadam se da nemas i ti slicna iskustva,Da li si nekad cuo da si deseti?:D

Ne baš deseti, taksativno, nije lepo insistirati na egzaktnosti, ali da sam zadnji u dužem nizu, jesam.
Tu se podrazumeva bar dvocifren broj ;)
Mator sam ja, život je poprilično dug, a kad su ljudi stariji, drugačiji su i razgovori, relaksiraniji.
 
Poslednja izmena:
...preče pravo na prvu ševu , uvelo je plemstvo - po božijem pravu datom nad zemaljskim gmazom.....tako običan svet dobi u drugost - ili ti večno pravo da bude drugi....englezi imaju istorijski slučaj u kome je drugi ustao i gotovo srušio imperiju , jer nije hteo da bude drugi...no nije mu pošlo za rukom...ševio je princezu i popušio smrt - nameštaljka...čedna princeza , namestila mu klopku...zbog te pobune nad ovim pravom u prvoj bračnoj noći , frajer je bio iseckan na komade i razvejan po celoj državi....oću da kažem , nije pametno dizati pobune protivu ovog stanja , koje je večno tako...došlo sa nebesa....
....svi oni kojima smeta to što su večno drugi ( jal muški , jal ženski ) , nek se bave nekim sportom , nek se takmiče u nekim TV emisijama...tu mogu da budu na bilo kom mestu ( uz malo sreće , ševe i nameštanja - lažiranja )....
 
Timosten;bt272278:
Ne baš deseti, taksativno, nije lepo insistirati na egzaktnosti, ali da sam zadnji u dužem nizu, jesam.
Tu se podrazumeva bar dvocifren broj ;)
Mator sam ja, život je poprilično dug, a kad su ljudi stariji, drugačiji su i razgovori, relaksiraniji.

Uh,bs dvocifren broj.Pa sto ne pises malo o tome.:D
 
123loncar;bt272279:
...preče pravo na prvu ševu , uvelo je plemstvo - po božijem pravu datom nad zemaljskim gmazom.....tako običan svet dobi u drugost - ili ti večno pravo da bude drugi....englezi imaju istorijski slučaj u kome je drugi ustao i gotovo srušio imperiju , jer nije hteo da bude drugi...no nije mu pošlo za rukom...ševio je princezu i popušio smrt - nameštaljka...čedna princeza , namestila mu klopku...zbog te pobune nad ovim pravom u prvoj bračnoj noći , frajer je bio iseckan na komade i razvejan po celoj državi....oću da kažem , nije pametno dizati pobune protivu ovog stanja , koje je večno tako...došlo sa nebesa....
....svi oni kojima smeta to što su večno drugi ( jal muški , jal ženski ) , nek se bave nekim sportom , nek se takmiče u nekim TV emisijama...tu mogu da budu na bilo kom mestu ( uz malo sreće , ševe i nameštanja - lažiranja )....

Obicajno pravo je davna proslost.Doslo neko drugo vreme.Krese svako svakog.Svako vece mozes da gledas u ovom rijalitiju Parovi kresanja do mile volje,od obicnog do mentalnog.Kresu se zene medjsobno,muskarci briju guzice i nikog nije briga da li je prvi ili drugi.Zaboravili svi i na penzije i male plate,cuce pored televizora da gledaju j*ebanje u mozak.Moja komsinica spava preko dana pa navija sat da nesto ne propusti...
 
SibirskiTigar;bt272274:
Kako nije bitno? Bitno i te kako kad zelis a ne mozes da to postignes.Znao bih valjda da sam bio prvi,mislis da je moguce da se to ne oseti? :)

Nije bitno koliko ti to misliš, a naravno da je moguće da se ne oseti... :lol:
Osim toga, za devojke je taj prvi put u 90% slučajeva neprijatan.
 
Poslednja izmena:
Timosten;bt272271:
Izvinjavam se ovoj :D.

I žene pitaju, a muškarci lažu i uvek povećavaju.

OK :lol:
I Tigar me pretvarao u muškarca, skoro da sam se navikla :rotf:

Mislim da ženama to uopšte nije bitno, polazim od sebe, to pitanje nikada nisam postavila,
a dobila sam ga samo jednom i nisam odgovorila jer mislim da ako nekoga voliš i s njim/njom si u vezi
to je naminornija stvar u priči. Osim toga u većini slučajeva se laže, neko smanjuje broj a neko povećava...
 
Poslednja izmena:
I muski vec odavno puno lazu!Pa takvo pitanje samo postavljau oni ispod tridesete jos uvijek nesigurni u svoju moc zavodjenja i relaksacije..................:rtfm:Ali posto smo postali globalni primitivci ne cudi me da to pitanje postavljaju i oni koji bi trebali da imaju kakvog-takvog iskustva.Tigre zasto padas u primitivizam????????????:rotf:Evo iskreno: 1.i 3. su bez veze.2.i 4.su fini.a sve poslije je klasika....................Mislim da si zanimljiv jer ja se 2.rado sjecam:klap::klap::klap:
 
mizaca;bt272292:
I muski vec odavno puno lazu!Pa takvo pitanje samo postavljau oni ispod tridesete jos uvijek nesigurni u svoju moc zavodjenja i relaksacije..................:rtfm:Ali posto smo postali globalni primitivci ne cudi me da to pitanje postavljaju i oni koji bi trebali da imaju kakvog-takvog iskustva.Tigre zasto padas u primitivizam????????????:rotf:Evo iskreno: 1.i 3. su bez veze.2.i 4.su fini.a sve poslije je klasika....................Mislim da si zanimljiv jer ja se 2.rado sjecam:klap::klap::klap:

A peti... :D
 
...u Kini se tesko djevojka moze udati dok se ne rijesi himena i to ocevi sa hirurzima ili bog zna kako otarase...
Biti prvi je muka velika...pamte te zapravo usljed bola a ne necega drugog...ako si osudjen da samo imas sansu da odfizikalises taj prvi put
e, onda si zaista fizikalac i ostaces takav...
Biti prvi je uvijek lako
ali drugi
treba boriti se svom romantikom ovoga svijeta
...treci ne postoji
to je otislost od takvog razmisljanja
i pocinje ljubav
koja ima u sastavu sex kao jednu vaznu kariku
a
ako se broji
ljubav je vec blijeda i ,-blijedi...
 
...mi cigani svi smo po ocu braća , ni sam bog nezna ko nam je ćaća !...strašno dobro životno pravilo...posle ide ono naše : nije važno gde se i skim oprasilo , važno je u čijem je svinjcu prasence poraslo....drugaci ovo poslednje životno pravilo , veličaju do nebesa u svim životnim situacijama !
 
Tigre sa Ibra, pusti ti sta zene kritikuju, one su sasvim iracionalna bica, pa je bitno samo ono sto njih zanima, dok kao radoznale macke postavljaju najneverovatnija pitanja i vode jos neverovatnije statistike. Radi muske solidarnosti, reci cu ti da nikad ne pitas, ali i da ne pricas. Vrlo brzo ce se izlajati da bi saznale sto vise. A najbolji odgovor na sva pitanja je " Moj ljubavni zivot je poceo kada sam tebe upoznao ", a na usputna slucajno postavljena pitanja ne odgovaraj. " Klinicka " znatizelja ce se ubrzo javiti, ali bolje znatizelja nego " klinicke " optuzbe za stvari koje si izjavio ili priznao.
 

Back
Top