blog - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

hirajgoagain

blog

Oceni ovaj blog
ovo je blog.

evo, novi blog, malo sam promenila... možda prekinem s glupiranjem a možda ne. evo šta sad slušam ovo https://www.youtube.com/watch?v=bX4X0KEqsuw ali i idem, ćao

Pošalji "blog" na Facebook Pošalji "blog" na Google Pošalji "blog" na My Yahoo! Pošalji "blog" na Live Pošalji "blog" na MySpace Pošalji "blog" na Twitter Pošalji "blog" na Digg Pošalji "blog" na del.icio.us

Ažurirano 09.04.2016. u 16:17, autor: hirajgoagain

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hirajgoagain (avatar)
    e evo i prvog komentara, nastavljamo ni sa čim evo danas sam zalutala na sajtove o tome "kako bogati razmišljaju", "šta obični rade pa nisu bogati" i sl. evo npr odavde http://www.businessinsider.com/how-r...rently-2015-8/
    hm 2012. je l čitaju ovo i oni koji su umešani a ne treba da čitaju ili je svejedno. eto opet mene pa će posle da mi bude glupo a možda i neće. p <- ово је од juče a ima i ćirilice eto nastavka. hm strategija
    eto i dalje mislim da sam prokockala neki potencijal. mada i nisam tj svejedno je. imam poštu a imam i neko pismo a nisam ga otvorila, a čemu ovo služi. da mi pravi problem mada za sada nije bilo vidljivog problema.
    imam kartu viška za koncert v georgieva ali nisam se trudila da nađem nekog, imam neki broj da pozovem, ima neki sa fejsbuka a ja do sad ništa. stavila sam potpis ali ne znam da li neko vidi. ali svejedno idem
    hmm strategije
    nedavno sam čitala svoje baš stare postove i postidela sam se pmomalo i malo više ali sam se setila kako sam pre 10tak godina imala običaj da jedem hleb sa senfom pa eto i sad sam uzela.
    tražila sam recept za humus ali moraću da utvrdim gde je šta je

aha, našla sam, malo sam zaobilazila svoje stare postove :zvizdi:
    ali evo, ova kokoška, "?" to sam ja, pa taj recept, nije možda toliko bitno ali evo

http://forum.krstarica.com/showthrea...obiotika/page8

evo ga i taj tekst direktno samo ko će da zapamti, mogu ga i bolje arhivirati
    ekakava mahunarka (recimo oko pola kg?) - pasulj, grashak, sochivo, leblebije..kuvano
    4 kashike taan-a (susamov puter - meni je to fuj inace, ne mogu da jedem!!!!! )
    2 kashike tamari sosa (e to mi se bash svidja to je od soje neka japanska izmishljotina..soja+izvorska voda+morska so cuvano u kedrovim bachvama bar 2 godine tako pishe u opisu)
    ili obratno....2 taana i 4 tamare - nije
    beli luk, crni luk - po zhelji
    zachini - shta imate..kazu bosiljak npr al ne mora
    ako treba so (kazhu morska al aj sad...)
    i sve ide u blender ili tako neshto da se izmixuje

pola kg kuvano ili nekuvano? treba proveriti-isprobati -> rekla bih kuvano

kiki dalje se stidim malo, tad sam i maltex isprobavala (ječmeni slad, tzv zdravi zaslađivač)
    eto
    Ažurirano 13.05.2016. u 14:13, autor: hirajgoagain
  2. hirajgoagain (avatar)
    obrisala sam sve, čemu to sve služi obrisala sam ceo komentar-glavu.
    kupovanje patika
    ovaj red mi se ne sviđa, a možda i navrati neki poslodavac. a za koji posao. i treba da pogledam tu tortu
    pogledala sam je ali me mrzi da pišem pomalo. ne valjam
    kako se valja
    napravila sam to
    e napravila sam tu tortu, jer oćete i link, evo http://onlinekuharica.com/baiser-sla...a-za-20-minuta
    bila je potraga za puslicama, a danas sam našla mnogo tih puslica u alonsu.
    sad ću da pogledam i tog proizvođača, samo ne baš sad nego za neki minut
    ahah evo u skladu sa puslicama : )) ghost busters film i džinovska puslica : ))) https://www.youtube.com/watch?v=oPr7cYLq3dk
    evo te fabrike puslica, to je železnik i izgleda da je na toj adresi tržni centar.
    http://search.bisnode.rs/rs/1018185/...e-doo/?l=en-US
    ćao nevidljivi svete koji me ne čita - ovo nije kul ali dobro zvuči i da me ne znaju svideo bi im se. ali sam zeznula
    dobila sam pismo.
    mama me pitala da joj pokažem a nisam. e tako. stavila sam taj spot iako se s tim ne slažem ali pošto sam stavila da li počinjem da se slažem
    eh propustih situaciju. yo. de ste, yo2. hm namesti se nešto nekako
    kupila sam patike na muškom odeljenja, ili se meni povećava stopalo ili su se smanjili kalupi
    spustilo se možda
    hm poruke. eto tako, ovo mi oduzima dosta vremena, ne samo blog. blog i ne toliko. eto tako2
    yo i eto tako su možda i izjednačeni. koju da stavim pesmu, nemam pojma. evo nekakve malo tamne grupe https://www.youtube.com/watch?v=IghozXYzDOk. mislim d ami je ovaj spot ostavio utisak, kad sam u ovom zadnjem naletu se vratila na forum ostavio ga je kolega https://www.youtube.com/watch?v=yMSJdtgQRRs
    možda nekako jezivo i neću danas ovo čitati ali mogla bih sutra, pa možda obrišem
    evo neka opet zarada, ko zna šta je to http://www.sloganseller.com/?hop=emailpaysu
    potpisali su me, hteli su da mi pomognu, ali šta znam frka. vrane napale neke ljude u zemunu, sad im je sezona mladih
    ne ide. e ne znam sad šta. upala mi neka kombinacija, ne mislim na lj-i-s nego ovako, mislila sam da mi ne upadaju kombinacije nego da radim u bezosećajnoj firmi za novi vek. e sad ne pišem precizno. a možda oću a možda neću ni to. neki me i ne vole. nešto ne čitam. neki me se ne sećaju i imaju popunjeno biće drugim stvarima
    nakupilo se ovde rečenica pa bi moglo da se očisti. danas sam nešto zabrljala
    juče, išla sam da se ulepšam i mislim da sam se uružnila ali ako pokrećem previše tu temu ko zna na šta će me nagovoriti. tako da ako niste skloni ulepšavanju držite se toga i eventualno nekad sami nešto probajte ali ne drastično
    Ažurirano 29.05.2016. u 11:30, autor: hirajgoagain
  3. hirajgoagain (avatar)
    eto mene u trećoj glavi iako je maj, sviđa mi se ovo, juče mi se sviđalo. ne znam za danas. moja misija nema cilj a nemam ni dovoljno sati. nešto je prošlo, da nije ovako otvoreno napisala bih vam šta. često razmišljam o tome. ili ne. da. mada nekad radim i nešto drugo.
    opet mene i bloga, dokle tako. eto mene i danas, a sutra? lopovi je l pratite
    au da li ću se uvaliti u problem, nisam ćutala i piše moje ime. radila sam anketu o osiguranju
    ćao ko
    neko, nešto ništa hm. bez veze je ovo ali da ga ne gotivim ne bi tu stajalo. promenila sam način forumašenja što ste primetili verovatno. loš mi je internet, ili komp, ili oba, to me ometa dosta. hm, racionalna sam pa se ovo i ne uklapa. novi avatar
    eto. evo malo kul muzike, ne znam gde bih je treći stav ima neke melodije, onako ko šlageri nešto https://www.youtube.com/watch?v=zns6...8&spfreload=10 eto tako, danas gnjavim protivno planu. hehe i ovaj blog raste, možda kao kiselo drvo. danas je toplo i vlažno. hm. eto eto eto eto. eto
    slušam opet betovena, 5.klav koncert. e nešto sam htela ali kako sam ovo upalila ne znam. čitam da je bitna web prisutnost ovo ono, neka devojka koja je uspela da kažemo radom da se proslavi, valjda je frontend programer a usput i širi posao. meni se ne biva nešto naročito prisutna digitalno osim ovo što mi se hoće. mada ne bih da uginem bez primanja a
    danas jedan enter i ovo. a danas? eto mene opet, a bilo je i juče. nisam stigla sve. ništa se ne dešava
    mada se ponešto desi :ha ha: evo valjda još nekih interesantnosti sa početka 21. veka - o traženju posla npr, znači ako vam je to tema check - danas je 23. jun 2016.
    http://learntocodewith.me/posts/online-presence/
    http://shouldiworkforfree.com/
    hmm još sam nešto htela

aha, napravila sam zeleni urnebes (hranu). kako?? pa umesto aleve paprike ide avokado :ha ha ha:. rezultat je da se ne oseća avokado a dodala sam i jogurta da bi moglo da se samelje. nije nešto spec ali je jestivo. dodala sam i belog luka i sira koji je pre nedelju dana bio mladi sir. možda ide sa piletinom ali svejedno avokado se ne oseća toliko.

ovo je primer beskorisnog bloga a znamo da ima beskorisnih sajtova, a da li će nekad biti nešto korisno možda. dobrodošli u 2012.
    u julu ću da otvorim novu glavu. možda. više nije smešno i svejedno je, da li je moja online prisutnost ovim glupa. možda ali nekako volim. evo ponečega. danas sam tražila tj google daniela kovača. on je iz grupe "jarboli" eto. ne znate šta ćete pogledajte ((??)
    e sad možda pošto sam stavila slona ne padaju mi nikakve pesme na pamet. ova pesma kad je čujem to je, možda da je stavim u potpis tako nekako ali neću, florence + machine "heardest of hearts". mada ostale me nekako od njih ne rade baš ali staviću sutra. eto nije to važno. danas sam imala 15' do kuće kad je počela kiša i rešim da produžim peške, nisam imala kišobran. na jednom mestu, između markove crkve i takovske tj izlaza na takovsku je jako duvalo ali to sam prošla i onda je bila samo kiša. i tako sam išla kad kod radio beograda vidim devojku, mislim mlađu od mene, 20tak god, ima veliki kišobran ali skinula obuću i ide bosa i nosi je u ruci. pa je onda veća faca od mene e sad ovi smajliji privlače pažnju
    dosta za danas, nisam ništa smislila
    ko ovo čita tajno, kako da vas otkrijem
    mislim f+machine dosta pogleda, kao alternativa nekakva uspešna kad mene samo ta jedna pesma drži ali možda će se to promeniti. još dva tri dana i nova glava. e lako je meni ali dokle. imam situaciju a ako napišem i neko predloži možda odbijem, šta pa. još danas ovde a sutra opet preuređujem. nešto mi i nije sad društvo ovde ali to se ne piše
    Ažurirano 30.06.2016. u 21:56, autor: hirajgoagain
  4. hirajgoagain (avatar)
    juhu. haha pa ok je ovo dokle ovo. vruć mi je komp, od vrućine i posla. eto i danas ponešto. eto tako. opet nekadašnja forumašica "eto tako". opet mi ovo izgleda bez veze
    ... e što zeznuh pre tu godinu u svom predstavljanju ali ok
    tako imam neke polu-spam mailove i svi mi nešto ponude besplatno, neki PDF ili kursić, imaju oni i da se plati ali evo sad besplatno e ne umem da se izrazim. znači kao nekad se i prijavim ali onako sve gledam kako će da me nešto premotaju. dobri su i ljubazni i kažu da mogu da pomognu. evo šta imam od toga... Forex će da objasni o Brexitu. onda neke amerikanke uče web programiranje i mnogi su time značajno promenili život na bolje. a treće je da otkrijem svoj tip lepote, od ekipe lujze hej taj ću pdf da izgleda poručim, besplatno
    vidite često tako se setim tog svog zezanja od pre godinu da sam zeznula kao predstavljanje. jesam.
    de ste. eto
    tako. nemam ništa super da napišem. tu ima neki blog juče sam ga čitala. eh što brljah. mada ništa se ni ne zna. u stvari i zna se. da obrišem tu rečenicu sada. eto opet mene da nemam šta da kažem. možda ću tamo nekako staviti nešto. mogla bih ovo da sažmem ali neću mislim, neću danas. mada ko zna. možda sutra. eto tamo su negde. mogla bih da pojedem jedno 10 hlebova sa majonezom i sirom.
    može ovo i da se sredi možda
    trkeljišem po nekim sajtovima tako ali ništa konkretno. evo ima ovo https://www.geocaching.com/guide/
    po tome ne trkeljišem ali sad sam videla link, nisam pogledala. eto nešto sam onako, zašto. pa prvo: nekako ne šaljem kul vajb ko 2011-12. ako sam i tada. ovo kao bolje da ne pišem
    e drugo htela sam šaljivo da napišem "tetka sam" (ne rođački nego opisno) ali nisam
    e i ono što nije nevažno a to je da su na parkingu pored našeg velikog a pustog i zaraslog u korov dvorišta postavili nekakav reflektor noću pa sija belom svetlošću jačinom onako jako, valjda da se ne vide neke nepodopštine iako je ograđen ogradom s ove strane a s one ima stražar. nekada je bilo rupe u ogradi pa se dešavalo da neki tinejdžeri prođu da se zezaju ili ono što nisam videla možda neko dođe da se hm uradi... to nije baš bilo nešto ali valjda je parking servisu prekipelo da se plaši dvorišta pa ima ograda koja deluje da nema rupa, a nema bodljikave žice.
    a korova je isto bilo više ali pošto niko od jedno 80 stanara nije hteo da pošiša to drveće, odnosno jeste jednom jedan komšija, na kraju su ga zalili betonom, pa nema nikakvo zelenilo, nema bujno kiselo drveće koje podriva temelje crkve ali ima beton
    dobro to možda i znate ako ste pratili.
    mama je pohvalila moju komšinicu koja je vrednim vežbanjem završila master klavira na akademiji. meni je smetalo što svira posle 22 ali sam jednom probala da se bunim i onda sam zaćutala. eto sad moram i to
    e taj reflektor tako svetli i nije da svetli direktno ali je svetlije u dvorištu a malo padne i belog svetla na moju sobu. sad mi ne izgleda mnogo ali šta znam
    eto raspisala sam se a sad ću stati. više bih da komponujem a to ne radim i ne umem. mada sam prošla harmoniju
    i tako
    Ažurirano 23.07.2016. u 00:20, autor: hirajgoagain
  5. hirajgoagain (avatar)
    e nisam pisala koje sam to sajtove posećivala u nekakvoj svojoj misiji traženja posla ili veštine itd
    mogu sad a mogu i sutra.
    ili nekad.
    aha nova glava

google mi je danas ponudio neke ljude da pratim, i ja sam prihvatila, mada se polako gomila ta količina za praćenje. ukapirao je šta kao volim i to mi je ponudio. to je kao neko programiranje. mada i ne volim toliko
    nisam pisala nikome zbog parking-reflektora, možda ga vremenom zavolim pa mi bude smetalo ako ga sklone
    ali sija dosta jako. nisam baš genije a to bi bilo super da jesam
    posolila sam i pobiberila jogurt i tako je bolje, turci piju neki slaniji jogurt, to su davali kad sam bila baš davno u kušadasiju
    eto opet malo dopisa, eto. prestaću s ovim. žurim, kasnim
    hm. ovo je veliko a imam i nekoliko alter-egoa izgleda. nickova ne, imam mislim još 2 ali ih ne koristim, ona dva koja su banovana davno su i dalje banovana. eto neko je mislio da menjam nickove a to nije tačno
    dobro veče. i dobro veče od petka. danas je veče onako, nešto sam na pola a to ne valja. nisam ovo opet pročitala ni skratila-obrisala
    čitam jednog programera i njegov blog, ono kad piše mailove tj naručio si mailove od njega i opiše moj blog (tip bloga) i kaže "to ne postoji " ето тако je propalo moje predstavljanje i sad se batrgam u bari. nešto mi je ovo negativno. ali jeste tako pomalo nemam pojma
    evo opet neki sajt http://creativityforsale.com/. eto ne radim ništa ali još je kao mirno. jedne nedelje volim betovena a sledeće kad sviram ništa. ovo ima 530 pregleda hm. nije briljantno a nisam bez zlobe možda. opet mi se pokvarilo kompajliranje a čini mi se da nisam ništa dirala. eto nedelje, srediću ovo nekad. sviđaju mi se neke stvari ali ne znam koliko koštaju. eto opet nas. treba ovo srediti da neko ne zaviri >think< . možda i obrišem skroz. nešto nisam reagovala. zabrljala sam društvene odnose 2013. čitam svašta, od sajtova, ne znam koliko su se ugradili u mene. nervira me pesma "feelings" pomalo ali ću je staviti mislim
    možda bih mogla sad ovo da pročitam i da nekako ugasim. ili samo da ugasim... mislim niko se ne odaziva. mislim da ću zatvoriti ovo, mislim da ne pomaže. sad mi je na redu 3h gitarske muzike, evo i vama https://www.youtube.com/watch?v=ss7EJ-PW2Uk
    Ažurirano 15.08.2016. u 23:19, autor: hirajgoagain
  6. hirajgoagain (avatar)
    napunila se prošla glava, ne vezujem za mesec, ono što sam konstatovala o gašenju još nije stupilo na snagu a možda i neće... ili hoće... danas je bila ova zlatna medalja rvanje. umrla je poznanica... suicid
    možda ne treba to pisati. eto pisaću nešto ali šta. eto mene, bloga, muzike i zamislite napišem npr idem sutra negde. eto nekako je ok odmoriti se od interneta, mislim se da li da smanjim ili ne. e ne znam šta da kažem, nešto nisam toliko primećena
    ali ako to je ok. spava mi se :I ovo bi moglo da se sredi a nije ni bitno. a bitno je. pa srediću ga nekad. mislim da se muzika koju slušam ponavlja. poslala sam neki mail mada nisam ni htela. neki će se u mene možda razočarati. eto ona flauta mislim da se ponavlja, ali nisam sigurna. šta ono beše reče za mene kolega
    :III pa dobro ukloniću te tragove. ovde je malo rupa. malo više. he šta su rekli za mene ono. ne piše mi se šta mada bih i mogla. odavno ovo nisam čitala, mada bih mogla. ili da ugasim. pa možda nešto. opet sam mislila da li nešto negde da repliciram, čak van foruma, pa nisam. možda treba ovo da pregledam ali sad neću. ijao šta je ovo. eto opet nisam baš zadovoljna
    da li će biti sve ok sa youtube-om. da valjda bi trebalo ovo srediti. pa trebalo bi, nervira me "pa", a i "ma". kao da nema baš rešenja
    Ažurirano 09.09.2016. u 13:18, autor: hirajgoagain
  7. hakim bej (avatar)
  8. hirajgoagain (avatar)
    hahah pa ovde ljudska noga nije kročila ne pamti se
    inače znam za plesove jer sam išla na bg neki ogranak gurđijeva malo ali pre 10 godina. e sad ne znam nisam otišla opet, nešto ne znam ni je l me primaju, ima na fejsu neki što je predstavnik. eto. nisam mu skoro pisala a neke stvari možda bolje da nisam, osetljivi su na gluposti ali šta znam, možda ima i neki drugi predstavnik. e kao to su bila vremena. mada obično to tako izgleda nije realno i ako se daviš previše u tome ono te lupi. a tek ta godina pre neku godinu. haha https://www.youtube.com/watch?v=QYW-FljM_V0
    eto, nove neke borbe. pogrešila sam što nisam ćutala a sad ne zovem i znaju me. malo bih skratila ovu svoju priču. ima tih vesti po novinama i to je verovatno deo nekakvog ispiranja. strava im je. imam neke oprečne misli. dobijem neke poruke pa možda bolje da odgovorim a ja nisam. sms. nadam se da neke ne puštaju iz nekog razloga koji nisam ja ne komuniciram uopšte a možda i smanjujem mogućnosti. a izgledalo je da idem napred. pokvarila sam svoj sajber-brend. da li se takve stvari ovde pominju: http://www.job-hunt.org/. sajber a i šire. ne bleji mi se do kasno a on oće. kako da pišem javno šta me možda muči kad je to pomalo opasno pisati javno. danas sam se solidno navozala gradom, gsp-om i sve sam presedala da bih što manje hodala. hm mada hodam inače. šta znam. nešto i znam, eto bar sam donekle pismena
    šta ako mi ovaj blog dobije jedinicu

ništa, da uživamo dok se to ne desi... nisam sve obavila za danas... inače pravim probni sajt prema www.freecodecamp.com i treba da napravim tribute page i šta ću eto ga jadni ni kriv ni dužan galileo galilej. to preko random izbora. eto nekako sam pomalo skleptala ali nisam još završila, nije big deal ali sigurno vas zanima. šta još reći. ovo još postoji a danas sam možda prevaziđena. u smislu zamene me programom ali možda će svakom to da se desi. šta će onda s nama gladnima
    Ažurirano 29.09.2016. u 23:51, autor: hirajgoagain
  9. hirajgoagain (avatar)
    pošto je danas prvi oktobar otvoriću novu glavu a možda ću nekad ovo srediti. zašto je moj odgovor preskočen?
    možda ću stvarno ovo nekad malo pročitati, nisam skoro. za koga li radim. pa ok je ono o mmf-u. ovo je valjda đubre ali niko me ne kritikuje
    nekako sam se prijavila ipsos strategic marketingu da budem anektirana osoba, a nešto mi se to sad ne sviđa da me zivkaju, možda da zamrznem, popunila sam neki upitnik ko sam, kao navike ovo ono, a sad mi je to glupo, možda da zamrznem, ili da otkažem, a možda neću. e stvarno nije lepo ovako ovo kad se pogleda, malo da se sredi. mada možda će me obasuti počastima. ko?
    kao postaje ozbiljno, možda i ovo treba da uozbiljim, valjda ne bi bilo loše, bez valjda... eto tako, nekako ne pišem baš. izgubilo se ponešto valjda mi se oduzelo. možda bi me voleli da se ulepšam jer svi se ulepšavaju. možda je to opasna misao
    hmm kao da su karte malo se otvorile ali umem baš super da prejudiciram i da pokvarim inače. e sad treba ipak da izgledam ko čovek D naravno svi su shvatili da ovde ne treba da pišu.

tako, da nisam iskusni forumaš i internetaš kukala bih a ovako mislim da ću zadržati za sebe :'( mada ponešto je ok
    osim što ovako pišem ima i nekih ok sajtova, nekako ću to napisati. mada lako zaboravim šta je dobro. nisu me ništa reputirali i da li ću se zabrinuti. opet ovo gledam ali ne čitam, a trebalo bi nekada, ne mora ali bi moglo
    ne mogu sad ovo da čitam i da se divim sebi jer pomalo žuriim ali desiće se možda i to. neće sada a nekako šta drugo da kažem. razbila sam imaginarne svetove pa je gluplje, možda. mada nije ni ovo nešto. ovo i nije zabavno više, opet su tu neke pojave
    pojela sam neke zamotane pekarske proizvode. umorila sam se i na drugom kompu koji nije baš neki ne mogu da updateujem windows. ništa i dalje.
    ovo mi se i ne čita, možda ću samo da obrišem eto danas je neki novi dan, neki se kao prenemažu pa ću možda i ja, možda sam to već ali sad drugačije. ali šta znam ako pričam da ne pređe na mene. možda je već prešlo. sad sam i ja prenemagač II
    bolje je kad si za računarom koji ne zaglavljuje, ili internet ne zaglavljuje, bolje je, ali ovo ovako stoji mene kao baš briga. možda neću moći opušteno da pišem
    hihi ko će ovo da pročita, bolje ja dok me ne nađe neka bia, mada nisam im interesantna
    BIA. nekako mi je dosta toga OK pa tako, mada nešto se tamo dimi
    Ažurirano 22.10.2016. u 16:25, autor: hirajgoagain
  10. hirajgoagain (avatar)
    mnogo je ovo veliko. i neke mračnije teme tamo
    mislim da je bez veze pomalo ili više
    evo ovo je slatko https://www.youtube.com/watch?v=QK8mJJJvaes
    ima tri J kao đavo. oni se jako vole?
    ok, neka, sad šta je tu đavo, ako pitam a ne častim, ni ne priča mi se. ponekad pomislim da je ovo loše ovo pisanje
    shvatila sam da je ovo onako, pre neku godinu je bilo bolje pa sam doprinela raspadu mislim. mislim da ću ovo možda i da zatvorim, biće mi opuštenije. htela bih da se izdvajam tamo a nije ok pa sam na mukicama. nekako bih ovo ugasila ili skratila. možda mi je ovo kamen oko životnog vrata. svira mi bijelo dugme : )) "bijelo dugnme". šteta što sam se odala nekako. počeću baš gluposti da pišem. za mene bi napisao lošu kritiku. dokle ovo
    uzmem dve tri pesme bijelog dugmeta pa ih slušam tj sad sam reklama ali i nisam. možda da izbacim blogovanje, nisam sigurna. tj izvrti ytube pesme pa ih vrti u krugu. eto šta da kažem osim da neću mislim biti zvezda a htela sam, mada sad me možda naprave u karikaturu. ok ne zvezda ali ne piše mi se
    ispao mi telefon pa sam se vraćala
    eto ništa ne mogu da napišem celo. možda je ovog dosta, danas sam razmišljala možda se i ponavljam. ponavljam se, nedelja je danas. šta ima dobro a šta onako eto tamo se nisam upisala sada ovo ono. nastaviću sutra verovatno sa seljanom a danas sam kao fina, nešto mi je bilo neprijatno da opet to izvlačim mada mi to padne na pamet. ali neke stvari su dobre. ovako privatno bih mogla da napišem nešto mada bi posle opet bilo glupo
    Ažurirano 09.11.2016. u 21:20, autor: hirajgoagain
  11. hirajgoagain (avatar)
    nipšta od neke seljane, sad puštam šade. šta ima, pa ništa, neću ovde da pišem nostalgično me nešto vuče
  12. hakim bej (avatar)
    Daj tu seljanu.
  13. sanja* (avatar)
    aj stvarno, daj seljanu.
  14. hirajgoagain (avatar)
    ma nije to ne znam kakva seljana da vas ne razočaram, mislila sam onako da me niko ne čita pa da mogu to da napišem
    možda od bijelog dugmeta i tako neki yu rock, to slušam na poslu
    nisam stručnjak za seljanu ali evo neka tri spota od belog dugmeta onako da nešto ipak ima

https://www.youtube.com/watch?v=75Wrd-tUirI
    https://www.youtube.com/watch?v=JcqB__1jffw
    https://www.youtube.com/watch?v=w7Wx1V9GNcs

to je isti album i verovatno su ufilmili pesme jer je BD bio viđeniji bend pa im je TV ufilmila pesme
    možda sve ono od yu rocka tipično kad su ranjeni muškarci. nemam pojma ali evo nešto
  15. hakim bej (avatar)
    Taj album mi je Marina kupila. Jos ga cuvam.
  16. hirajgoagain (avatar)
    ove i nisu lоše u stvari.
    https://www.youtube.com/watch?v=HiteRTFh_vQ evo je i marina
    hm
    malo se neko javio ali izgleda da je incidentno a možda sam i razočarala auditorijum a uneta mi je i nesigurnost
    dobro pošto sam ih razočarala a oni se vole i šta još. seljana mi pada na pamet neki narodnjaci tj šemsa mislim 2 pesme ali možda to i nije seljana. ne znam šta je tačno
    imam mnogo nekih mailing lista a nit ih čitam nit se odjavljujem. ponekad otvorim neku i deluje mi korisno
    eto kako da znam kad je ok. nije mi se to svidelo pa sam se vratila.
    hoće seljanu i još se razočarali, ali ne znam šta bi to bilo zapravo. malo me je obradovalo što ima jedna reputacija ali možda i nije neka mega. zašto mene to nešto zaobilazi
    ? e pa mogu na to da probam da odgovorim pomoću praktične intuicije : ))) mad auvek odustanem u toj igrici. inače ima biografija bijelog dugmeta da tako nazovemo, napisao je dušan vesić, ali to valjda još pre neku godinu, a on je autor filma o ekv koji ste verovatno gledali, kao 4 nastavka. eto pravi sam rok informator. možda previše pominjem sebe a bilo bi lepo da legnem rano pa da se lako probudim ali nikako mi to ne ide. ovaj nešto čačno pa ništa, ništa od sunčane strane, ako je izvodljiva uopšte a nemam ni vremena
    ne volim talente, možda treba to da prevaziđem jer bih ih ugrozila. danas sam prvo ovde. evo mislila sam da malo ovo i prestanem, ovo svakodnevno, ali danas izgleda ne prestajem ali možda ću neki dan. šta da pišem. nemam više ništa da pišem. spava mi se. možda sam malo onako kao iz neke bia-e. nešto krenula da mislim pa neću. možda pročitam sutra ovo i uradim nešto npr ugasim
    a ne čita mi se sada, bolje da ne najavljujem. nešto mi se ne da da čitam, valjda je glupo i mislim da sam oterala neke ovime
    ali nešto da počnem da razmišljam, da li da gasim ili šta drugo. al vreme je za spavanje. i danas je tu negde vreme za sp
    treba ovo da sredim a i glupo je

san svakog forumaša (krstarice?) pa i mene je da bude ovo: http://www.urbandictionary.com/define.php?term=badass
    e možda sam to pokvarila nekad ali nema veze
    neki su možda već pa im to nije san a da li sam se ja sad odatle ispisala
    ko zna šta misle kad pročitaju, sad mi se internet zaglavio i ne znam šta još treba. opet ta buka a neću se buniti
    nemam ni danas ništa, pogledala bih ovo ali me sad mrzi, spava mi se. mislim da ću ovo polako da privedem kraju ali danas nemam vremena
    zeznula sam pa me ne vole čini mi se da će se to proširiti i povremeno mi padaju ideje na pamet kako da sprečim ali možda će se desiti svejedno. pišem ovako jer zamislite napišem konkretno i pronađu. mada već i sami dosta znaju
    crko mi bojler. možda sam u stvari interesantna, šta ću onda, polazim od toga da nisam a ovako ću da se uobrazim
    Ažurirano 08.12.2016. u 21:06, autor: hirajgoagain
  17. hirajgoagain (avatar)
    juče sam otvorila impulsivno temu a danas me malo sramota. takođe imam neki doživljajčić koji kao hoću da ispričam ili neću i tako me to muči a verovatno nije bitno tj nije bitno i problem je što ne otpustim da tako kažem, možda ne treba ni da pišem, obično to ne vodi nikuda, mora nekuda, dobro
  18. sanja* (avatar)
    zdravo
  19. hirajgoagain (avatar)
    ćao
    mogu svašta da dodam
    već neko vreme ovo dopunjavam svakodnevno po manje ili više. ali mislim da ću prestati s takvim sistemom
    imala sam neku raspravu na igrama bez granica - forumskim, i danas treba da vidim šta se desilo
    ostatak mi se ne piše sad mada možda napišem sutra ili nikad
    nešto mi se ne prestaje kao šta će biti, mada mogu, nije baš toliko važno. možda probam

srećna nova godina 2017.
    nisam odavno pisala i ne moram juče i nisam bila najriba pa me to nervira, mada možda je to ludilo
    treba se posle vratiti na posao i nastaviti gde si stao kao znaš
    eto malo da se odmorim mada ne znam
    nisam baš ni ok, a kao treba da budem, a kao i jesam, tako nekako
    dosadno je ovo ponavljanje jesam nisam itd
    Ažurirano 01.01.2017. u 21:37, autor: hirajgoagain