Proverite zašto pola Dorćola muva ovu mesarku! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

Proverite zašto pola Dorćola muva ovu mesarku!

Oceni ovaj blog
Ajde beogračići , pa se javite !

Ova vest juče je obznanjena i privukla veliku pažnju čitalačke publike ! Zaista lepa vest ! Voleo bih da takve vesti čitam svaki dan , kad je reč o mladosti , njenoj lepoti , običnosti i sve što uz nju - mladost ide . I nema veze što živimo u eri surovog balkanskog kapitalizma i njegove bestijalne profitabilnosti , ovo je ipak reklamna vest , koja se bazira na prirodnosti , običnosti i lepoti mladosri - bez profesionalnog sponzorsko mentorskog cecilizma , karleušizma , stanijizma ili ekremizma ! Zato i kažem : SVAK ČAST LJUDI !

Bolje osmišljenu skrivenu reklamu , nisam video bar dve decenije ! I još kad se uzme u obzir da se reklamira pijačna kasapnica - nravo !
Ovaj medijski trik , redak je na našim prostorima ! A ako se uzme da je reklama plasirana posle "čuvenog prajdovanja" , te da je u njoj centar lepota i prirodna , evolutivno tradicionalna osećanja koja ona izaziva , može se reći da je reklama i prosvetiteljsko moćnija od Irinejevog saopštenja , a da ne govorim o intelektualnim naklapanjima u vezi tog problema naroda koji izčiljuje u mnogim drugostima koja su sterilna i biološki impotentna - nestajemo sa lica zemlje .
Sve u svemu , svaka čast !

http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest/proverite-zasto-pola-dorcola-muva-ovu-mesarku-fotke/153052.phtml

Pošalji "Proverite zašto pola Dorćola muva ovu mesarku!" na Facebook Pošalji "Proverite zašto pola Dorćola muva ovu mesarku!" na Google Pošalji "Proverite zašto pola Dorćola muva ovu mesarku!" na My Yahoo! Pošalji "Proverite zašto pola Dorćola muva ovu mesarku!" na Live Pošalji "Proverite zašto pola Dorćola muva ovu mesarku!" na MySpace Pošalji "Proverite zašto pola Dorćola muva ovu mesarku!" na Twitter Pošalji "Proverite zašto pola Dorćola muva ovu mesarku!" na Digg Pošalji "Proverite zašto pola Dorćola muva ovu mesarku!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Vaske (avatar)
    A i realno lepa je (makar na toj slici )
  2. 123loncar (avatar)
    ...ma divno čeljade , što bi rekli stari - evo i ostale slike to potvrđuju :

3. zxy (avatar)
    Zbog mesa brate ,zbog mesa, msm dobro parče.bi svako..
    Ažurirano 08.10.2014. u 15:02, autor: zxy
  4. 123loncar (avatar)
    ...beogračići , beogračići - ubiće vas meso....naročito ove u godinama koji pored dobre slaninice ( pogledaj samo to ) , čim prime penziju , nagrću i na čokoladu ....
  5. SibirskiTigar (avatar)
  6. 123loncar (avatar)
    Sibirski prima inostranu penziju , pa se bačio u istraživačku kupovinu taze šnicli i suhomesnatih proizvoda ; izgleda ....ove naše penzije , većinske , kakve su , nisu ni za spanać , a da i ne pričam o dobrom parčetu mesa !

Ma sve je to prapaganda , politička reklama ; mislim na ovo , narodna pijaca puna dobrog mesa - pa izvolte ! Odkud narodu pare da plati to meso . sa ovakvim platama i penzijama ; a tek socijalna primanja , ma idi čoveče ! Pa nije ovo švedska , holandija ili norveška , pa da se živi bogovski od socijalne pomoći ! Ovo je balkan , bre ! Ima da crkneš , da krepaš od želje za dobrim , onako baš dobrim , parčetom mesa .
  7. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Sibirski prima inostranu penziju , pa se bačio u istraživačku kupovinu taze šnicli i suhomesnatih proizvoda ; izgleda ....ove naše penzije , većinske , kakve su , nisu ni za spanać , a da i ne pričam o dobrom parčetu mesa !

Ma sve je to prapaganda , politička reklama ; mislim na ovo , narodna pijaca puna dobrog mesa - pa izvolte ! Odkud narodu pare da plati to meso . sa ovakvim platama i penzijama ; a tek socijalna primanja , ma idi čoveče ! Pa nije ovo švedska , holandija ili norveška , pa da se živi bogovski od socijalne pomoći ! Ovo je balkan , bre ! Ima da crkneš , da krepaš od želje za dobrim , onako baš dobrim , parčetom mesa .
    Znaš kad se jelo meso u staroj Srbiji ? Pogledaj u etnografskim zapisima da ih ne tražim ja sada ako te zanima.Pogledaj takodje stare snimke i kakvi su ljudi bili..mršavi i vitki ko vukovi,nisu mogle Švabe da ih stignu po Ceru i Suvoboru a ni da pobegnu.A koliko se na selu radilo tada bez freza i traktora...od jutra do sutra.A pogledaj po ulicama sada kako nam populacija izgleda , one Amere da i ne pominjem što se naduše onako sve od mesa punog hormona.Skupo meso...ko zna zašto je to dobro Al zbog ove lepe mesarke ostaviće neki u mesari i poslednje pare to ti je brale moć reklame
    Ažurirano 09.10.2014. u 15:14, autor: zxy
  8. 123loncar (avatar)
    ...ma šalu nastranu , lep mesarski asortiman....voda mi ide na usta....strašno sam voljan da čalabrcnem ; samo fale mi godine da brate ponesem to meso , mislim da ga svarim bez posledica , a pare bi namakao - makar kuću uremio kod ovih legalističkih zelenaša ( ovo što reklamiraju : laki brzi keš ).....puste godine , ej mladosti...a nema ni ko da gu moli , da se brgo vrne ....sve sama spozoruša , namiguša izašla ospod hiruškog noža -- čista plastika , ko stara untenzilija....a nekad si mogao prekoputa untenzilije za vruć burek , ponedeljkom , da dobiješ kopletan tretman...a za onaj sa nesom - iha....a sad ove mentoruše od čiste plastike i silikonskih vlaka , samo na džip i kamenje secaju !....ej mladosti , mladosti !

9. zxy (avatar)
    Ma vrag odneo šalu,ajde za meso djene djene al što je pasulj tako skup bre,to je pitanje ...i da ne nabrajam dalje a što su njive puste to je tek problem ebote i zato nema sumnje biće gladi sve više
  10. 123loncar (avatar)
    ....ma kakva glad , stiže pasulj biberac iz kine i tetovac iz kazakstana...a zna se , pasulj pun cinka...a cink prostatu vazdiže iz mrtvih - mislim , leči....biće dečurlije - naravno , ako svi ne postanemo ponosni paraderi....onda , uzalud nam i ova lepa dorćolka i svaka druga prirodna ljepota !
  11. radyu5 (avatar)
    Jel ovo Stanija?
  12. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio radyu5
    Jel ovo Stanija?
    ...bože sačuvaj...pa to je pet ljudska života ispred stanije !