nesto sasvim licno - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Trinito's blog

nesto sasvim licno

Oceni ovaj blog
oprostite sto cu iskoristiti moj blog kao mesto za poruke.dakle iskljucivo onima koji me poznaju.dugo me nije bilo na Krsti, razlog je uglavnom bio zdravstveni, tri operacije na ocima i sada zahvaljujuci Bogu ponovo vidim. tijara, pustinjakinja lejla i ostali, ako ste tu bilo bi mi drago da se javite,

Pošalji "nesto sasvim licno" na Facebook Pošalji "nesto sasvim licno" na Google Pošalji "nesto sasvim licno" na My Yahoo! Pošalji "nesto sasvim licno" na Live Pošalji "nesto sasvim licno" na MySpace Pošalji "nesto sasvim licno" na Twitter Pošalji "nesto sasvim licno" na Digg Pošalji "nesto sasvim licno" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Lord Gledston (avatar)
    Trinito - Milo nm je da si se posle toliko zdravstvenih problema,ponovo prikljucila ovom forumu.Ima zaista
    veoma dobrih tema,i nadamo se,da ces uzeti ucesca,u diskusijama o raznim problemima,koji su od opsteg
    ineresa,za vecinu nas.Mozes da postavis neku temu,koja tebe najvise zaokuplja,a mi ostali,pokusacemo
    da damo svoj nadam se pozitivan doprinos.
  2. Trinito (avatar)
    ocigledno da je u pitanju zamena, ja sam se prikljuciO ovom forumu, ma kako da je hvala na lepim zeljama.Trinito.
  3. *pustinjakinja (avatar)
    Нисам прије видјела, не бих ни сад да нисам хтјела заобићи туђи блог за поздрав
    Надам се да си добро и поздрављам