RUSKI LAKI KEŠ ! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

RUSKI LAKI KEŠ !

Oceni ovaj blog
Početkom ovog veka , firmu mi na doboš kupe ameri ! Tom prilikom dođoše nam neki ameri u firmu, "stručnjaci" , jeli , od kojih sam čuo da njihova radnička sirotinja , verovali ili ne , samopovređuje se na poslu kao Stole ( mišljah ) , zbog love . Navodno , firma ih obavezno obeštećuje , nezavisno od lične krivice , a osiguranje im isplaćuje sve premije za telesne povrede ili invaliditet , koja nastane na radu ! Pričaju , seku ljudi prste , lome se i to naplaćuju . Sa nevericom sam slušao te priče , čak i one koje su mi dokumentovali kroz program zaštite na radu . Sve mi to beše neverovatno - nezamislivo !
Posle toga , negde na netu , pročitam da svaki ruski automobil , malo bolji , ima kameru , koja beleži sve od trenutka paljenja motora ! To je kažu , autentična zaštita od najezde samoubica i lovaca na laki keš !
Neka vrsta novog ruskog ruleta !
Da je ovaj ruski sirotinjski rulet , kockarska igra , na neki način dokazuje i ova novinska vest :

"Baksuzni samoubica iz Rusije je verovatno zamislio da će svojim skokom zadobiti lakše povrede i uspeti da naplati osiguranje ili barem dobije nešto novca od vozača, koji je ceo incident snimio kamerom u automobilu, a svojim brzim refleksima sprečio tragediju."
http://vesti.mojauto.rs/Istrazujemo/512727/Pogledajte-Zasto-se-ovaj-Rus-bacio-pod-automobil-u-pokretu

Pošalji "RUSKI LAKI KEŠ !" na Facebook Pošalji "RUSKI LAKI KEŠ !" na Google Pošalji "RUSKI LAKI KEŠ !" na My Yahoo! Pošalji "RUSKI LAKI KEŠ !" na Live Pošalji "RUSKI LAKI KEŠ !" na MySpace Pošalji "RUSKI LAKI KEŠ !" na Twitter Pošalji "RUSKI LAKI KEŠ !" na Digg Pošalji "RUSKI LAKI KEŠ !" na del.icio.us

Ažurirano 20.11.2014. u 18:23, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. SibirskiTigar (avatar)
    bem ti budale
  2. zxy (avatar)
    A na šta ove naše samoubice računajumada mislim da oni neki keš avans dobiju ali računaju na još
  3. 123loncar (avatar)
    ...gledao sam takozvanu nastavnu dokumentaciju ( sa video filmom ) , crnja odsekao "nepažnjom" dva prsta i sredio šaku ličnom nepažnjom ; maznuo nešto preko stoiljadarki dolara - navodno se kaje do neba...doduše mlad čovek - na polivini radnog veka...no , u velikim industriskim američkim centrima i njihovim sistemima , ovakve pojave nisu retkost....
    ....i kod nas u velikim sistemima koje drže stranci , isplaćuju obeštećenja ( što od firme što od osiguranja koje firma plaća )....no lova je mala...rekao bih beznačajna u odnosu na telesni invalidtet...
    ...okreni obrni , ljudi mašine - argatori , snalaze se u ludističkom pokretu....
    ...samo ovaj ludistički pokret okrenut je protivu bioloških mašina , a onaj jangleski koji je Lud pokrenuo , bio je protivu mehaničkih mašina - da tako kažem....
    ...otišao svet u đavolju materinu !
  4. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...gledao sam takozvanu nastavnu dokumentaciju ( sa video filmom ) , crnja odsekao "nepažnjom" dva prsta i sredio šaku ličnom nepažnjom ; maznuo nešto preko stoiljadarki dolara - navodno se kaje do neba...doduše mlad čovek - na polivini radnog veka...no , u velikim industriskim američkim centrima i njihovim sistemima , ovakve pojave nisu retkost....
    ....i kod nas u velikim sistemima koje drže stranci , isplaćuju obeštećenja ( što od firme što od osiguranja koje firma plaća )....no lova je mala...rekao bih beznačajna u odnosu na telesni invalidtet...
    ...okreni obrni , ljudi mašine - argatori , snalaze se u ludističkom pokretu....
    ...samo ovaj ludistički pokret okrenut je protivu bioloških mašina , a onaj jangleski koji je Lud pokrenuo , bio je protivu mehaničkih mašina - da tako kažem....
    ...otišao svet u đavolju materinu !
    Al sve to nije naš nivo...a dokumentaciju za to naći ćeš u svom džepu uskoro ako ti još nije jasno
  5. 123loncar (avatar)
    ...ja sam kupio zamrzivač - sandučar ; ima dest kodine garancije , ej , od nemačke firme , koja počinje da važi na dan uključenja....svu lovu primam preko državne banke...nisam osiguran ni kod jedne firme...ne radim , vatam zijala....tako da sam se od familije osigurao , a i njih sam osigurao sa zamrzivačem....mnim , svima je u interesu da živim...čak i internet provajderima , poreskoj , komunalnim firmama ; džeparoše pitam koliko im treba , pa častim preko toga ....ulice ne prelazim , na državu pazim !