TAKMIČARSKO POBEDNIČKI DUH - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

TAKMIČARSKO POBEDNIČKI DUH

Oceni ovaj blog
Mi smo poznati po ubitačnom , takmičarskom duhu . Jednostavno volimo u svemu i na svakom mestu da budemo prvi , pa to ti je - crkni pukni , ali takvi smo : MNOGO SMO JAKI - SRBIJA . SRBIJA !
Nekad smo znali , kao pobednici da se uspavamo i uživamou slavi prvaka , do gubitničkog pijanstva . Posle je dolazilo bolno trežnjenje i često bezuspešno i gubitničko nastojanje , da se povrati izgubljena pozicija .
Danas je druga stvar - opametili smo se !
Više od tri decenije , bili smo bitku sa celim svetom , a naročito sa evropskim državama , da osvojimo prvo mesto na listi najsiromašnijih građana .BILA JE TO BITKA DO ISTREBLJENJA !
Napokon nam je uspelo .
Prošli smo sve , i IZDRŽALI : bilionsku inflatornu pljačku , nekoliko građanska rata , čak i rat sa celim svetom ( milosrdni anđeo ) , tranzicionu ratno profitersku pljačku , vladavinu slobista i šešeljevaca , pa vladavinu dosmanlija - i evo konačno, sa recikliranim evropejcima , osvojismo tron : najsiromašnijeg naroda u evropi !

Nema ljudi laži , nema prevare - konačno smo PRVACI .

Sve svetske agencije prenele su ovu vest , celom svetu - reklo bi se , zavide nam svi ; naročito oni koji su pretendovali na ovaj prestižan tron .
Doščo je do velikih poplave u albanskim vrletima i gudura , od suza koje lije tamošnje stanovništvo , te višedecenijske šampionske države ! Težak je to udar za tamošnje ljude , reklo bi se čudo neviđeno , taj gubitak pobedničkog trona !
U cilju očuvanja ovog prestižnog mesta , na evropskoj listi , naša vlast donela je reforsmski program , radikalnog smanjenja primanja stanovništva i gladovanja u tihovanju --- sistem , čiji moto glasi : TRPI , ĆUTI - DOK SLAVNO NE CRKNEŠ !
Ovaj reformatorski program vežbi i treninga , za očuvanje slavo dobitničkog trona i njegovog ubedljivog prvog mesta , biće svečano danas objavljen stanovništvu - koje ga sa neviđenim oduševljenjem očekuje . I dok ne stignu prvi izveštaji sa vlade , izvolte zabavljajte se sa objavama naše velike pobede i njene slave :

Građani Srbije najsiromašniji narod u Evropi!

http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/gradani-srbije-najsiromasniji-narod-u-evropi/67115

Pošalji "TAKMIČARSKO POBEDNIČKI DUH" na Facebook Pošalji "TAKMIČARSKO POBEDNIČKI DUH" na Google Pošalji "TAKMIČARSKO POBEDNIČKI DUH" na My Yahoo! Pošalji "TAKMIČARSKO POBEDNIČKI DUH" na Live Pošalji "TAKMIČARSKO POBEDNIČKI DUH" na MySpace Pošalji "TAKMIČARSKO POBEDNIČKI DUH" na Twitter Pošalji "TAKMIČARSKO POBEDNIČKI DUH" na Digg Pošalji "TAKMIČARSKO POBEDNIČKI DUH" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Eee odavno je trebalo to al sve nam nekako izmicalo
  2. 123loncar (avatar)
    ...sad smo šampioni i više niko nikad neće nam ovu titulu preuzeti ,,,,naš kancelar , selektor i trener , obraniće za sva vremena ovu našu titulu...MI SMO ŠAMPIONI ....MI SMO ŠAMPIONI ....
  3. Trinito (avatar)
    divno...fale smajlici...jos kad bi mogao da povratis tu komunisticku zuc iz sebe...otidji u toalet... gurni dva prsta i povrati...bolje nego ovde...
  4. SibirskiTigar (avatar)
    .MI SMO ŠAMPIONI ....MI SMO ŠAMPIONI ....
    Ko otvara sampanjac?
  5. Pocket (avatar)
    Samo na recima smo jaki. Samo kada govorimo da smo "nebeski narod" osecamo se jakima. Ostale ponizavamo. Govorimo za dostignuca drugih naroda da su losa, da ne vrede nicemu. Mi nikada nismo bili bogati, uvek smo bili siromasni. Siromastvo je ovde napravilo plodno tle za one koji ce se busati u grudi I vikati "ZIVELA SRBIJA!", koji ce nam govoriti da su narodi razvijenog zapada "satanisti", "da ne veruju u Boga, da je jedini pravi Bog, nas pravoslavni Bog!" A istorija nas uci, da onog trenutka kada se najvise busalo u grudi za Srbiju, kada su se branile "svete srpske zemlje" - na kojima su ostala zgarista - najvise strada mali covek. Covek koji je opljackan preko namerno prouzrokovane inflacije, kasnije pljackaske privatizacije I danas sa "recikliranim evropejcima", spremamo se da postanemo industrijska kolonija zapada.
  6. luna-luna (avatar)
    Ми смо богата земља, јако богата, у којој живе сиромашни људи и богати политичари...е они нам кваре просек, ти политичари..иначе би ми одавно постали ШАМПИОНИ
  7. 123loncar (avatar)
    ...pa u tome je poenta ovog evropskog šampionata - BOGATA DRŽAVA A SIROMAŠNO STANOVNIŠTVO ....zato smo mi evropski šampioni ...

MI SMO ŠAMPIONI ....MI SMO ŠAMPIONI !