Moja soba! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Erika u zemlji zmajeva!

Moja soba!

Oceni ovaj blog
…i zastadoh na trenutak da osmotrim
sobu. Kako je sa njenih zidova i plafona izlazio siljati pecinski nakit, zakljucih da je moja soba ipak pecina, ili bolje reci spilja jer se pecine protezu veoma dugo, pak je ova bila velicine normalne sobe. Drveni krevet stoji na njenoj desnoj a mojoj levoj strani tacno prekoputa vrata, dok sa desne strane do mojih nosnih nervnih zavrsetaka doseze miris dorucka koji se nalazi na drvenom nocnom stocicu. Gladna sam i bolje bi bilo prvo nesto da pojedem pre nego sto izadjem.
Omamljena mirisom, ispruzenih ruku kao zombi sam se priblizila stocicu. Na njemu stoje dva parceta prepecenog hleba iste velicine, cini mi se kao da su pod lenjir iseceni a pokraj njih tegla neke narandzaste mase. Ubedih lako sebe da je dzem i dohvatih pribor da ga premazem na hleb. Zauzeta svojim pohodom na dorucak, nisam primetila da iznad stocica visi siva trenerka, sa kapuljacom i crnim prugama, okacena o zid. Dok pokusavam da savladam hleb kojim sam natrpala usta, skidam je sa zida. Nisam se nikada razumela u tkanine, ali ova mi je tako nepoznata, poprilicno nezna, pretpostavljam veoma laka za nosenje. Ubrzo sam je navukla. Odgovarajuce mi je velicine… https://erikauzemljizmajeva.wordpress.com/

Pošalji "Moja soba!" na Facebook Pošalji "Moja soba!" na Google Pošalji "Moja soba!" na My Yahoo! Pošalji "Moja soba!" na Live Pošalji "Moja soba!" na MySpace Pošalji "Moja soba!" na Twitter Pošalji "Moja soba!" na Digg Pošalji "Moja soba!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano