KO - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Antaeus

KO

Oceni ovaj blog

Ko li me tako zajeba???
Za moje stihove, za moje tekstove treba mnogo više od onog što dobih u trgovini.
Komšija trgovac: 3 litra piva Vam je dovoljno da se utepate od alkohola,garantovano.
Strašno je to što ja verujem ljudima i šta sad da radim???
Popih ta 3 litra, a fali mi bar još toliko da iskažem ono što sam hteo.
Da li da tužim trgovce, ili da ipak prestanem da se izražavam???

Autor:Silton

31.10.2014.
20:15

Pošalji "KO" na Facebook Pošalji "KO" na Google Pošalji "KO" na My Yahoo! Pošalji "KO" na Live Pošalji "KO" na MySpace Pošalji "KO" na Twitter Pošalji "KO" na Digg Pošalji "KO" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Olakšaj sebi ,izbaci to pivo,pa pokušaj ponovo,msm da ti malo fali da istina iz tebe provali
  2. 123loncar (avatar)
    ....ma jok , trgovac je đavolja ljuska , navlači te na alkoholizam i njegov profitizam... banda je to....poklanjaj mu tekstove i piši dalje iz čistog uma i zdravog tela....đubre trgovačko , ide okolo i priča , da ima takvih desetak stalnih pivopijaca , očas bi sazidao soliter ...đubre đavolje....takve neće moći da iskoreni ni strašni sud !
  3. Silton (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Olakšaj sebi ,izbaci to pivo,pa pokušaj ponovo,msm da ti malo fali da istina iz tebe provali
    More neću da izbacujem, samo ću da dodajem, msms pivo.
  4. Silton (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ....ma jok , trgovac je đavolja ljuska , navlači te na alkoholizam i njegov profitizam... banda je to....poklanjaj mu tekstove i piši dalje iz čistog uma i zdravog tela....đubre trgovačko , ide okolo i priča , da ima takvih desetak stalnih pivopijaca , očas bi sazidao soliter ...đubre đavolje....takve neće moći da iskoreni ni strašni sud !
    Stoka trgovačka, umesto da kaže, malo je bre 3l. dodaj još toliko, minimum...