SVET U KOME ZAJEDNO SEDE SVETAC I KRIMINALAC - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

SVET U KOME ZAJEDNO SEDE SVETAC I KRIMINALAC

Oceni ovaj blog
Zaista , kažem vam , da mi na svim geografskim prostorima , današnjih banana država , koje su se iskopilile iz klanice u bivše države , natopljene krvlju bratstva i jedinstva - znamo duboko značenje ovog iskaza , da jedni pored drugih , mirno sede , predstavnici svetaca i predstavnici kriminalaca , našeg VIP društva !

A da su sedeli i danas , bez pobune i protesta , svedoči ceremonijal ustoličenja nove hrvatske predsednice !

"Serija gafova je viđena u sastavu gostiju. Znam kako se stvara lista VIP gostiju za inauguraciju, radio sam s kolegama na tomu prije pet godina i nema šanse da me se uvjeri da su Tomislav Merčep, osuđenik za ratne zločine kojem se upravo sudi ili osuđeni narkodiler Velimir Bujanec (koji se tu našao isključivo kao HDZ-ovsko medijsko trčkaralo) tek tako sjedili uz biskupe, episkopa, muftije i članove stranih delegacija. Tu neću dužiti jer je stvar očito jasna – to je koncept pomirbe i jedinstva novoizabrane predsjednice: da zajedno sjede i zločinac i svetac."

http://www.autograf.hr/parada-kica-i-mrznje/

I kad bolje razmislim , sedeće još dugo na inaguracionim skupovima , širom novo nastalih država , kao prijatelji novo izabranih bosova kriminalne politike !

Pošalji "SVET U KOME ZAJEDNO SEDE SVETAC I KRIMINALAC" na Facebook Pošalji "SVET U KOME ZAJEDNO SEDE SVETAC I KRIMINALAC" na Google Pošalji "SVET U KOME ZAJEDNO SEDE SVETAC I KRIMINALAC" na My Yahoo! Pošalji "SVET U KOME ZAJEDNO SEDE SVETAC I KRIMINALAC" na Live Pošalji "SVET U KOME ZAJEDNO SEDE SVETAC I KRIMINALAC" na MySpace Pošalji "SVET U KOME ZAJEDNO SEDE SVETAC I KRIMINALAC" na Twitter Pošalji "SVET U KOME ZAJEDNO SEDE SVETAC I KRIMINALAC" na Digg Pošalji "SVET U KOME ZAJEDNO SEDE SVETAC I KRIMINALAC" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Fali ti na kraju ono " ko ima uši neka čuje ,ko ima oči neka vidi"
  2. 123loncar (avatar)
    ...more , fali mi motka , da se utepajem , da više ne gledam bruku i sramotu !
  3. Lord Gledston (avatar)
    Pa dobro Loncar,ti ces ostati naivni poeta,izgleda za uvek.Sto tebe to tako cudi,
    sto kriminalci i sveci,na prijemima sede zajedno.Pa pogledaj nase srednjevekovne
    vladare,koji su svi redom proglaseni za svece.Da bi neko bio proglasen za sveca,
    ruke mu nesmeju biti ni umrljane krvlju.A ti nasi vladari,Nemanjici,do lakata su
    im ruke bile krvave.Jedan je ubio oca,drugi bratu iskopao oci,pa ga ubio,treci......
    Ali sta mari,svi su kasnije proglaseni za svece.Eno ih na freskama,po svim Pravoslavnim crkvama.I narod ih celiva,krsti se pred njihovim ikonama,i ljubi ikone
    sa njihovim likovima.Kazu,sveti Knez Lazar ! Kako moze biti sveti,kada je ucestvovao u pokolju medjusobnom,izmedju Srba i Turaka.Nije vazno,zbog cega
    je prolivao krv.Svetac nikada nije smeo da prolije ni krv goluba,a ne coveka.To sto
    je to bila TURSKA KRV, ne amnestira Lazara od cinjenice,da je prolivao LJUDSKU
    krv.Tako ti je to,dragi prijatelju.Ti si posten covek,velika sanjalica,ali zivot je surov.
  4. 123loncar (avatar)
    ...ju ju Lorde , pa današnji - ovdašnji sveci , zato tako mirno i spokojno sede pored kriminalaca...oćeš reći sve je to kriminalac do kriminalca !