Vostane figure, tajno mesto & Agridjento - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dobra predskazanja

Vostane figure, tajno mesto & Agridjento

Oceni ovaj blog
fotke su radjene u muzeju vostanih figura...

[IMG]http://i1219.photobucket.com/albums/dd428/pirsing/Picasa/Vostanefigure1potpis_zpsa87bc9e4.jpg~original[/IMG]

Pošalji "Vostane figure, tajno mesto & Agridjento" na Facebook Pošalji "Vostane figure, tajno mesto & Agridjento" na Google Pošalji "Vostane figure, tajno mesto & Agridjento" na My Yahoo! Pošalji "Vostane figure, tajno mesto & Agridjento" na Live Pošalji "Vostane figure, tajno mesto & Agridjento" na MySpace Pošalji "Vostane figure, tajno mesto & Agridjento" na Twitter Pošalji "Vostane figure, tajno mesto & Agridjento" na Digg Pošalji "Vostane figure, tajno mesto & Agridjento" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. dobra predskazanja (avatar)
    e pa ne moze...:huh:

sad moze...dakle, agridjento. oko ove fotke je inace beli ram, ali se ne vidi na beloj pozadini.

[IMG]http://i1219.photobucket.com/albums/dd428/pirsing/Picasa/agidjentodtpotpis_zps3e74bc22.jpg~original[/IMG]
    Ažurirano 19.01.2015. u 12:05, autor: dobra predskazanja
  2. dobra predskazanja (avatar)
    i ko sto mu ime kaze tajno mesto...:mrgreen: vidi se da volim ovaj beli okvir oko fotki. :lol:

[IMG]http://i1219.photobucket.com/albums/dd428/pirsing/Picasa/Tajnomestopotpis_zpsb6e43281.jpg~original[/IMG]
    Ažurirano 19.01.2015. u 12:06, autor: dobra predskazanja
  3. gost 341997 (avatar)
    ova prva fotografija me podseća na strip :)
  4. dobra predskazanja (avatar)
    :D to je i bio cilj.
  5. gost 341997 (avatar)
    ajd napravi nešto o Zagoru :D
  6. dobra predskazanja (avatar)
    kako? ovo su moje fotke iz muzeja pa sam ih slozila u kolaz u picasi i malo se igrala. ja ne znam da crtam, ako na to mislis. :mrgreen: a picasa i nije program za crtanje, nego za gledanje slika i tako te obrade, pravljenje albuma, kolaza....foto menadzer.
  7. dobra predskazanja (avatar)
    znaci bukvalno uzmes slike koje oces..meni je lakse da slike premestim u poseban album (koji posle izbrisem) i kliknes na pravljenej kolaza...dobijes neke opcije koje mozes da koristis dal hoces razbacane fotke, dal oces mozaik, vise vrsta ih ima, izaberes dal oces slike u belom okviru, bez okvira ili polaroid, slozis ih, napravis kolaz i onda dodajes efekte...mozes samo i da popravis fotku, a mozes i ovako da se igras da izmenis. mozes pojedinacno fotke da popravljas.

za okvire nema drugih mogucnosti...osim da prvo svaku sliku stavis u okvir, pa npr. izaberes boju, ili vinjetu ili senku ili neku drugu opciju...pa onda da pravbis kolaz, pa tako dobijes slike u okbvirima razlicitih boja ili u vinjetama. samo sto onda moras da korisits opciju razbacane slike, jer ce mozaik da isece. iseko je meni ovaj mozaik i na ovim slikama neke delove...vrhove glava kod nekih, samo sto slika u okviru mozaika ne moze da se pomera tjah da joj se menajju dimenzije.
    Ažurirano 19.01.2015. u 14:22, autor: dobra predskazanja
  8. gost 341997 (avatar)
    da, znam bre, zezam se malo pošto pričamo o stripu
    pa se setih dečačkih dana kad sam čitao Zagora i ostale :D

zezao sam se nekad i ja sa tim, ne znam kaoji je bio program
    skinosam sa neta..to je u vremenu kad sam bio na 'prozorčetu' Gatesovom :sad2: :D

inače ovaj aparat što imam u njemu već postoje neki efekti i opcije za tako nešto slično
    nisam se odavno igrao malo, mada iskreno nisam bio neko vreme ni da fotografišem :(
  9. dobra predskazanja (avatar)
    ja reko dal ne mislis da nesto nacrtam:pljus: ko nekima sto je padalo na pamet. :zkez:

za tebe bi bio dobar lightroom posto, koliko kapiram, cesto fotkas. ali on nije za linux. meni je picasa sasvim dovoljna za malo igranja i slaganje fotki.

moj ne moze ni orijentaciju da potrefi, kakvi crni efekti. :lol:
  10. gost 341997 (avatar)
    lightroom sam isto koristio, moćan program, ali sam to batalio
    i fotografiju obradim minimalno, malo kontrast, malo korekcija svetlosti i to je to

u principu, najviše volim uličnu fotografiju i te fotografije često prevodim u crno bele
    volim da se ušetam među ljude i slikam im face, pokret, događaj i to naravno da oni sve to vide,
    nema voajerisanja...dobro, možda ponekad kad škljocnem neku lepojku što popravlja karmin ili frizuru :zstidljivko:

panorame i pejzaži su lepi ali meni često postanu dosadni i monotoni :neutral:
  11. 123loncar (avatar)

12. dobra predskazanja (avatar)
    [QUOTE=terminal;bt269126]lightroom sam isto koristio, moćan program, ali sam to batalio
    i fotografiju obradim minimalno, malo kontrast, malo korekcija svetlosti i to je to

u principu, najviše volim uličnu fotografiju i te fotografije često prevodim u crno bele
    volim da se ušetam među ljude i slikam im face, pokret, događaj[B] [SIZE=3]i to naravno da oni sve to vide[/SIZE],[/B]
    nema voajerisanja...dobro, možda ponekad kad škljocnem neku lepojku što popravlja karmin ili frizuru :zstidljivko:

panorame i pejzaži su lepi ali meni često postanu dosadni i monotoni :neutral:[/QUOTE]

:zcepanje:
  13. dobra predskazanja (avatar)
    [QUOTE=123loncar;bt269128]:konfete::konfete::konfete:

[video=youtube;Mua-fZQUQKE]https://www.youtube.com/watch?v=Mua-fZQUQKE[/video][/QUOTE]

nisam ja bila u samom agridjentu samo u dolini hramova...sto je tu odmah pored.
  14. gost 341997 (avatar)
    [QUOTE=dobra predskazanja;bt269130]:zcepanje:[/QUOTE]

pa da bre...idem sa aparatom i usmerim u njih i pljasss z:mrgreen:

što naravno vide ljudi...jedna mi je tražila da obrišem fotografiju na njene oči :(
  15. Zakasneli (avatar)
    Zašto ti je ram toliko važan....? kad se ionako nevidi
  16. dobra predskazanja (avatar)
    kasnis, kasnis sa pitanjem.