ISPORUCENA SLAVSKA TRPEZA

:super:Srecna slava svakome ko je slavi.Danas je trebala da stigne posiljka od roditelja, sa raznim djakonijama sa protekle slave. Zamislite samo sta tu sve ima: kolaci, kifle, salatice, vino, sokovi, riba, gibanica i mnogo mnogo toga. Ali kao i sve drugo kod mene ni ovo nije proslo bez problema.
Posiljka stize u 8h a ja sam od autobuske udaljena 1h voznje i jos 15 min. pesaka. Naravno, paket je poslat ali me niko nije obavestio da treba da stigne i ja sam tako cekala, cekala, cekala jedno 2h da me pozovu da podjem do autobuske. Kada sam pozvala da pitam da li su uopste poslali paket moj tata je smireno rekao da i trebalo bi da je vec stigao. Zvala sam vozaca da pitam gde su stigli a covek mi je rekao da su vec odavno izasli iz Nisa i da je posiljka na putu za Novi Sad. Jadna ja ode mi dobra gozba. Sada mogu samo da razmisljam o tome koliko je sve bilo ukusno dok jedem pasulj u menzi. Bas sam za zaljenje:besna:
 
NE ZABORAVI, taj isti autobus ce se vratiti u Nis, ako ne danas, sutra sigurno. Pronadji vozacev mobilni, ili se raspitaj kada isti autobus ponoovo navraca u Nis. Vreme ti ide na ruku, u gepeku je hladno, gozba nece propasti. Ne odustaj, udji u trag busu, pozz i prijatno
 

Back
Top