ILI... ILI... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Antaeus

ILI... ILI...

Oceni ovaj blog

Koliko sam puta postavio sebi jedno te isto pitanje,
ali još uvek ne nađoh pravi odgovor.

PITANJE
Ako sam zaljubljenik u žensku lepotu,
ako me fascinira lepota zenskog tela,
da li sam ja seksualni manijak,
ili sam samo obožavaoc umetničkog dela majke prirode?

Autor:Silton

31.10.2014.
00:52

Pošalji "ILI... ILI..." na Facebook Pošalji "ILI... ILI..." na Google Pošalji "ILI... ILI..." na My Yahoo! Pošalji "ILI... ILI..." na Live Pošalji "ILI... ILI..." na MySpace Pošalji "ILI... ILI..." na Twitter Pošalji "ILI... ILI..." na Digg Pošalji "ILI... ILI..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Pa sad, zavisi, koliko često i s kojim razlogom daješ praktičan kritički osvrt na Umetnice
    Hoću da kažem, zavisi koliki ti je obrt
  2. Silton (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Pa sad, zavisi, koliko često i s kojim razlogom daješ praktičan kritički osvrt na Umetnice
    Hoću da kažem, zavisi koliki ti je obrt
    Svaki dan se osvrćem, obrćem, dobro mi je vrat još uvek u funkciji.
  3. 123loncar (avatar)
    SUDEĆI PO PONOSNIMA , ispašćeš manijakalni prirodnjak ; a to stanje po njima nije dobro !
  4. Silton (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    SUDEĆI PO PONOSNIMA , ispašćeš manijakalni prirodnjak ; a to stanje po njima nije dobro !
    E, vala neka sam i manijak, ali samo sa ženama.
  5. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio Silton
    E, vala neka sam i manijak, ali samo sa ženama.

To care !
  6. zlatan0 (avatar)
    Ako si ti manijak onda se priroda gadno poigrala sa nama muskarcima dodelivsi nam njih i stvorivsi nas tako da ih obozavamo.One su nama idealna suprotnost,kao i mi njima i zeleti njih u svakom smislu po meni nemoze biti manijakalno,vec prirodno.
  7. Silton (avatar)
    Citat Original postavio zlatan0
    Ako si ti manijak onda se priroda gadno poigrala sa nama muskarcima dodelivsi nam njih i stvorivsi nas tako da ih obozavamo.One su nama idealna suprotnost,kao i mi njima i zeleti njih u svakom smislu po meni nemoze biti manijakalno,vec prirodno.
    Tako je zlatan0, hvala.