BUĐENJE ĆOSIĆEVSKO-ĆOPIĆEVSKE ISTINOLJUBIVOSTI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

BUĐENJE ĆOSIĆEVSKO-ĆOPIĆEVSKE ISTINOLJUBIVOSTI

Oceni ovaj blog
I ćosićevci i ćopićevci , svojim intelektualnim marifetlucima , živeli su prekrasno na grbači šumadijskopomoravskog stanovništva ; napunili zemlju masovnim grobnicama U POSLEDNJEM VEKU , o čemu ćuti njihova istinoljubivost i DANAŠNJA DUHOVNOST SRPŠTINE - kao da vreba svojim polemičkim stavom nove žrtve ! A kako sa njima , ćosićevsko ćopićevcima , nije raskinut đavoljsko intelektualni pakt , biće još podmuklih , prostačko ništačkih satiranja stanovništva šumadijsko moravskih atara . Sav taj posao , satiranja , biće vođen sigurnom rukom karađorđevića - apisovaca u liku i delu političkih sekti - kako na vlasti , tako i uopoziciji .

Ćosićevci i ćopićevci

Autor: Momčilo Đorgović

Sa nekoliko priča iz Bašte sljezove boje Branko Ćopić se uključuje u raspravu koja je počela krajem prošle, trajala je cele ove godine: "naše" pobede u Prvom svetskom ratu, "naši" trijumfi na početku i na kraju rata, sarajevski atentat kao "naša" veličanstvena borba za slobodu. Ćopić, i kao književnik i kao Bosanac i kao Srbin je o svemu tome imao drugačije mišljenje.

- See more at: http://www.danas.rs/dodaci/nedelja/cosicevci_i_copicevci.26.html?news_id=294916#sthash.ztEkBkxn.dpuf

Pošalji "BUĐENJE ĆOSIĆEVSKO-ĆOPIĆEVSKE ISTINOLJUBIVOSTI" na Facebook Pošalji "BUĐENJE ĆOSIĆEVSKO-ĆOPIĆEVSKE ISTINOLJUBIVOSTI" na Google Pošalji "BUĐENJE ĆOSIĆEVSKO-ĆOPIĆEVSKE ISTINOLJUBIVOSTI" na My Yahoo! Pošalji "BUĐENJE ĆOSIĆEVSKO-ĆOPIĆEVSKE ISTINOLJUBIVOSTI" na Live Pošalji "BUĐENJE ĆOSIĆEVSKO-ĆOPIĆEVSKE ISTINOLJUBIVOSTI" na MySpace Pošalji "BUĐENJE ĆOSIĆEVSKO-ĆOPIĆEVSKE ISTINOLJUBIVOSTI" na Twitter Pošalji "BUĐENJE ĆOSIĆEVSKO-ĆOPIĆEVSKE ISTINOLJUBIVOSTI" na Digg Pošalji "BUĐENJE ĆOSIĆEVSKO-ĆOPIĆEVSKE ISTINOLJUBIVOSTI" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Trinito (avatar)
    sta bi ti covece da Danas nedajboze prestane izlaziti?
  2. 123loncar (avatar)
    ,,,neznam kako si to izkužio stari moj - mada nije šteta neka prevelika , kad je reč o prosvetiteljskoj ulozi....bilo bi šteta samo za uposlenike....zaista , samo zbog ljudi je šteta !
  3. Trinito (avatar)
    bez Danasa ti bi bio gluvonem covek.
  4. 123loncar (avatar)
    ...ma danas sam gluv za sve bestijalnosti , sutra ću biti slep , možda ; kažem možda ali ne verujem...ali nikad neću biti nem....i mrtav ću sa krovova da vičem...samo gluvi , neuki i pokvareni neće čuti šta govorim !
  5. Trinito (avatar)
    Laza Lazarevic, mislim na ustanovu, place za tobom.zasto ne pokusas lecenje dok je jos vreme?
  6. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio Trinito
    Laza Lazarevic, mislim na ustanovu, place za tobom.zasto ne pokusas lecenje dok je jos vreme?
    ...bogami , to što tebi uliniše ti beogradski lečnici , sramota je za medicinu i ljudski rod....zaista....zato hvala , daleko im bela kuća ....lepo sam uplaćivao redovno za zdravstvo , a ono ćorak...oni se nad tobom iživljavali...sramota...baš mi dođe žao , kad god se setim tebe ! ......žalosno , života mi !....ne može ni deda mraz da ti više pomogne , posle tretmana kod njih...jedino da se učlaniš kod radikala....oni su sanatorijum za takve slučajeve !...mada su ovi striroporci malkice bolji od njih !....imaju dobru kamuflažu , kopiraju dosmanlije !
  7. Trinito (avatar)
    nemo da se ljutis, pripadam sasvim drugoj politickoj opciji i ako je moguce da ti lobotomiju urade onako ljudski a ne polovicno kao zadnji put. mozda ipak za zdravstvo nisi uplacivao dovoljno....
  8. 123loncar (avatar)
    ...ma ne ljutim se , ali me prostakluk , primitivizam , glupost i beda uma unesrećuju i čine nemoćnim...no nema veze neka ti , teraj kad si već zajašio...
    ...pozdrav i Srećna ti Nova godina !