POMOGNITE PROVINCIJALCU - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

POMOGNITE PROVINCIJALCU

Oceni ovaj blog
Pročitao sam sa dužnom pažnjom blog , sa radnim naslovom : HEJT HEJTERIMA !
http://forum.krstarica.com/entry.php/41594-Hejt-hejterima?bt=266095

Ne slovim za ljubitelja tuđica u govoru , pa me pomalo ova najezda stranih reči desetkovanih raznoraznim bajčetinskim mudracima i naobrazbama zbunjuje , zato ponekad posegnem za tolmačem . Od svih tumačenja ovih izraza , najviše mi leglo ovo:

VUKAJLIJA :

Hejteri

Osobe koje nisu svjesne svojih nedostataka u izgledu, ponasanju ili su svjesni pa im na sve to lakše pada da vrijeđaju druge ( obicno bolje od sebe) osobe !!!
1. Djevojka ( ravna kao daska) , prolazi pored djevojke sa velikim grudima.
Hejt primjer:
a) Aaaaaa pi vidi ove ***** što je izbacila sisetine!! Pi, pi, pi kurvetina obična !!!
b) Koliko li ovu mijese. i opet ide ono ''*****''
c) Hahahaha... Sigurno se hranila mekinjama pa su joj onolike, pfff . . .
2. Decko, odličan đak , uspjesan sportista , ima svoj cilj u životu , ne pije , ne pusi, itd .
Hejt primjer:
a) Sigurno je p...eder !
b) Mamin i tatin sin!
c) Retard obični, treba ga ubit'

Tu mu nekako , ovi hejteri dođu kako kakvi mrzitelji , klevetnici , trovači , ljudi koji šire govorom mržnju i sl. ! Sledstveno tome , hejtovanje mu onda znači radnja koja širi mržnju , klevetu , zavist i sl. ! A onaj koji hejtuje hejtera , on baca mržnju na toga koji je započeo hejtovanje ili hejtuje njemu milu , em dragu osobu ! To mu dođe mržnjom protivu mrizitelja !
I tu sam ja u dilemi , čisto etičkoj , kakva je razlika između mrzitelja i onog koji mržnjom ustaje protivu njega !? Imali tu uopšte u njihovim karakterima razlike !
Može li nečija mržnja da bude sveta i rajska , dok je druga mržnja ništačka i paklena ! ?
Ako je mržnja nečija nebesko rajska , onda je nečije ubistvo isto tako nebesko i rajsko , dok je tamo nekog ubistvo đavoljsko i pakleno !
Neznam kakvi smo to mi , i zbog moje dileme , voleo bih da mi pomognete u njenom razrešavanju !

Pošalji "POMOGNITE PROVINCIJALCU" na Facebook Pošalji "POMOGNITE PROVINCIJALCU" na Google Pošalji "POMOGNITE PROVINCIJALCU" na My Yahoo! Pošalji "POMOGNITE PROVINCIJALCU" na Live Pošalji "POMOGNITE PROVINCIJALCU" na MySpace Pošalji "POMOGNITE PROVINCIJALCU" na Twitter Pošalji "POMOGNITE PROVINCIJALCU" na Digg Pošalji "POMOGNITE PROVINCIJALCU" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari