Hajde da vidimo šta Bog želi. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

Hajde da vidimo šta Bog želi.

Oceni ovaj blog
“Ne želim da trunem u zemlji. Ne želim da se moje oči i moje mlado srce pretvore u prah. Preklinji ih da organizuju da čim budem obešena, moje srce, bubrezi, oči, kosti i sve što može da se transplantira bude izvađeno iz mog tela i dato nekome kome je potrebno... Najiskrenije ti kažem da ne želim da imam grob koji ćeš posećivati da me žališ i tuguješ za mnom. Ne želim da nosiš crninu za mnom."

Oproštajno pismo Iranke koja je ubila silovatelja

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/506111/OBESENA-JER-SE-BRANILA-Oprostajno-pismo-Iranke-koja-je-ubila-silovatelja

U Iranu obeššena žžena zbog ubistva bivššeg obavešštajca koji je pokušao da je siluje

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/505542/U-Iranu-obesena-zena-zbog-ubistva-bivseg-obavestajca-koji-je-pokusao-da-je-siluje

Pošalji "Hajde da vidimo šta Bog želi." na Facebook Pošalji "Hajde da vidimo šta Bog želi." na Google Pošalji "Hajde da vidimo šta Bog želi." na My Yahoo! Pošalji "Hajde da vidimo šta Bog želi." na Live Pošalji "Hajde da vidimo šta Bog želi." na MySpace Pošalji "Hajde da vidimo šta Bog želi." na Twitter Pošalji "Hajde da vidimo šta Bog želi." na Digg Pošalji "Hajde da vidimo šta Bog želi." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. SibirskiTigar (avatar)
    STRASNO
  2. Роло Томази (avatar)
    Да, Иран је држава са много контроверзи.
    Таман почнеш да им се дивиш због једне, а они те згрозе другом ствари....
    Јасно је шта нормалан човек може да мисли о овоме.
  3. faraonn (avatar)
    Iran je zemlja
    u kojoj je decenijama
    ubijana logika i moral podvajao
    a propagande su uvijek udarale na najbolnija mjesta odredjenih ciljeva
    tu pripada i odnos prema ženskim polu
    koji je uvijek kriv svemu
    jer je od Šejtana poslanik...
    Nesretna Rejhana je nesretana karika u ogrlici stida
    Globalizacije...

P.S.
    ...ovo me podsjeti na sirijskog dječaka na operacionom stolu
    koji je na umoru izrekao,- Sve ću vas reći Bogu ...''
  4. Lord Gledston (avatar)
    Takva dogadjanja,ne desavaju se samo u Siriji.Silovanja je bilo devedesetih godina,na stotine,u sramnom bratoubilackom ratu,na teritoriji bivse Jugoslavije. Ali ono sto je mene zainteresovalo,u tom postu,to je nacin
    sahrane. Potpuno se slazem,da danas jedino sahrana Kremiranjem dolazi u obzir. Ja necu,i ne mogu da zamislim,
    da me u zemlji crvi "gustiraju" nekoliko meseci. Da bih to sprecio na vreme (nikada se nezna,kada ce ko da "capne".
    Tako da sam na vreme,iskazao pismeno svoju volju,da zelim da budem kremiran,kad Usud odluci,da stavi neumitnu
    tacku,na moj zivot.
  5. dobra predskazanja (avatar)
    zivota ti...gde ovo , juce kada sma videla temu na hronici prosla me jeza. hbt, osetila ocaj osobe koja zna da ce uskoro biti ubijena......ni za sta.