BULEVARSKO ZASTRAŠIVANJE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

BULEVARSKO ZASTRAŠIVANJE

Oceni ovaj blog
Da dragi moji , u svoj našoj sveopštoj životnoj bedi , naše redakcijske informativne delije , bombarduju nas kataklizmičkim naslovima , koji skreću pažnju sa državne pljačke i okupacione vladavine političkih kriminalaca sa ratnim profiterima - ovaj pardon , sa vladavine časne patriotske elite i nove komunjarsko odgovorne buržoazije...Ko god pročita ovaj naslov :

"STIGAO NAJHLADNIJI TALAS U 2015. ulazimo okovani ledom "

- zaista se zaledi . I džaba mu termometar , kineski , ispred vrata ili sa spoljašnje strane prozora ; jok more , rečeno sa zvaničnog mesta , okovani smo ! Pa oni znaju , jeli ! Pa naravno da znaju , kad su se toliko obogatili i žrtvovali patriotski u ime naroda - mislim u onom smislu : novac kvari ljude , uništava duše , đavoljski , a valja se spremiti svjetla obraza za nebesnu majčicu srbijicu i večni život - rajski u njoj. Zato ovi , mislim na patriote , uzimaju , ma šta uzimaju , otimaju sve što mogu od stanovništva , kako bih otpremili u večni raj - a oni , neka im posle života pakao bude , oni će se žrtvovati u ime svog voljanog i ljublenog stanovništva , a njima kako bude ; AKO SE SETE SETE NA DAN STRAŠNOGA SUDA , DOBRO JEST , AKO SE NE SETE , NEMA VEZE - PAKAO IM NEĆE TEŠKO PASTI SAMO KAD JE STANOVNIŠTVU NEBESKI VEČNI RAJ OBEZBEĐEN .
I tako u ovoj okovanosti , zimskoj , koja će biti sva takva i 2015 , po toj prognozi , mi , stanovništvo čekamo naše spasioce , da iz helikoptera , ili pak iz cepelinskog nebeskog autobusa , priskoče nam i spasu nas , ka lane . Ciča , mećava , zima - a on naš spasilac usred nedođije sa nebesa hita i spašava : NE GURAJTE SE , PRVO DECA , PAŽENE ; sikter be , kud si navro ko sačuvaj me bože , prvo deca .....

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/522...-okovani-ledom

Pošalji "BULEVARSKO  ZASTRAŠIVANJE" na Facebook Pošalji "BULEVARSKO  ZASTRAŠIVANJE" na Google Pošalji "BULEVARSKO  ZASTRAŠIVANJE" na My Yahoo! Pošalji "BULEVARSKO  ZASTRAŠIVANJE" na Live Pošalji "BULEVARSKO  ZASTRAŠIVANJE" na MySpace Pošalji "BULEVARSKO  ZASTRAŠIVANJE" na Twitter Pošalji "BULEVARSKO  ZASTRAŠIVANJE" na Digg Pošalji "BULEVARSKO  ZASTRAŠIVANJE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ...nešto mi se javlja , biće za N.G. ovakvih akcija na pretek :

2. faraonn (avatar)
    ...Loni,- ovi ponekad i približe...
    ali,
    što jes' jes'
    baca se lovačka sutraga...
    ....sad i jest vrijeme
    za,-nevrijeme...
  3. 123loncar (avatar)
    ...zahvaljujući požrtvovanju vlasti progurasmo i ovaj dan okovani ledom i snegom ....šta će sutra biti , neznam - naročito ako vlast posustane , a nebesa navale sa snegom i niskim temperaturama ?
  4. Dušica D. (avatar)
    Ja ne brinem, tu je Vučko da nas spase, pa i sam si reko
  5. 123loncar (avatar)
    ...lsako je tebi , kad često svraća u tvoj kraj....od nas i bog digao ruke - ej , zavejani smo , zaleđeni ...zamisli sneg pao čitavih desetak cm.....pa zar to nije kraj sveta !