vanzemaljci, atlantidjani ili pecinski ljudi?? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

zokily85

vanzemaljci, atlantidjani ili pecinski ljudi??

Oceni ovaj blog
Pozdrav svima!! danas sam se uclanio i evo necega o cemu volim da raspravljam,a i mnogi drugi! Čitao sam razne članke o piramidama,hramovima Maja, kineskim piramidama...i stotine drugih nazovi cudesa starog sveta. pitanje je KO JE SVE TO NAPRAVIO? Alieni? neka pra-pra rasa??
pa ja neznam tačno ko, ali ako su piramidu u gizi, hramove Maja i sl. pravili ljudi bas bih voleo i da znam kako su samo to izveli?? govoriću uopšteno, imamo tehnologiju gradnje koja prevazilazi i svremene metode. recimo Maje. ako su one sagradile one hramove i gradove,podizale stotine tona tesko kamenje, obradjivali granit i vulanski kamen do savrsenstva i uklapali ih tako da ni list papira ne moze da se provuče; a sve to sa bezmalo "pilećim kostima" ,alatom od bakra i kamena... bas bih voleo da znam kako im je to polazilo za rukom?? ja mislim da je sve to gradjeno hiljadama godina pre i Maja i Egipćana... ako je neko za raspravu napred!!! znaci KO SU BILI VELIKI GRADITELJI?? hvala

Pošalji "vanzemaljci, atlantidjani ili pecinski ljudi??" na Facebook Pošalji "vanzemaljci, atlantidjani ili pecinski ljudi??" na Google Pošalji "vanzemaljci, atlantidjani ili pecinski ljudi??" na My Yahoo! Pošalji "vanzemaljci, atlantidjani ili pecinski ljudi??" na Live Pošalji "vanzemaljci, atlantidjani ili pecinski ljudi??" na MySpace Pošalji "vanzemaljci, atlantidjani ili pecinski ljudi??" na Twitter Pošalji "vanzemaljci, atlantidjani ili pecinski ljudi??" na Digg Pošalji "vanzemaljci, atlantidjani ili pecinski ljudi??" na del.icio.us

Ažurirano 21.10.2014. u 12:57, autor: LJILJA MMM

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari