Ja ljublju tebja - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Ja ljublju tebja

Oceni ovaj blog

Ja ljublju tebja mi je govorila dok smo sedeli zagrljeni pored reke.
Prstima sam joj nežno dodirivao vrat a ona me je snažno obgrlila
sa obe ruke i opet govorila 'ja ljubllju tebja'

Dolaskom cirkusa naše malo mesto je oživelo.Bio je to praznik za sve,decu,odrasle,starije.Uveče svečano obučeni porodično se išlo u cirkus.Šećernu vunu,svilene bombone, ušećerene jabuke su prodavale devojke u kratkim suknjicama.A u cirkusu slonovi,tigrovi,klovnovi,bradate žene,patuljci,zmije i kakav bi to cirkus bio da nije imao i ženu od gume.Eh,žena od gume,zbog nje ovo i pišem.Onog momenta kad sam je ugledao ostao sam začaran lepotom tog tela koje se uvijalo pred mojim očima.Dolazio sam svako veče, sedeo u prvom redu pokušavajući da uhvatim njen pogled.Činilo mi se na momente da me gleda.Po završetku predstave lutao sam izmedju cirkuskih kola nadajući se da ću je naći.Nisam je prepoznao ni kada mi je prišla,.mala,sićušna,crne kose...nešto mi je rekla,nisam je razumeo,govorila je ruski a onda sam shvatio da je to ona zbog koje dolazim svako veče,devojka od gume..pružio sam ruku,nasmejali smo se oboje i ćuteći bez reči,laganim korakom krenuli ka reci.Pokušavali smo da pričamo,nije nam išlo,seli smo na obalu i pustili ruke i usne da govore. Govorila mi je 'ja ljublju tebja' a ja sam mislio da želi da je ljubim i nisam prestajao.Ljubio sam joj ruke,oči,usne sam joj ljubio,sve sam joj ljubio a ona je i dalje govorila ,ja ljublju tebja'..Prolazili su dani,nismo se razdvajali a ona nije prestejala da govori 'ja ljublju tebja'...vreme izdajica približilo je dan njenog odlaska,molila me je da podjem sa njom i kroz suze je govorila 'ja ljublju tebja'.

Cirkus je otišao i ona sa njim, za uspomenu sam od nje dobio ručni sat koji je i danas na mojoj ruci i kad god ga pogledam čujem kako otkucava 'ja ljublju tebja'...

Pošalji "Ja ljublju tebja" na Facebook Pošalji "Ja ljublju tebja" na Google Pošalji "Ja ljublju tebja" na My Yahoo! Pošalji "Ja ljublju tebja" na Live Pošalji "Ja ljublju tebja" na MySpace Pošalji "Ja ljublju tebja" na Twitter Pošalji "Ja ljublju tebja" na Digg Pošalji "Ja ljublju tebja" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. luna-luna (avatar)
    Al ti voliš te gumene žene
    I što bre ne ode sa njom, nego se patiš ovde

Ažurirano 28.10.2014. u 12:55, autor: luna-luna
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio luna-luna
    Al ti voliš te gumene žene
    I što bre ne ode sa njom, nego se patiš ovde
    Nisam ti ja za cirkus,jedino sta sam mogao u cirkusu da radim je da nabijam kolce kad se cirkus postavlja ili da uzvikujem poziv: dodjite da vidite zmiju dugacku od glave do repa devet metara i od repa do glave osam metara
    Ažurirano 28.10.2014. u 13:33, autor: SibirskiTigar
  3. Роло Томази (avatar)
    Добар си ти...
    И позитивно намазан...
  4. 123loncar (avatar)
  5. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio Роло Томази
    Добар си ти...
    И позитивно намазан...
    Pojasni namazan
  6. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Hvala
  7. zxy (avatar)
    Za jednog tigra sibirskog našlo bi se mesta samo da si bolje razumeo šta ti je govorila, ali ..bilo je još cirkusa u životu ,samo kad krene prisećanje...a dal će na blogu biti mesta za sve ..pitanje je
  8. Роло Томази (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Pojasni namazan
    Тешко је бавити се "романтиком", а не бити или брљивко, или- скот.
    Теби успева...
    Не могу јасније...
  9. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Za jednog tigra sibirskog našlo bi se mesta samo da si bolje razumeo šta ti je govorila, ali ..bilo je još cirkusa u životu ,samo kad krene prisećanje...a dal će na blogu biti mesta za sve ..pitanje je
    ZXY mislis da je dobro kad krene prisecanje
  10. SibirskiTigar (avatar)
    Тешко је бавити се "романтиком", а не бити или брљивко, или- скот.
    Теби успева...
    Не могу јасније...
    Hvala ti lepe reci bas kao i one u tvom blogu..cenim.
    Znaci mislis da sam ja bar malo romantican
  11. Роло Томази (avatar)
    Znaci mislis da sam ja bar malo romantican
    Свако је, само нема свако петљу да то и призна.
    Ја се расплачем на слику покислог мачета, али не причај ником...
  12. SibirskiTigar (avatar)
    Свако је, само нема свако петљу да то и призна.
    Ја се расплачем на слику покислог мачета, али не причај ником...

Nemas brige
  13. zxy (avatar)
    ZXY mislis da je dobro kad krene prisecanje
    Pa ...pitanje je ali ..zašto da ne,nismo se borili za džabe
  14. SibirskiTigar (avatar)
    Pa ...pitanje je ali ..zašto da ne,nismo se borili za džabe
    Pa bas zbog toga i pitam,jer mi smo jos uvek borci,rano je za prisecanje zar ne?
  15. zxy (avatar)
    Pa bas zbog toga i pitam,jer mi smo jos uvek borci,rano je za prisecanje zar ne?
    Tako je Bogu hvala al možemo da se malo i prisećamo ugledajući se na marešala
  16. SibirskiTigar (avatar)
    Tako je Bogu hvala al možemo da se malo i prisećamo ugledajući se na marešala
    Ne mozes pobeci od toga,pogotovo kad su secanja ostavila traga
  17. zxy (avatar)
    Stvarno ,sećam se i ja tih putujućih cirkusa.Devojke od gume svima su muškima želju a kod dama zavist izazivale,ali ja ne znam nikoga ko je imao priliku da ih opipa.Mogu samo da zamišljam kako se izvijaju i migolje kad ih muške ruke obgrle a ako su to šape Tigrove ne čudi me onda što je come una bambola ponavljala reči one
  18. SibirskiTigar (avatar)
    Stvarno ,sećam se i ja tih putujućih cirkusa.Devojke od gume svima su muškima želju a kod dama zavist izazivale,ali ja ne znam nikoga ko je imao priliku da ih opipa.Mogu samo da zamišljam kako se izvijaju i migolje kad ih muške ruke obgrle a ako su to šape Tigrove ne čudi me onda što je come una bambola ponavljala reči one
    To ti je kao gumena bombona,slataka,
    mami,izaziva mirisom, pamtis je ukusom
  19. luna-luna (avatar)
    To ti je kao gumena bombona,slataka,
    mami,izaziva mirisom, pamtis je ukusom

jel ovakva
  20. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio luna-luna

jel ovakva
    Bas tako samo fali jos jedno vrcavo oko
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja