"Djavo je bio vruć"-Bukovski - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Young_blood

"Djavo je bio vruć"-Bukovski

Oceni ovaj blog

"Kao što svako može da vam kaže, nisam baš dobar čovek. Ne znam pravu reč. Oduvek sam se divio lupežima, odmetnicima, kurvinim sinovima. Ne volim glatko izbrijane momke sa kravatom i dobrim poslićem. Volim očajnike, ljude razbijenih zuba, razbijenog duha i razbijene sudbine. Takvi me interesuju. Puni su iznenađenja i eksplozija. Volim i propale žene, pijane ***** što psuju, zarozanih čarapa i razmazane šminke. Zanimaju me perverznjaci, a ne sveci. Mogu da se opustim s klošarima, jer sam i sam klošar. Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo..."

Pošalji ""Djavo je bio vruć"-Bukovski" na Facebook Pošalji ""Djavo je bio vruć"-Bukovski" na Google Pošalji ""Djavo je bio vruć"-Bukovski" na My Yahoo! Pošalji ""Djavo je bio vruć"-Bukovski" na Live Pošalji ""Djavo je bio vruć"-Bukovski" na MySpace Pošalji ""Djavo je bio vruć"-Bukovski" na Twitter Pošalji ""Djavo je bio vruć"-Bukovski" na Digg Pošalji ""Djavo je bio vruć"-Bukovski" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Pa što ne dodje kod nas...da uživa
  2. 123loncar (avatar)
    " Остаће упамћен по свом експлицитном, сировом, понекад чак вулгарном књижевном изразу и својим причама о симпатичним губитницима са маргина америчког друштва."

...sve se mislim , mora da je nas voleo ....možda mi nismo simpatični , ali smo veliki gubitnici !
  3. zxy (avatar)
    Bukovski ,menščini,traži djavola ali nije ga još dobro iskusio,jer kako kažu pravi znalci,djavo ima leden...a ne vruć
    Ažurirano 19.10.2014. u 08:27, autor: zxy
  4. 123loncar (avatar)
    ...čudno , on biva društveni otpadnik , na ivici klošarenja , nekako do početka sedemdesetih , kad počinje da se matrijalizuje strategija novog svetskog poretka sa rokenrol cirkusom , hipi hordama i bajkerskim bandama....tad ga ameri izvlače kao džokera i evropi plasiraju kao velikog genijalca , slobodnog mislioca i još tone i tone koještarija - o slobodnom alkoholičaru , beskućniku uživaocu u svim porocima i lakim opojnim sredstvima....
    ....zaista interesantno je vreme i način , kako je on izvučen sa pločnika beskućnika i gurnut u nebo uzora mladima , tog doba....
    ...može biti da je ovo kod mene reakcija nekakve zakasnele pameti ...!?