voda ima sposobnost pamćenja - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

voda ima sposobnost pamćenja

Oceni ovaj blog
Ako je ova tvrdnja tačna , onda voda ima i svoje mišljenje , sećanje - pa i kreacije . Kao takva , voda ima svoje ljubavi , patnje i boli - kao svako duhovno biće , da tako kažem , jer ima pamćenje ! Onda voda može da se i ubije , stoga se ona verovatno i brani .
Ortodoksni vernici , odmah će reći da su ove poplave reakcija vode na patnje , koje smo joj mi prouzrokovali !
Da , svakakve su manipulativne spekulacije moguće . Ipak , ostaje teza da nauka nije mnoge anomalije vezane za vodu razjasnila , već je konstatovala , tako je tako ; baš kao i religije što sve aminuju , ne upuštajući se u razjašnjenje i spoznavanje . Kao , čudni su tvorčevi putevi !

A opet , očigledno je , voda je u svakom životu i bez nje nema opstanka ni jednog života - ma šta mi o njoj mislili !

Svak treba da zna , da u sebi sadrži ~ 80°/° vode .
Može se reći da smo mi kao nekakav sud / posuda / balon za vodu . Pa kakva su njena svojstva , takvi smo u osnovi i mi - anomalični ; prepuni iznenađenja i odstupanja od takozvanih prirodnih zakona , baš kao i naš gradivni matrijal , voda !

A sve ovo nabacah , da opravdam postavljanje ovog dokumentarnog filma i pokrenem neka razmišljanja ! Ako nisam uspeo , izvinite !

Pošalji "voda ima sposobnost pamćenja" na Facebook Pošalji "voda ima sposobnost pamćenja" na Google Pošalji "voda ima sposobnost pamćenja" na My Yahoo! Pošalji "voda ima sposobnost pamćenja" na Live Pošalji "voda ima sposobnost pamćenja" na MySpace Pošalji "voda ima sposobnost pamćenja" na Twitter Pošalji "voda ima sposobnost pamćenja" na Digg Pošalji "voda ima sposobnost pamćenja" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Lord Gledston (avatar)
    Potpuno tacno.Voda je od ogromnog znacaja za nasu ljudsku (ili neljudsku vrstu) mi smo ustvari kao jedna kofa sa vodom.Nase telo je sastavljeno 75% od vode.Voda je i u nasem mozgu,u istom procentu.E sad,razlika medju nama
    ljudima je u sledecemametni ljudi,u mozgu imaju kristalno cistu vodu-dok priglupi ljudi,imaju u istom procentu
    prljavu mutnu vodu,u svom mozgu.Sve ovo,odnosi se na muski mozak.Sto se tice zenskog mozga,mislim da je kod
    njih,procenat vode u mozgu,negde oko 15% veci.
  2. 123loncar (avatar)
    ...dobro Lorde , baš si nameran da nas siluješ golom istinom...polako bre ...dok nama odozdo , iz debelog mesa dođe uglavu , proćiće vekovi...čekaj malo čoveče ! ...stani bre stanimire , da sažvaćemo i ovo !