"DOLAZAK TAME" u knjižarama! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Stipanov Dućan

"DOLAZAK TAME" u knjižarama!

Oceni ovaj blog
.
.
Izdavačka kuća "Nera" nedavno je objavila moju zbirku priča "Dolazak tame".

Evo šta o tome kažu drugi ( da ne reklamiram nikoga)
Ljubiteljima domaće fantastike Šarčević je najpoznatiji po kratkim proznim ostvarenjima publikovanim u brojnim regionalnim tematskim zbirkama, elektronskim časopisima i fanzinima između 2010. i 2014. godine. Upravo Šarčevićeve odabrane kratke proze iz tog perioda, kao i nekoliko priča iz njegovog ranijeg stvaralačkog opusa (s početka 90-ih godina), našlo se u zbirci "Dolazak tame".

Na 230 strana, objavljeno je ukupno 25 priča: "Isto popodne, isti dan" (Znak Sagite br. 20, 2013), "Srce vatre", "Vučja nevesta", "Legenda okraljici" (Prsten sa one strane sna, 2014) , "Čuvar" (Meteor 46, 1990), "Obale Dunavske" (Slavinpoj, 2013), "Tamo kraj vode podno vrbe" (Baton, 2012), "Neobični događaji u gradištanskomsamostanu" (Bosna Srebrena, 2014), "Kosovka devojka", "Mračnije od mraka", "Dažd", "Osvajači" (Meteor 52, 1991), "Zidovi" (Libartes, 2011), "Kad gradova nestane", "Zauvek mlad" (ArtAnima, 2012), "Frekvencija" (Nešto diše u mojoj torti, 2012), "Vilinska krv" (Argus magazine br.3, 2013), "Doba sabljozuba", "Dolazak tame" (Terra br. 16, 2013), "Baba Mara", "Lepa Jelena" (Eridan br. 10, 2010), "Ponoćna zvona" (Nešto diše u mojoj torti, 2012), "Iza pansiona" (Raketla br. 3, 2012), "Lejla" (Argus magazine br. 5, 2013), i "Poslednja Lunova avantura" (Terra br. 10, 2010). Sve neobeležene priče pojavile su se u zborniku "Volim da letim" (HellyCherry, 2014).
Iako distribucija kreće tek od 5. septembra, knjigu zasad možete nabaviti u sledećim knjižarama:

Knjižara „Dobra knjiga“, Maksima Gorkog 137, Beograd
Knjižara „Zlatno runo“, Svetogorska 24, Beograd
Knjižara „Studentski trg“, Studentski trg 6, Beograd
„Čudna knjižara“, Bulevar Zorana Đinđića 137, Beograd
Knjižara „Pevac“, Čajnička 1a, Petlovo Brdo, Beograd
Knjižara „Limbus“, Borisa Kidriča 6, Subotica
Knjižara „Danilo Kiš“, Desetog oktobra 2, Subotica
Knjižara „S“, Cara Lazara 32, Subotica

.
.

10637885_10204677934371600_501336082_n_zps846bb76c.jpg

Pošalji ""DOLAZAK TAME" u knjižarama!" na Facebook Pošalji ""DOLAZAK TAME" u knjižarama!" na Google Pošalji ""DOLAZAK TAME" u knjižarama!" na My Yahoo! Pošalji ""DOLAZAK TAME" u knjižarama!" na Live Pošalji ""DOLAZAK TAME" u knjižarama!" na MySpace Pošalji ""DOLAZAK TAME" u knjižarama!" na Twitter Pošalji ""DOLAZAK TAME" u knjižarama!" na Digg Pošalji ""DOLAZAK TAME" u knjižarama!" na del.icio.us

Kategorije
Osvrti

Komentari

1. Soradze (avatar)
    Dragi Šarčeviću, čestitam od srca! Da li Vaša knjiga može da se naruči telefonom, tj. pouzećem? To bi mi najviše odgovaralo. Hvala i veeeeliki pozdrav!
  2. Stipan Severnjak (avatar)
    Knjiga po ceni od 600 dinara + PTT troškovi može da se naruči od izdavača putem mejla udruzenjeiknera@gmail.com ili na telefon 060 5996995 (Milica Joksimović). Uplata se vrši na račun IK Nera, 220-133197-44 ProCredit Bank
  3. skura58 (avatar)
    Čestitam od srca.

Svakako ću kupiti knjigu,
    početkom oktobra ću u BG i NS
  4. Stipan Severnjak (avatar)
    Hvala Skura!
  5. RiadaT. (avatar)
    Iskrene čestitke
  6. Stipan Severnjak (avatar)
    Riadice -
  7. Stipan Severnjak (avatar)
    Ako neko od Beograđana ( a i ostali kojima je to zgodno) želi da me vidi, 12. septembra, dakle idućeg petka, učestvovaću na večeri posvećenoj ljubiteljima fantastike u Kulturnom Centru "Nea Pangea", Crnogorska 8 (kod Zelenog Venca) u Beogradu. Događaj počinje u 19 časova u organizaciji SCI FI udruženja. Osim mene učesnici će biti Goran Skrobonja, Vladimir Vesović i Tihomir Jovanović.

Smatrajte se pozvanim!