Bacila je sve niz reku - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dobra predskazanja

Bacila je sve niz reku

Oceni ovaj blog
sad malo izmenjena...nisam odolela balonima.:mrgreen::lol:

[IMG]http://i1219.photobucket.com/albums/dd428/pirsing/usredbastecrnibaloni_zpsea8dad5a.jpg~original[/IMG]prva slika, prva postavljena je ispod

[SPOILER][IMG]http://i1219.photobucket.com/albums/dd428/pirsing/usredbasteppsvetlo_zps287ea26b.jpg~original[/IMG][/SPOILER]

kako je izgledala pre obrade tjah osnovni delovi. mada je vec uradjena destauracija i promena boje neba i prilagodjene velicine

[SPOILER][IMG]http://i1219.photobucket.com/albums/dd428/pirsing/original_zpsa2e97d1a.jpg~original[/IMG][/SPOILER]

posto me je ljilja mmm zamolila da napisem i neki textic uz sliku, umesto samo slike i pesme...a slike od pesme grad su u potpunosti moje manipulacije u photoshopu, moracu da se potpisujem kao autor. prethodno su manipulacije u manjoj ili vecoj meri, ali i na gotovim slikama...mada je i tu bilo spajanja slika i obrade, dodavanja maski. mesovito... i sad je kasno da za svaku sliku napisem sta je radjeno na njoj.

dakle, autor dobra predskazanja tjah ja :mrgreen:

[SPOILER][video=youtube;OmalLf3RbnI]http://www.youtube.com/watch?v=OmalLf3RbnI[/video][/SPOILER]

Pošalji "Bacila je sve niz reku" na Facebook Pošalji "Bacila je sve niz reku" na Google Pošalji "Bacila je sve niz reku" na My Yahoo! Pošalji "Bacila je sve niz reku" na Live Pošalji "Bacila je sve niz reku" na MySpace Pošalji "Bacila je sve niz reku" na Twitter Pošalji "Bacila je sve niz reku" na Digg Pošalji "Bacila je sve niz reku" na del.icio.us

Ažurirano 13.09.2014. u 13:16, autor: dobra predskazanja

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. LJILJA MMM (avatar)

to bre...da znamo da si ti original autor, a ne copy/paste varijanta.
  2. dobra predskazanja (avatar)
    mada je moglo i od pesme cokolada....posto sam tu devojku isekla i stavila je na onu pozadinu sa cokoladom i dodala devojci masku od te cokolade i kapljice i text na samoj cokoladi i lepo obradila i uklopila. ali presek neka bude od pesme grad od koje sam prestala da dodajem text pesme na sliku.
  3. SibirskiTigar (avatar)
    Genijalno uradjeno
    Ažurirano 11.09.2014. u 17:09, autor: SibirskiTigar
  4. dobra predskazanja (avatar)
    nije bila gotova slika. el treba da postavim svaki deo slike da bih dokazala da je rad moji? :think: naravno, ja nigde ne kazem da sam slikala, nego radila manipulaciju, jer ne slikam u tom smislu, niti sam zamenila cetkicu i platno kompom....to je ipak razlika.

ja mogu svaki deo slike da postavim :mrgreen:, i tacno da se vidi od pesme grad sta je radjeno i kako. steta sto 4um ne prihvata psd format iz koga bi se videlo sta je tacno radjeno.
  5. SibirskiTigar (avatar)
    Super ti je slika
    Ažurirano 11.09.2014. u 17:06, autor: SibirskiTigar
  6. dobra predskazanja (avatar)
    fino ako razumes...jer kazem gotove slike nije bilo, cak ni pozadine i ona je radjena iz posebnih delova...sama sam kreirala. a pomenuta pesma grad...to je bio obican grad i obican put i obicno nebo, a kroz manipulaciju sam napravila ono sto je postavljeno na kraju. tu je jako malo slika korisceno.
    Ažurirano 11.09.2014. u 13:12, autor: dobra predskazanja
  7. SibirskiTigar (avatar)
    Fantasticno si uradila
    Ažurirano 11.09.2014. u 17:07, autor: SibirskiTigar
  8. dobra predskazanja (avatar)
    ybt...ispasce na kraju da cu morati da dokazujem sta sam radila da bih dobila sliku.:roll:

i nije sve spojeno...ima i cetkica. :mrgreen:
  9. dobra predskazanja (avatar)
    [QUOTE=SibirskiTigar;bt264457]vidim sta si radila
    ovo sam sad uradio ZXY za blog
    [SPOILER][IMG]http://1-ps.googleusercontent.com/x/forum.krstarica.com/i.imgur.com/x2zV021a.png.pagespeed.ic.eR1zhqEexs.png[/IMG][/SPOILER][/QUOTE]

to je jednostavno...
    Ažurirano 11.09.2014. u 13:19, autor: dobra predskazanja
  10. SibirskiTigar (avatar)
    Nikad lepsu nisam video
    Ažurirano 11.09.2014. u 17:07, autor: SibirskiTigar
  11. dobra predskazanja (avatar)
    [QUOTE=SibirskiTigar;bt264460]da vrlo jednostavno za onog ko zna..mogao sam dodati jos hiljadu detalja..ulica,stepenista drveca,ljudi,sunca meseca...i sve to jos obraditi..ajd cao,nema vise.[/QUOTE]

naravno da je jednostavno....

aj cao posto vidim da si dosao da siqces u mom blogu. :lol:
  12. SibirskiTigar (avatar)
    Bajkovita
    Ažurirano 11.09.2014. u 17:08, autor: SibirskiTigar
  13. dobra predskazanja (avatar)
    [QUOTE=SibirskiTigar;bt264463]bas obrnuto,samo sam dosao da podrzim tvoj blog:D[/QUOTE]

naravno...ispade da od danas moram da dokazujem sta sam radila sa slikama. :lol:
  14. dobra predskazanja (avatar)
    zato se i zove obrad i manipulacija slikama....a dal ce da se secka, da se koriste efekti, dal ce da se crtaju detalji ili ce se koriste gotove cetkice ili ce se cetkice kreirati ili ce se raditi maske ili ce se raditi sa obicnim fotografijama koje ce se izmanipulisati detaljima ili do neprepoznatljivosti...pa to je sve obrada.
  15. dobra predskazanja (avatar)
    ili ce da se radi reflexija kao u pesmi vlak ili kao na slici kolekcija da se od obicnog konja napravi konj od vatre....ili ce iseceni zmaj da se rasturi, pre nego sto se postavi na sliku (ti samo budi dovoljno daleko)...u svakom slucaju ne svodi se sve na secenje slika, jer neke stvari mogu da se naprave u photoshopu.
  16. zxy (avatar)
    Čekaj bre ,niz koju reku...da nije niz Savu ,nisam video ništa, ja dežuram na ušću
  17. dobra predskazanja (avatar)
    ti dezuras kao frend sibirskog tigra....koliko ja vidim. :lol:
  18. zxy (avatar)
    Citat Original postavio dobra predskazanja
    ti dezuras kao frend sibirskog tigra....koliko ja vidim.
    Pa ...propusti i on ponešto a tu su onda moje mreže,nego kaži šta je ova bacila da znam kakav mamac treba a ako se baci i ona ,ću je spasem ja ,nema frka
  19. dobra predskazanja (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt264476]Pa ...propusti i on ponešto a tu su onda moje mreže,nego kaži šta je ova bacila da znam kakav mamac treba :lol: a ako se baci i ona ,ću je spasem ja ,nema frka:rotf:[/QUOTE]

a jel i pridrzavate jedan drugom dok pisqite? :lol:
  20. dobra predskazanja (avatar)
    vidim u cemu je problem sibirski radi neku vrstu oslikane poezije i sad mu smeta sto neko drugi vezuje pesme i slike. i onda dolazi da siqce u blogu, iako blog nema veze sa tim. :lol:
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja