postupak - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

votan

postupak

Oceni ovaj blog
naivan osmehom
grabis taj dah
i ne vidis
da stoji
ostrica
sto ce te pretvoriti
u prah..

Pošalji "postupak" na Facebook Pošalji "postupak" na Google Pošalji "postupak" na My Yahoo! Pošalji "postupak" na Live Pošalji "postupak" na MySpace Pošalji "postupak" na Twitter Pošalji "postupak" na Digg Pošalji "postupak" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)

...nekako iznebuha , počinjem da shvatam . pa i da pojmam onu lakonsku mudrost , koja kaže da je najvažnija stvar da se ujutru probudiš , pa kad se nasmeješ da pozdraviš još jedan dan u svom životu....i nije važno ako koju šansu propustiš ili koju pak nameru ne ostvariš...ne to nije važno i zbog takvih stvari taj dan nije propao...važno je da se sutra probudiš....to je najvažnija stvar za svakog pojedinaca , za svaki život !
  2. votan (avatar)
    . . odvajkada,budjenje kako to tesko nekada zvuci donosi novi dan a novi dan ne znas sta ce ti sve doneti ali zivot za mene je samo jedan ...volim ga koliko on meni tezak bio...sa osmehom ga uvek dopratim s jutrom i ispraticu ga jednoga dana sa osmehom nadam se ...
    .
    Ponekad me nesto ne iznenadjujuce iznenadi......Kad me uhvate nespremnog...ne znam
  3. Mačka_Zagrebačka (avatar)
    Možda je to i metafora za odnos dvoje ljudi koji se bez rezerve prepuštaju jedno drugome, ono dajem ti srce na dlanu, a drugi se igra emocijama...tko zna... meni bi i tako moglo izgledati (dah, strast, povjerenje, bol)