Bracaco,vrati se - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Bracaco,vrati se

Oceni ovaj blog

Druze moj,tebi je mesto ovde sa nama na blogovima.
Stisni zube i vrati se.Ima li jos nekoga ko zeli da se bracaco vrati.
Ako ima nek ostavi ovde trag,uz dostojanstven komentar bez ikakvih
prozivki.

Pošalji "Bracaco,vrati se" na Facebook Pošalji "Bracaco,vrati se" na Google Pošalji "Bracaco,vrati se" na My Yahoo! Pošalji "Bracaco,vrati se" na Live Pošalji "Bracaco,vrati se" na MySpace Pošalji "Bracaco,vrati se" na Twitter Pošalji "Bracaco,vrati se" na Digg Pošalji "Bracaco,vrati se" na del.icio.us

Ažurirano 06.07.2014. u 01:30, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. luna-luna (avatar)
    Ko ce onako lepe pesme da pise
    ako bracaca ovde nema vise

Bracaco, ti si borac...i ja ZNAM da ces se vratiti ako te ja lepo zamolim...
    Nemoj da me teras da ti izdam " naredjenje"
  2. luna-luna (avatar)
    TI znas da sam ja " general"
  3. zxy (avatar)
    Iako ne znam o čemu se radi naravno da se pridružujem pozivu Bracacu da se vrati ma gde bio i ma šta se desilo jer viteza pesnika ovde je zaista malo i do Bracaca je msm svima stalo
  4. binarna (avatar)
    ne znam ni ja o cemu se radi, ali evo i moj trag da se vrati.
  5. LJILJA MMM (avatar)
    I ja se pridružujem pozivu da se vrati. Blog nije isti bez njega.
  6. RiadaT. (avatar)
    Drugar,a ko će nam pisati divnu liriku ako odeš
  7. poetessa (avatar)
    Pridružujem se pozivu takođe, mislim da treba da budeš sa svojim prijatejima koji su na blogu.
    Nedostajaće tvoja oslikana poezija, druženje i komentari koje smo razmenjivali
  8. 123loncar (avatar)
  9. vision7 (avatar)
    Pridružujem se pozivu, istina je da blog neće biti isti..
  10. Slovenska (avatar)
    Vrati se, bracaco... Tvoje je mesto ovde, sa nama...
  11. Soradze (avatar)
    Pridružujem se i ja divnim blogerima i molim Vas da se vratite.
  12. SibirskiTigar (avatar)
    Imate svi puno toplih pozdrava od bracaca
  13. poetessa (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Imate svi puno toplih pozdrava od bracaca
    hvala puno na pozdravu

i naravno još jednom da ponovim da mu je mesto ovde sa nama
  14. luna-luna (avatar)
    Hvala na pozdravu i vrći se ovamo da nas "uživo" pozdraviš i da čitamo tvoje pesme
  15. Filijana (avatar)
    Поздрав за Брацаца!
    (И даље осликавам ваше стихове ...)
  16. SibirskiTigar (avatar)
  17. 123loncar (avatar)
    ...da , dobro raspoloženje u kući priziva sreću - istinu i čovečnost ; čoveka dostojan život...lepo si to odslikao Sibirski....moj status bejaše u ovoj kući pre neki dan : DOMAĆIN.... i sad protestujem protivu svih , pa i protivu sebe - te apelujem na vas da mi otkrijete ko ubi smeh u mojoj kući , ko zgazi radost i istinu , ko tiraniše moje ukućane i razjuruje iz kuće moje prijatelje --- ma kakvi oni bili , ma kakav da sam - moram to da znam....moram da znam zašto je Braco glavom bez obzira pobegao iz kuće i u kojoj meri sam tom bekstvu pomogao / kumovao !

Unapred hvala !
  18. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...da , dobro raspoloženje u kući priziva sreću - istinu i čovečnost ; čoveka dostojan život...lepo si to odslikao Sibirski....moj status bejaše u ovoj kući pre neki dan : DOMAĆIN.... i sad protestujem protivu svih , pa i protivu sebe - te apelujem na vas da mi otkrijete ko ubi smeh u mojoj kući , ko zgazi radost i istinu , ko tiraniše moje ukućane i razjuruje iz kuće moje prijatelje --- ma kakvi oni bili , ma kakav da sam - moram to da znam....moram da znam zašto je Braco glavom bez obzira pobegao iz kuće i u kojoj meri sam tom bekstvu pomogao / kumovao !

Unapred hvala !
    Nemas ti veze sa tim niti bilo ko od nas sa bloga.Na jednoj od tema Krstarice
    neko ga je pobvredio,on nije mogao da predje preko toga i na licni zahrtev su mu ugasili nalog.
  19. 123loncar (avatar)
    ...neznam šta da kažem --- žao mi !
  20. SibirskiTigar (avatar)
    Nista,zavrsili smo tu pricu a bracaco ima registrovan novi nalog ..da li ce se ponovo aktivirati videcemo.