Palermo - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dobra predskazanja

Palermo

Oceni ovaj blog
[IMG]http://i1219.photobucket.com/albums/dd428/pirsing/Picasa/palermopicasa_zps7441aacf.jpg~original[/IMG]

kolaz je napravljen od slika iz palerma...radjen u picasi, mala dorada u ps. picasa zanimljiv programcic za brzu obradu fotki, kreiranje albuma i kolaza. nema zezancija u vidu milion ramova sa srculencima i jos 300 cuda, ali je fin program. al' sto za sobom ostavlja tragove...jos ne kapiram kako da sprecim picasu da se razvija po my pictures, umesto da sve svoje ostavlja u folder koji sam joj namenila. :besan2: mogu ja da snimim gotovu sliku u folder koji hocu...medjutim podatke o obradi slika redovno salje u mp i ako se to pobrise to je sito kao da se slika iz ps snimi u jpg...gotovo.

Pošalji "Palermo" na Facebook Pošalji "Palermo" na Google Pošalji "Palermo" na My Yahoo! Pošalji "Palermo" na Live Pošalji "Palermo" na MySpace Pošalji "Palermo" na Twitter Pošalji "Palermo" na Digg Pošalji "Palermo" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Doxa (avatar)
    bijo sam u taj grad lep je
  2. dobra predskazanja (avatar)
    i strokav
  3. gost 341997 (avatar)
    e bravo, ova fotografija nije izvrnuta :D
  4. dobra predskazanja (avatar)
    da vidis originale nista ne bi reko....samo bi se zabezeknuo. :huh: :lol:
  5. gost 341997 (avatar)
    hahaha...i ova je bila u vratolomiji ? :hahaha:
  6. dobra predskazanja (avatar)
    probrala sam najbolje fotkice za ovaj kolaz. :zkez: :lol:

promenila sam joj folder, kad ja prvo gledam sat moze sa programom, pa tek onda tehnice detalje....a ne svoje stvarcice da mi ostavlja na c particiji. :evil: stvarno mi se svidja programcic za jedan freeware, iako je googlov...fali izbor pozadine van programa i mozda jos neki ram neki talasasti ili okrugli, ali moze da se koristi vinjeta, senka i da se kombinuje
  7. gost 341997 (avatar)
    sve je to meni jasno, ali čuj, sve dok ne budeš na Linuxu,
    bićeš Gates-ov podanik :evil:

što naravno, nije u redu :ljutko:
  8. Zakasneli (avatar)
    ako malo prčkaš nađeš kako da snimiš na pravo mesto i u pravom formatu.
    naravno sadržaj moraš sam da napraviš
    jel trebaju 3d naočare za gledanje oviih tvojih kolaža?
    Ažurirano 17.01.2015. u 20:19, autor: Zakasneli
  9. dobra predskazanja (avatar)
    [QUOTE=terminal;bt269055]sve je to meni jasno, ali čuj, sve dok ne budeš na Linuxu,
    bićeš Gates-ov podanik :evil:

što naravno, nije u redu :ljutko:[/QUOTE]

bicu na linuxu kada i ako kupim novi komp...sad ovde ne bih nista dirala. :sad2: zato i ocu da predjem...softveri su opste narodno dobro, a tamo neki oce da napalte. :besan2:
  10. dobra predskazanja (avatar)
    [QUOTE=Zakasneli;bt269057]ako malo prčkaš nađeš kako da snimiš na pravo mesto i u pravom formatu.
    naravno sadržaj moraš sam da napravišz:)
    jel trebaju 3d naočare za gledanje oviih tvojih kolaža?z:lol:[/QUOTE]

ma kako oces gledaj...mozes i nakrivo..ja tako uredno gledala fotke do skora. :lol:
  11. gost 341997 (avatar)
    [QUOTE=dobra predskazanja;bt269059]bicu na linuxu kada i ako kupim novi komp...sad ovde ne bih nista dirala. :sad2: zato i ocu da predjem...softveri su opste narodno dobro, a tamo neki oce da napalte. :besan2:[/QUOTE]

kad ti se 'pingvin' jednom ušeta u komp,
    teško izlazi...prosto ti za srce priraste :)