Kolko ja jela meso... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Kolko ja jela meso...

Oceni ovaj blog

Mesecima glavna tema penzioner!? I taman kad se sve to primirilo penzoneri dobiše još jedan šamar,doduše više liči na moždani udar izazvan nevericom!Novine pišu da nacionalne penzije ne podležu ovom zakonu?Zašto je većina nosioci tih penzija oduvek bila privilegovana po raznim osnovama?

Vlast se pravda time i kaže da to nisu penzije već priznanja.Možda bih mogo i da prihvatim ali ako su priznanja zašto se isplacuju iz PIO fonda?

Hocu da se ogradim odmah.Mi smo mala zemlja i svaki sportski rezultat treba nagraditi,zaslužili su njih ne treba dirati.Ali ima onih koji su pijančili i lomili po kafanama,danas sede zavaljeni u fotelji na televiziji i oblizujuci usne kao da se svima podsmevaju.Opet jedna se ceo život kockala,u jednoj noći gubili para kolko neki penzioneri za ceo svoj život ne mogu da prime penziju..Gledam ona pevaljka prima na RTSu platu i prima nacionalnu penziju.Žive bre u vilama,voze najskuplje automobile i država ih nagradjuje "priznanjem' i još neće da ga umanji a da ne pitam ko od njih plaća porez?

Zaključak je prost,udri po penzioneru jer je nemoćan i nezaštićen i zato što ćuti i zato što nije penzioner nego invalid al' u mozgu.Znam da se niko neće potresti zbog ovoga al dobro.

Moja komšinica Dara kaže: "ne mogu im ništa osim da kažem dabogda ebali onoliko puta kolko ja jedem meso"

Pošalji "Kolko ja jela meso..." na Facebook Pošalji "Kolko ja jela meso..." na Google Pošalji "Kolko ja jela meso..." na My Yahoo! Pošalji "Kolko ja jela meso..." na Live Pošalji "Kolko ja jela meso..." na MySpace Pošalji "Kolko ja jela meso..." na Twitter Pošalji "Kolko ja jela meso..." na Digg Pošalji "Kolko ja jela meso..." na del.icio.us

Ažurirano 11.11.2014. u 01:34, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
  1. 123loncar (avatar)
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Na zalost nema ovde nista cemu bi se aplaudiralo.Aplauz treba uputiti ovima sto primaju mesecno 'priznanje' od 150.000 dinara.Moze im se,zato nije ni cudo sto vlast pijanci sa pevacima.
  3. zxy (avatar)
    E ta kletva će da im dodje glave ,teže kletve nisam čuo i kako stvari sa mesom stoje biće im još i gore..msm lepo je od Dare što ih tako prokle
  4. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    E ta kletva će da im dodje glave ,teže kletve nisam čuo i kako stvari sa mesom stoje biće im još i gore..msm lepo je od Dare što ih tako prokle
    Kad sam Dari reko da cu ovo da napisem ona kaze,nista ti to ne vrede oni ce da odgovore kletvom 'ko me kleo na nesto mi seo'
  5. zxy (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Kad sam Dari reko da cu ovo da napisem ona kaze,nista ti to ne vrede oni ce da odgovore kletvom 'ko me kleo na nesto mi seo'
    Haha možda ih ona zbog toga i klela
  6. 123loncar (avatar)
    Koliko se sećam , kad je Čaušesko obećao rumunima parče mesa , jedamput mesečno , naravno , posle dvogodišnjih reformi - oni su ga bestijalno likvidirali na deponiji....eto , vidite šat meso pravi od ljudi - revolucionare ubice...zato nama ovi ukidaju sve i bacaju prašinu u oči...jao nisu znali da su preplaćeni za ovakvu bestijalnu pljačku.....

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/509069/EKSKLUZIVNO-85-drzavnih-plata-o-kojima-mozemo-samo-da-sanjamo
  7. 123loncar (avatar)
    Na zalost nema ovde nista cemu bi se aplaudiralo.Aplauz treba uputiti ovima sto primaju mesecno 'priznanje' od 150.000 dinara.Moze im se,zato nije ni cudo sto vlast pijanci sa pevacima.
    ...a kletva !?...nek ih anatemiše za vjeke vjekova !...anatema na njih - anatema !
  8. luna-luna (avatar)
    E i ja ih kunem isto ko tvoja komsinica Dara, a kada bi na kletvu odgovrili " ko ih kleo na nesto mi seo", zahvalila bi im se kulturno i rekla da nemam na sta da sednem...nemaju oni mu*da a ni ....
  9. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Haha možda ih ona zbog toga i klela
    Mislis da bi se 'sela'
  10. SibirskiTigar (avatar)
    Koliko se sećam , kad je Čaušesko obećao rumunima parče mesa , jedamput mesečno , naravno , posle dvogodišnjih reformi - oni su ga bestijalno likvidirali na deponiji....eto , vidite šat meso pravi od ljudi - revolucionare ubice...zato nama ovi ukidaju sve i bacaju prašinu u oči...jao nisu znali da su preplaćeni za ovakvu bestijalnu pljačku.....

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/509069/EKSKLUZIVNO-85-drzavnih-plata-o-kojima-mozemo-samo-da-sanjamo
    Kad bi se ispunila Darina kletva pod ovim uslovima bi bili u teskoj neebici
  11. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio luna-luna
    E i ja ih kunem isto ko tvoja komsinica Dara, a kada bi na kletvu odgovrili " ko ih kleo na nesto mi seo", zahvalila bi im se kulturno i rekla da nemam na sta da sednem...nemaju oni mu*da a ni ....
    al, imaju pare
    koje tebi stalno fale
  12. SibirskiTigar (avatar)
    ...a kletva !?...nek ih anatemiše za vjeke vjekova !...anatema na njih - anatema !
    kletve je smislila sirotinja
    koja bogate ne dotice
    jer imaju zastitne prsluke
    u vidu evro novcanica
  13. luna-luna (avatar)
    al, imaju pare
    koje tebi stalno fale
    i sta s tim sto imamu pare...
    ebes bre pare..nisu one najvaznije...potrebne jesu za neki normalan zivot
    ali nikada nisam mastala da imam brdo para, ko Baja Patak
  14. luna-luna (avatar)
    kletve je smislila sirotinja
    koja bogate ne dotice
    jer imaju zastitne prsluke
    u vidu evro novcanica
    njih nista ne dotice...
    ali sve se u zivotu placa i vraca...
    na ovaj ili onaj nacin...
    kako god, ne bih se ja menjala sa njima
  15. SibirskiTigar (avatar)
    i sta s tim sto imamu pare...
    ebes bre pare..nisu one najvaznije...potrebne jesu za neki normalan zivot
    ali nikada nisam mastala da imam brdo para, ko Baja Patak
    Da imas para ne bi morala u banku.
    Kad udjes u banku znaci da si naebala
    imas da vracas dug godinama a da ne znas
    kolika ti je mesecna rata...zato ti trebaju pare
  16. SibirskiTigar (avatar)
    njih nista ne dotice...
    ali sve se u zivotu placa i vraca...
    na ovaj ili onaj nacin...
    kako god, ne bih se ja menjala sa njima
    Zato je srpski penzos genijalac
    Statistike kazu da penzioneri sve duze zive
    a za to je kriva Vlada.Penzije sve manje i zato moraju da jedu
    zelenis i tako poravljaju pritisak,holesterol i duze zive

Ažurirano 09.11.2014. u 18:25, autor: SibirskiTigar
  17. luna-luna (avatar)
    Da imas para ne bi morala u banku.
    Kad udjes u banku znaci da si naebala
    imas da vracas dug godinama a da ne znas
    kolika ti je mesecna rata...zato ti trebaju pare
    Znam da mi trebaju...
    mozda odlucim da opljackam banku
  18. luna-luna (avatar)
    Zato je srpski penzos genijalac
    Statistike kazu da penzioneri sve duze zive
    a za to je kriva Vlada.Penzije sve manje i zato moraju da jedu
    zelenis i tako poravljaju pritisak,holesterol i duze zive

sada, posle smanjenja penzija i plata, svi cemo duze da zivimo...
    pocecemo da pasemo travu, a u travi ima raznih lekovitih biljaka
  19. SibirskiTigar (avatar)
    Znam da mi trebaju...
    mozda odlucim da opljackam banku
    Ja cu da ti cuvam strazu
  20. SibirskiTigar (avatar)
    sada, posle smanjenja penzija i plata, svi cemo duze da zivimo...
    pocecemo da pasemo travu, a u travi ima raznih lekovitih biljaka
    mozemo travu i da duvamo
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja