Komunisti su bili manjina u Partizanima. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vladimir M.

Komunisti su bili manjina u Partizanima.

Oceni ovaj blog
Najbolji dokaz da su Komunisti bili manjina u Partizanima je samo ime njihove armije Narodnooslobodilačka armija jer u suprotnom da su bili većina uspeli bi da izdejstvuju da se Narodnooslobodilačka armija zove drugačije npr Crvena vojska ili Vojska Crvene Zvezde ili Crvena Jugoslovenska Armija ili bilo koji naziv sa komunističkim predznakom. Isto to važi za Narodnooslobodilačku borbu da su bili većina uspeli bi da izboksuju da se borba zove Crvena revolucija ili nešto slično.
Ali ne, pošto su bili manjina morali su da privuku ljudstvo lažnom propagandom jer prosto nije bilo dovoljno komunista. ĆaoZdravo

Pošalji "Komunisti su bili manjina u Partizanima." na Facebook Pošalji "Komunisti su bili manjina u Partizanima." na Google Pošalji "Komunisti su bili manjina u Partizanima." na My Yahoo! Pošalji "Komunisti su bili manjina u Partizanima." na Live Pošalji "Komunisti su bili manjina u Partizanima." na MySpace Pošalji "Komunisti su bili manjina u Partizanima." na Twitter Pošalji "Komunisti su bili manjina u Partizanima." na Digg Pošalji "Komunisti su bili manjina u Partizanima." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mile39 (avatar)
    Gde ste našli podatak i dokaz da su bili većina, kad sad, ovako autoritativno tvrdite i manipulišete? Bolje bi bilo da nam pišete o Ekvatorijalnoj Gvineji, pa da nas, neprosvećene, i nečemu naučite. Predlažem moderatorima da ovu temu zakatanče, jer unosi razdor u naciju kojoj je sad važnije jedinstvo nego prazne rasprave kojih je bilo više ili manje.
  2. Zakasneli (avatar)
    Komunisti su bili avangarda
  3. 123loncar (avatar)
    ....svaka klika , skup , sekta , pokret , organizacija može da izdaje panflete i u njima proglašava šta hoće pa i da se proglašava kako hoće i u ime čega hoće...to je sastavni deo propagande....a vodeći komunisti tadašnji , svi do jednog završili su propagandne kurseve kod rusa , a pojedini - specijalci i kod nemaca i kod jangleza...tako da ime "narodno oslobodilačka armija" dato je sa svrhom manipulacije , a nije plod plebiscida tog naroda...a kad jedna organizovana grupa nastoji da oformi narodni otpor u građanskom ratu ( a pre svega na našim prostorima vodio se građanski rat ,a posle toga svetski ) , sasvim je normalno da svoje pripadnike stavi na čelo tog otpora i rukovodi s'njim!....

...naš problem su masovne grobnice koje je ostavio taj pokret sa tom "narodno oslobodilačkom vojskom" i masovne grobnice njihovih neprijatelja u tom građanskom ratu ; pa uzaludne žrtve u njihovim otvorenim ratnim dejstvima , jednih protivu drugih...naročito je problem njihovo pomirenje i ćutanje o zločinima koje su počinilli nad sopstvenim stanovništvom - narodom...to ćutanje i zakopavanje istine posle celih sedam decenija , kazuje samo da smo i dalje zarobljenici njihove razbojničke ideologije , koju baštine njihovi sledbenici pa i njihovi potomci...a to je strava i užas !

...koliko je ovo grđe od NATO bombardovanja , govori činjenica , da u jednovekovne arhive ne može da uđe istinoljubivi , pošten čovek i sa krovova objavi istinu , o milionima pobijenih ljudi , koji su nestali bez traga u orgijanju ovih i ovakvih narodnih vojski i njihovih vođa...a takve narodne vojske i njihove vođe , reformatore i patriote krvavih ruku do ramena imamo od majskog prevrata 1903 do današnjih dana !...najveće zlo našeg stanovništva je što je ubicama nevinih , nedužnih i nejači sve oprostilo zločine , proglasilo ih časnim herojima i postavilo da vode dalje sve u ništavilo i pogibelj u ime samo svoje koristi bolesnih umova...mi zbog ovoga nestajemo , izčiljujemo....
    ...i ima onaj pravo što reče da u tom minulom veku u svim tim krvoprolićima pobijeni su pravi ljudi a ostavljen je sve sam škart , koji nije vredan ljudske kože...zbog toga nestajemo sa lica temlje - škart smo !
  4. skura58 (avatar)
    Pobednik piše istoriju.

Bilo i biće.
  5. skura58 (avatar)
    Pobednik piše istoriju.

Bilo i biće.
  6. mile39 (avatar)
    Kolega, kratko i nejasno! Nemci izgubiše dva rata pa sad oni pišu istoriju, prošlu i buduću. Četnici izgubiše rat pa sad pišu istoriju, ustaše izgubili, pa sad uveliko pišu istoriju.

Citat Original postavio skura58
    Pobednik piše istoriju.

Bilo i biće.
    Ažurirano 23.01.2015. u 18:15, autor: mile39
  7. 123loncar (avatar)
    ...ma nama piše svaka šuša istoriju....takvi smo....svi da kažem , ljudi od junačkog soja izginu , ostao sve sam škart da živi i razmnožava se - ap piše sebi ode a mi kukavički ćutimo.....

...sitan smo mi svet , da rešimo nemačko pitanje...ali treba da znamo jedno....nemcima treba balkan , da prođu i da se uključe u pljačku persije i pojasa gde je instalisan kineski zid...kao oba puta u prošlom veku , i sad je rat za energiju i sirovine ušta i radna snaga spada.....ostale ( mislim na amere , engleze , francuze , italijane ) ne zanima prolaz preko balkana , ali im odgovara da tu švabe stanu i nebudu im riva na jugo istoku...mi kao budaletine , za tuđu korist a naše biološko istrebljnje zaustavljamo švabe ....i pišemo istoriju gluposti...
  8. Vladimir M. (avatar)
    Citat Original postavio mile39
    Gde ste našli podatak i dokaz da su bili većina, kad sad, ovako autoritativno tvrdite i manipulišete? Bolje bi bilo da nam pišete o Ekvatorijalnoj Gvineji, pa da nas, neprosvećene, i nečemu naučite. Predlažem moderatorima da ovu temu zakatanče, jer unosi razdor u naciju kojoj je sad važnije jedinstvo nego prazne rasprave kojih je bilo više ili manje.
    Kao prvo verovatno misliš manjina.
    Najbolji dokaz je njihovo ime.
    Zašto nisu dali neko komunističko ime svojoj armiji??? To je fer pitanje.
    Ja koji sam striktno i apsolutno četnički orjentisan bi se danas bez problema priključio armiji koja se zove "Narodnooslobodolaćka armija" zašto da ne pa za oslobođenje naroda komunisti se nigde ne spominju.
  9. 123loncar (avatar)
    ...četnici , u klasnoj borbi pobili su u parizanskim redovima sijaset ljudi koji nisu bili komunisti , kao što ovi njih gotovo istrebiše - sem naravno preletača koje su bogato nagradili....za vreme rata , četnici su silan seoski narod genocidirali - vršili nad stanovištvom kaznene genocidne egzekucije , tako da nema govora o narodnoj vojsci...to je strašna grozomorna i umobolna manipulacija....mi smo jedini na ovom svetu ljudi , koji nemožemo da znamo istinu o genocidu koji su nad nama vršile takozvane oslobodilačke frakcije....arhivi zapečaćeni...masovne grobnice mnoge zabetonirane ...a posle takozvanog četničko partizanskog pomirenja , više nemože ni urhiv o četničkim zločinima....
    Sramota !
  10. Vladimir M. (avatar)
    Citat Original postavio Zakasneli
    Komunisti su bili avangarda
    Pa zašto nisu opstali kada su bili toliko napredni???
    Nikola Tesla je bio ispred svog vremena, vidi gde je on sada. Dan danas mu dižu spomenike, i njegovi izumi su u svakoj kući to je kada si ispred svog vremena.