VOLI KAO PAS - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

VOLI KAO PAS

Oceni ovaj blog
Kad kažu za nekog da je veran i voli kao pas , nekako sve zvuči banalno , otcano - jednom rečju prosto i nisko ! Niko ne veruje u takvo štogod , jer životinje pa još da vole !
No , ko god se iskreno družio sa životinjama , zna da tu ima nečeg velikog . Mnogo veće nego što reči mogu da iskažu . A to veliko pokazuje ovaj video snimak , ny kome je snimljen susret psa i njegovog ukućanina , nakon rastanka od dve godine . Od sreće , pas pada za trenutak u neko stanje , nesvesno i neobjašnjivo :

SRCE JEDNOG PSA Ljubav je kad nekog vidiš i od sreće se onesvestiš

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/483464/SRCE-JEDNOG-PSA-Ljubav-je-kad-nekog-vidis-i-od-srece-se-onesvestis

Pošalji "VOLI  KAO  PAS" na Facebook Pošalji "VOLI  KAO  PAS" na Google Pošalji "VOLI  KAO  PAS" na My Yahoo! Pošalji "VOLI  KAO  PAS" na Live Pošalji "VOLI  KAO  PAS" na MySpace Pošalji "VOLI  KAO  PAS" na Twitter Pošalji "VOLI  KAO  PAS" na Digg Pošalji "VOLI  KAO  PAS" na del.icio.us

Ažurirano 27.07.2014. u 18:33, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. RiadaT. (avatar)
    Ha,sjajan klip.Al znaš šta meni lončar nije jasno.Otkud ono kad neko za nekog kaže "laže kao pas"...bar kod nas u Bosni je česta uzrečica ta,a vjerujem da je i u Srbiji ima..i nikako je ne kontam
  2. 123loncar (avatar)
    ...čuo sam za tu izreku : " laže kao pas"....ima avlijanera koji laju na sve živo u dvorištu , pa dižu uzbunu za sve i svašta ...tu je po pravilu uvek uzaludan lavež , lažan lavež - pa tako ima strašljivih ljudi koji dižu uzbune za sve i svašta , lažne uzbune , pa za njih kažu da lažu kao i psi....ima pak pasa udresiranih da mučki sleđa bez najave ujedu ili pak napadnu...oni ti prilaze onako mašući repom bezazleno , mimoilazete i odjednom postaju krvoločni....to njihovo mahanje repom i nonšalantno , rekao bih druželjubivo ponašanje , azapravo je lažno - pa su takvi psi lažni prijatelji ; uglavnom su psi ubice.....imamnogo takvih ljudi , koji nose ljudsku kožu a vučijeg su soja.....
    ...svud ims ljudi zlih....a psi su onakvi , kakav je skriveni karakter gospodara - kažu !

...pre bi se moglo reći : pas laže kao gospodar mu ...a to je u celom svetu tako....većina ljudi laže i ujeda , a nikad nije ni videla psa , naročito ne ovakvog koji pada u nesvest od izliva osećanja .....

Pozdrav !
  3. Lord Gledston (avatar)
    Dakle,ako neko sa ovoga foruma (muskarac) nadje zensku osobu,koja ga voli "kao pas",mislim,da je to veliku srecnik.
    Sto se tice ovog drugog,"laze kao pas",to ne stoji.Lagati ne ume ni jedna zivotinja.To je specijalnost samo ljudske
    vrste.Ma da,i tu ima varijacija.Zenske osobe (sto mladje to vise),imaju daleko vecu sposobnost,da lazu svog partnera
    i to tako vesto,da ni najproduhovljeniji muskarac,cesto nije u stanju da detektuje.Ali opet,mi volimo nase slatke lepe
    lazljivivice.zamislite,kako bi bi zivot bio surov,siv,bezlican......da nema tih plavih...crnih...sivih lazljivih okica,
    koji od naseg zivota,i kada pomislimo da je pakao...jednim smeskom,jednim umilnim pogledom....od tog pakla
    naprave raj.........zar nismo srecni,zbog te cinjenice.
  4. luna-luna (avatar)
    Како се обрадовао...има и оно "веран као пас"
  5. Trinito (avatar)
    da li neko od vas gore ima psa?
  6. Trinito (avatar)
    da li znate da psecu srecu sto vas vidi, ljudsko nebi izdrzalo, puklo bi.
  7. Trinito (avatar)
    dame i gospodo, salonski ljubitelji i poznavatelji svega i svacega ja sam prohodao uz psa.
  8. Trinito (avatar)
    moj pas se zove Luna i ima status clana porodice
  9. 123loncar (avatar)