oglas licne prirode ,apel za pomoc - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

njuskalo725

oglas licne prirode ,apel za pomoc

Oceni ovaj blog
Nikad nisam obracala paznju na horoskop
a jos gore na
one zene koje gledaju u osmu dimenziju
i znaju te u dusu kud si krenuo i gde ces zavrsit
NIje stvar da ja to sada nesto ne verujem
vec .ne mislim da je ista konacno.NIti moze biti.
aKo je sve predodredjeno i sve se zna...cemu onda MI?
Sta mi tu radimo? Onda mi nismo ni potrebni:....
moguce je da nailazimo na vertove koji pusu na ovu ili onu stranu.To
je prosto neminovno
ali do nas je kako cemo se na tom vetru ponasati. Da li cemo ga
pustiti da nas oduva ili ne.
...SVe ja to znam.
Ali...ovih pola godine ...su mi nekako sve jasnije i jasnije...mislim
sve ih jasnije cujem...reci jedne zene...sa one strane dimenzija...
Rekla je....Ti Si DETE BOZIJE....pravedni andjeo
E sada
zar mi nismo svi deca bozija?
A ako je mislila da imam neki zadatak
stvarnoo mi ni jasno sta je to
i ako imam taj zadatak....zar nije logicno da i imam snage negde.neki
izvor snage:..
@Ali. Sa tom zenom ...se slazem
iz jeednog razloga
iz filmova i epsih prica i biblije na kraju krajeva
znamo da onoliko koliko je neko blize bogu ...toliko ga sile tame i zli napadaju
...Ne laskam sebi
ali .samo to moze biti objasnjenje
za sve ovo sta prezivljavam pola godine
doduse. Pola godine sam potpuno svesna
verovatno mnogo vise to traje
....ceo zivot
....elem...
Treba mi pomoc
neko ko je jak matreijalno i mentalno
mentalno ima prednost
Ja ako se neko skoro ne pojavi takav
i stane iza mene
ja cu odustati od zivota. Uzece mi sta je mooj zivot
LEtos sam prvi put pomisllila da gledam u samo zlo i to zlo me je gledalo iz tele moje majkeNe bi bila sigurna da je zlo , da se ja godinama nisam povlazila u sebe
ceo zivot cini mi se
..Ja ne znam niti jednu osobu kojoj treba manje od mene,,,
mogu da gladujem, mogu da idem u pocepanim cipelama
nije problem nista
,,,,prvi put sam rekla sta hocu ,,i pojavilo se zlo koje preti da me unisti apsolutno....

Pošalji "oglas licne prirode ,apel za pomoc" na Facebook Pošalji "oglas licne prirode ,apel za pomoc" na Google Pošalji "oglas licne prirode ,apel za pomoc" na My Yahoo! Pošalji "oglas licne prirode ,apel za pomoc" na Live Pošalji "oglas licne prirode ,apel za pomoc" na MySpace Pošalji "oglas licne prirode ,apel za pomoc" na Twitter Pošalji "oglas licne prirode ,apel za pomoc" na Digg Pošalji "oglas licne prirode ,apel za pomoc" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zlatan0 (avatar)
    Nisi luda,samo si jako drugacija.Ja sam se samo mnogo uplasio.Prejako.Nisam mogao da ti pomognem.Zao mi je.
    Pusti majku,idi od nje.Moras se boriti i trebas se boriti.Seti se da si izdrzala dotle,dakle mozes sve izdrzati.Nemoj se predavati nikada,dugujes to sebi,a i bogu.
    Nemogu ni sada da ti pomognem.Plasim te se.Izvini.Imam jedan predlog za tebe.Mozda ti pomogne.Idi u ulicu,kako se zove,Visegradska 23,tu se sastaju ljudi koji trebaju pomoc,ja sam bio tamo.Vrataru te zgrade sam poklonio sumskog duha(ili,ako se neseca kazi drvenu figuru).Ako se setis pomeni moje ime.Ali ima ih dvoica.Ako se neseti,znaci da je onaj drugi.Bice ljubazan prema tebi.Naravno ako jos radi tamo.Tu su dobri ljudi,ima i teskih slucajeva,ali svi su jako hrabri i bore se.Mozda ti pomogne.Mozda nadjes nekog tamo.Neznam.Kada odes,ako odes, na ulazu trazi grupu "dusa",oni su obicno na prizemlju odmah desno.Slusaj i pricaj o sebi.Vesna Avramovic ti je nadlezna,ali nijednom nije bila kada sam ja dolazio,mozda ces ti imati vise srece.Ali pitaj da li mzoes da budes sa njima.Ja sam isao po preporuci,pa sam samo otisao tamo.Mislim da su besplatni,ali moras proveriti.Ja nemam uticaja tolikog.Eto samo sam mozda ostao vrataru u lepom secanju.Da ne zaboravim najvaznije.Ides tamo oko 4 popodne.Radnim danima.Ako jednom nebude nekog,ti dodji sutra,ili pitaj da li su jos tu i gde su.
    Probaj to,tu si.Mozda ti pomogne.Bori se.Niko to nece da uradi drugi za tebe.Ti si dovoljno jaka.Imas svu snagu koja ti je potrebna.Ne postoi ono "nemogu vise".
    Jako sam uplasen zbog ovoga.Neznam ni sam zasto.Nepitaj me nista.Nisam los covek,previse sam dobar,a uplasio sam se.Osetio sam nesto sto je drugacije od onoga sto ja znam.Ali ti mozes da uspes.Samo se bori.Puteva za uspeh ima milion,trazi ih.
    Ja verujem da netrebam ovo da radim.Zatvorio sam vrata i netrebam ih otvarati.I necu.Ali mi te je zao,moram pokusati ti pomoci makar pokusati.A i osecam se lose sto sam onako postupio.A nisam losa osoba.Samo sam plasljiva.Eto.Kukavica.
  2. njuskalo725 (avatar)
    ne znam kako si postupio to ,sem sta si prestao da odgovoaras na poruke,
    blokirao me,,cini mi se?? bog zna zasto...
    a nemam pojma sta sam napisala;;;tvoj izbor,,,Ja i ne znam da sam ti trazila da mi pomognes,,,
    to samo ti znas kako i zasto\
    Tvoja pomoc meni nije ni potrebna
    Ja to tako gledam,Svako ko odjednom bez razloga moze da te izbegava , taj nema snage ni za sebe a kamo li za mene
    .Ja za sobom ostavljam uvek ciste mostove...jer ako vec trebaju da se ,ostave ,,trebaju biti cisti u suprotnom ,,znaju samo opterecivati neke lepe trenutke u buducnosti
    Usvakom slucaju ,sebi si naskodio,,,Imam dve narudzbine za duha,,ali ti si nestao, boga pitaj zasto
  3. zlatan0 (avatar)
    Isvini jos jednom.
    Ne nisi je trazila-pomoc.
    Necu nista vise pisati,glupo je. Ne zelim se opravdavati,niti mogu.
    Trebalo je samo da ti kazem,a ja nisam. Izabrao sam onu kukavicku opciju. Ali to je gotovo,nema popravke. Zao mi je.
  4. njuskalo725 (avatar)
    Citat Original postavio zlatan0
    Isvini jos jednom.
    Ne nisi je trazila-pomoc.
    Necu nista vise pisati,glupo je. Ne zelim se opravdavati,niti mogu.
    Trebalo je samo da ti kazem,a ja nisam. Izabrao sam onu kukavicku opciju. Ali to je gotovo,nema popravke. Zao mi je.
    ma mene nije briga , tako da je to tvoj problem,,,kao sto rekoh to je u tvojoj glavi situacija kpja samo tebe dira
    ,,oces da radis dva duha ili neces?
  5. zlatan0 (avatar)
    Jeb...s duhove,nije mi do njih.