E, tako... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

mari47

E, tako...

Oceni ovaj blog
" Vremenom ćeš se navići na rastajanja. Naučićeš da se sećaš...."
Ništa od toga, moj Milorade Paviću. Dobro, ovo za rastajanja mu dodje kao neminovnost, sudba, pokora ili tako nekako.
A sećanja ?! Njih odlažem, kao, uostalom i sve pohabane stvari. koliko danas. Kako ?! Dogovorih se sa sobom:
Ne ustaj iz kreveta čim se probudiš.
Pusti muziku, zaboravi juče, oprosti, ne osudjuj one što te povrediše, nisu
znali šta čine...Pogledaj se u ogledalo, podignuta kosa ti dobro stoji, obuci haljinu sa cvetnim dezenom. Visoke potpetice neizostavno. Prošetaj, ne zaboravi
osmeh, oduvek je bio tvoje oružje. Podeli ga s prolaznicima, možda izlečiš nekog....Budi danas...
E, tako

Pošalji "E, tako..." na Facebook Pošalji "E, tako..." na Google Pošalji "E, tako..." na My Yahoo! Pošalji "E, tako..." na Live Pošalji "E, tako..." na MySpace Pošalji "E, tako..." na Twitter Pošalji "E, tako..." na Digg Pošalji "E, tako..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Ako ne tako onda sa Jackom Danijelsom u društvu,svakako
  2. mari47 (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Ako ne tako onda sa Jackom Danijelsom u društvu,svakako
    Zaboravi, raskrstila sam s njim...E, ovakva ima se šećem kroz varoš vasceli dan..

3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio mari47
    Zaboravi, raskrstila sam s njim...E, ovakva ima se šećem kroz varoš vasceli dan..

Uf,nešto mi govori da ćeš tako i sa mnomgde ga pomenuh ,ja ionako nemam ništa sa njim ,šljivovicu gotivim
  4. SergiusBG (avatar)
    "Kad se Bog osmehuje dushi i kad dusha Bogu uzvraca osmeh-radjaju se lica trojstva"

Mari,hvala na podsticajnom tekstu...
    Ako je radost,zaista,prelazak choveka iz manjeg u vece savrshenstvo - onda je Nj.V.OSMEH pochetak tog duhovnog procesa...i kao shto si i sama rekla - ne zaboravi osmeh.Nikad.
    Ažurirano 13.08.2014. u 11:22, autor: SergiusBG
  5. Tamišarka (avatar)
    Osmeh na licu prija videti
  6. SibirskiTigar (avatar)
    Napravi danas nesto dobro da bi se sutra secala..to nesto od pre 20 godina vise nije bitno
  7. mari47 (avatar)
    Citat Original postavio SergiusBG
    "Kad se Bog osmehuje dushi i kad dusha Bogu uzvraca osmeh-radjaju se lica trojstva"

Mari,hvala na podsticajnom tekstu...
    Ako je radost,zaista,prelazak choveka iz manjeg u vece savrshenstvo - onda je Nj.V.OSMEH pochetak tog duhovnog procesa...i kao shto si i sama rekla - ne zaboravi osmeh.Nikad.
    Inače, ovo su bila moja razmišljanja, evo će godina, tamo na Životu pisanom srcem, podstaknuta osmehom koji zaceljuje, - moje drage Lj.N.S., mlade žene i koleginice
    kojoj je optimizam zanimanje.
    Hvala Sergius, duguješ tortu
  8. mari47 (avatar)
    Citat Original postavio Tamišarka
    Osmeh na licu prija videti

Prija, naročito u ovim vremenima
  9. mari47 (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Napravi danas nesto dobro da bi se sutra secala..to nesto od pre 20 godina vise nije bitno
    Pa i nije više bitno, sem što nam iskustvo kompenzuje mladost.
    Hvala, Sibirski
  10. hakim bej (avatar)
    Prošetaj, ne zaboravi osmeh, oduvek je bio tvoje oružje. Podeli ga s prolaznicima, možda izlečiš nekog...

Kao i svakim tekstom. Hvala Mari.
  11. mari47 (avatar)
    Citat Original postavio hakim bej
    Prošetaj, ne zaboravi osmeh, oduvek je bio tvoje oružje. Podeli ga s prolaznicima, možda izlečiš nekog...

Kao i svakim tekstom. Hvala Mari.
    PS.
    i ne boj se života
    to prodje usput "

Hvala Tebi, hakim bej