Palermo

palermopicasa_zps7441aacf.jpg~original


kolaz je napravljen od slika iz palerma...radjen u picasi, mala dorada u ps. picasa zanimljiv programcic za brzu obradu fotki, kreiranje albuma i kolaza. nema zezancija u vidu milion ramova sa srculencima i jos 300 cuda, ali je fin program. al' sto za sobom ostavlja tragove...jos ne kapiram kako da sprecim picasu da se razvija po my pictures, umesto da sve svoje ostavlja u folder koji sam joj namenila. :besan2: mogu ja da snimim gotovu sliku u folder koji hocu...medjutim podatke o obradi slika redovno salje u mp i ako se to pobrise to je sito kao da se slika iz ps snimi u jpg...gotovo.
 
probrala sam najbolje fotkice za ovaj kolaz. :zkez: :lol:

promenila sam joj folder, kad ja prvo gledam sat moze sa programom, pa tek onda tehnice detalje....a ne svoje stvarcice da mi ostavlja na c particiji. :evil: stvarno mi se svidja programcic za jedan freeware, iako je googlov...fali izbor pozadine van programa i mozda jos neki ram neki talasasti ili okrugli, ali moze da se koristi vinjeta, senka i da se kombinuje
 
ako malo prčkaš nađeš kako da snimiš na pravo mesto i u pravom formatu.
naravno sadržaj moraš sam da napravišz:)
jel trebaju 3d naočare za gledanje oviih tvojih kolaža?z:lol:
 
Poslednja izmena:
terminal;bt269055:
sve je to meni jasno, ali čuj, sve dok ne budeš na Linuxu,
bićeš Gates-ov podanik :evil:


što naravno, nije u redu :ljutko:


bicu na linuxu kada i ako kupim novi komp...sad ovde ne bih nista dirala. :sad2: zato i ocu da predjem...softveri su opste narodno dobro, a tamo neki oce da napalte. :besan2:
 

Back
Top