ZNACI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

ZNACI

Oceni ovaj blog
Živimo u teškim turbolentnim vremenima , svetskih razmera ! Ima se utisak da dolazi kraj , čiji je početak u rukama svetskih moćnika i silnika ! Rusija je od njih proglašena za "državu odmetnika" , po ko zna koi put u istoriji čovečanstva , te obračun sa njom "državom odmetnicom od svetskog humanog poretka" , kao i uvek , koštaće milionskih žrtava rusko stanovništvo ; a i evropske države daće pozamašan broj milionskih ljudskih žrtava , kao uzgrednu štetu ! Sirotinja o ovome ćuti , dok na nebesima viđaju se čudne prilike !

"Misteriozni bljesak je na 11 sekundi obasjao rusko nebo u blizini Jekaterinburga. Vlasti su odbile da komentarišu slučaj."

Pošalji "ZNACI" na Facebook Pošalji "ZNACI" na Google Pošalji "ZNACI" na My Yahoo! Pošalji "ZNACI" na Live Pošalji "ZNACI" na MySpace Pošalji "ZNACI" na Twitter Pošalji "ZNACI" na Digg Pošalji "ZNACI" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    Ima , mori pope neke pravde , na ovom svetu !
    Ma to sirotinja napasa svoju mučeničku dušu , na nesreći svojih zlotvora ! Svevišnji je milostiv i prašta !
    A jok more , jok ! A znaci sa neba ? Jok more , kažem ti pope , ima nekakve pravde na ovom svetu !

....tako to biva sa malima , koji trpe svakakve nedaće i čekaju znake sa neba...nekog svog milosrdnog anđela....nije to onaj iz *999....tri devetke su kaže puk znak sotone....možda je ovaj , beli...mora biti on - BELI ANĐEO !

"Nove snažne padavine pogodile su američku saveznu državu Njujork, a naročito teška situacija danas je u gradu Bafalu, koji je gotovo "zarobljen" snegom čija visina dostiže više od 2.4 metara dok meteorolozi predvidjaju nastavak padavima."

... e sad vi ne morate da verujete u pravdu , pogotovo ne u nebesku - ali možete slobodno u duši da joj se osmehnete , da je pozdravite , zaradujete se ...ako ništa drugo ono zbog snega , sneška belića , Arhangel Mikaila , Božić Bate , Sv. Nikole i svega što sledi ovih dana...radujsja dušo paćenička !
  2. 123loncar (avatar)
    ....pa ako vam se ovo moje nemušto kazivanje nije svidelo , pogledajte šta u tom kontekstu propoveda papa - rimski :

"Bog uvek prašta, ali Zemlja ne".

...i on računa sa nekom pravdom u ovom svetu pohlepe , nasilja , otimačine .....

"Papa Franja je upozorio danas da planeta Zemlja neće oprostiti zloupotrebu njenih resursa radi profita i pozvao je svetske lidere da obuzdaju svoju pohlepu i da pomognu gladnima ili rizikuju scenario sudnjeg dana u kojem se priroda sveti."

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/512808/Papa-Franja-Ljudska-pohlepa-ce-unistiti-svet

....pa ako jedan crveki veliko dostojnik mni da se priroda sveti pohlepnin profitabilistima , onda mislim da bespomoćni imaju na svojoj strani moćnog saveznika - majku prirodu !
  3. zxy (avatar)
    "Kraj civilizacije će biti teško prepoznati jer će imati izgled velikoh uspena"(neki stari grčki teolog) a baš tako današnji svet izgleda
  4. Lavitta (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt267053]"Kraj civilizacije će biti teško prepoznati jer će imati izgled velikoh uspena"(neki stari grčki teolog) a baš tako današnji svet izgleda :per:[/QUOTE]

Msš kad se gleda sa Olimpa:lol:
  5. zxy (avatar)
    Citat Original postavio Lavitta
    Msš kad se gleda sa Olimpa
    Jok,iz žablje perspektive
  6. 123loncar (avatar)
    ...ma gledao sam ovu stvar " Bog prašta , a zemlja ne " , svojim očima....prvi put sam tu pojavu uočio na dinarskom masivu , u onim kršnim razuđenim selima , kako seljani otimaju od zemlje...bukvalno otimaju , rovare , u jurnjavi za što većom dobiti - a ne čine ništa na sanaciji tih rana...erozija nekakva , počela je planinu da uništava , razgolićuje - da je teško bilo stočarstvo , a još teža nekakva poljoprivredna delatnost....ljudi su bežali iz tih krajeva...gledao sam napuštena omanja sela...bez ijedne glave stanovnika...u njihovim atarima , vegetacija se obnavljala , a putevi ukorovljivali sitnjim rastinjem...
    ...ovako nešto sam prepoznavao i na staroplaninskom masivu...često tamo i danas idem...pričao sam im svojevremeno o toj pojavi , u kojoj se zemlja sveti pohlepi...nikad me nisu razumeli , imam utisak ( moram da priznam sem jednog starog popa)....sad tamo mnoga sela su se svela na pedeset stanovnika - a samo pre tri četiri decenije bila su brojala preko hiljadu dve glava... drumovi u njihovim atarima su ukorovljeni....trava opsela planinu i bor...toliko se priroda obnovila da vukovi zimi silaze do ivice sela....divlje svinje noću silaze u dno sela i uništavaju sve pred sobom....strašno....
    Ponekad mislim da ta prirodna pravda , usmerena protivu čovekove gluposti , samoživosti , pohlepe , sebičnosti deluje kao kazna sa nebesa - šta li !
  7. Lavitta (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt267056]Jok,iz žablje perspektive:lol:[/QUOTE]

Što...šta fali perspektivi toj...eto,pitaj Voltera ako meni ne veruješ:lol:...mada to već nije tema ovog bloga tako da...ispričavamo se:confused:
  8. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...ma gledao sam ovu stvar " Bog prašta , a zemlja ne " , svojim očima....prvi put sam tu pojavu uočio na dinarskom masivu , u onim kršnim razuđenim selima , kako seljani otimaju od zemlje...bukvalno otimaju , rovare , u jurnjavi za što većom dobiti - a ne čine ništa na sanaciji tih rana...erozija nekakva , počela je planinu da uništava , razgolićuje - da je teško bilo stočarstvo , a još teža nekakva poljoprivredna delatnost....ljudi su bežali iz tih krajeva...gledao sam napuštena omanja sela...bez ijedne glave stanovnika...u njihovim atarima , vegetacija se obnavljala , a putevi ukorovljivali sitnjim rastinjem...
    ...ovako nešto sam prepoznavao i na staroplaninskom masivu...često tamo i danas idem...pričao sam im svojevremeno o toj pojavi , u kojoj se zemlja sveti pohlepi...nikad me nisu razumeli , imam utisak ( moram da priznam sem jednog starog popa)....sad tamo mnoga sela su se svela na pedeset stanovnika - a samo pre tri četiri decenije bila su brojala preko hiljadu dve glava... drumovi u njihovim atarima su ukorovljeni....trava opsela planinu i bor...toliko se priroda obnovila da vukovi zimi silaze do ivice sela....divlje svinje noću silaze u dno sela i uništavaju sve pred sobom....strašno....
    Ponekad mislim da ta prirodna pravda , usmerena protivu čovekove gluposti , samoživosti , pohlepe , sebičnosti deluje kao kazna sa nebesa - šta li !
    Pa brani se Zemlja ,živo biće je i ona,sumnje nema.Eto bušili skoro led na Arktiku i analizirali odnoc kiseonika i CO2 i lepo uočili kako je planeta u raznim epohama regulisala količinu života.Ne brini,napraviće ona nužne korekcije i ovoga puta
  9. 123loncar (avatar)
    ...vala baš brani !