Moras biti jaka

'Moras biti jaka'' - uvek govorim sebi ili mi kazu drugi....Oduvek je bilo tako,vise ne pamtim vreme kada nisam morala biti jaka...Padnem,pa ustanem i nastavim dalje.Hvatam se ukostac sa zivotom.Pomislim da nemam vise snage,i ne mogu,pa ipak moram...Do kada cu vise biti jaka ? Da li treba da zavidim svim onim zenama sto se prave slabe i svi im pomazu ? Sto placu zbog slomljenog nokta,a muskaraci misle da je to bas zenstveno i osecaju potrebu da takvu zenu zastite...
Umorna sam od toga da budem jaka....umorna sam od toga da se pravim vesela i kada mi se srce cepa,da ljudi ne vide i ne pricaju....I znam da mnogo nas JAKIH veceras mozda place,a onda obrisemo suze,ustanemo,jer moramo biti jake za sve one sto nas vole


Pogledajte prilog 345808
 
Pozdrav ! :bye:

Idemo dalje , što jaki , što slabi - koračamo napred , život se mora proći hrabro i dostojanstveno......a posle blaženstvo večnoga sna....zato uvek idemo napred i samo napred , svakim danom sve bolji i bolji u životnom pogledu !

:bye:
 
Ja sam uvek za to da budemo ono sto mi jesmo,ne ono sto trebamo ili moramo.Jer ono sto smo Mi,je i ono sto trebamo.
Sve drugo je neko lutanje,dzaba lutanje dok na kraju opet nedodjemo do sebe,tj.dok na kraju neshvatimo da je najbolje biti Ti.
 
zxy;bt269323:
Tako je kako je ,takvi smo kakvi smo,šta se tu može,gluma ne pomaže, jedino...da se srodna duša nadje a dotle muzika i čaša vina,zar si zaboravila...:D

Mislim da je onaj moj predlog o virtuelnoj psihoterapeutskoj ordinaciji dr.Zxy bio odlican...Vidis kako uvek znas da das pravi savet...I ne znam zasto nisi prihvatio moj predlog? :):heart:
 
123loncar;bt269329:
Pozdrav ! :bye:

Idemo dalje , što jaki , što slabi - koračamo napred , život se mora proći hrabro i dostojanstveno......a posle blaženstvo večnoga sna....zato uvek idemo napred i samo napred , svakim danom sve bolji i bolji u životnom pogledu !

:bye:

Dragi Loncar , ponekad se umoris od svega....:cmok2:
 
zlatan0;bt269338:
Ja sam uvek za to da budemo ono sto mi jesmo,ne ono sto trebamo ili moramo.Jer ono sto smo Mi,je i ono sto trebamo.
Sve drugo je neko lutanje,dzaba lutanje dok na kraju opet nedodjemo do sebe,tj.dok na kraju neshvatimo da je najbolje biti Ti.

IMa dana kada mislim da je dobro biti JA,ali ima i onih drugih....Da li to znaci da sam jos mlada kada nisam pronasla sebe ? :whistling: :bye:
 
...D_W,
...tvoja jačina je skoro vidljiva
i ne treba da je prozivaš ni ti niti tvoji prijatelji
...potvrdjuješ prozivkama koje eto i sama slikaš
a osjete se nemušto i zvučno...
P o z d r a v i tebi i u tebi, izvoru Svjetlosti...
 

Back
Top